Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
megapoja

Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas megapoja » 04 Mai 2007, 11:32

Seoses antud 2 teemaga tekkis mul mõte -
Teema 1 - Ajujaht 2007 - Rahafoorumi tiimi moodustamine
Teema 2 - 2007 aasta teenimise HITT! AGLOCO! [PTP]

Nagu näha on siin palju sellist rahvast, kes soovib endale internetis raha teenida ja näeb selleks vaeva siis kas hyipdele reffide kogumise, raha sissepanemise ja muu analoogsete asjadega. Lugedes ka teie teemat AGLOCO saan aru, et mitmed inimesed on niiöelda "nugised" koguma refferale ja vaeva nägema, et neid piisavalt saada. See näitab, et viitsimist teil on. Seega pakkuksingi välja ühe projekti, millisse võiks kaasata näiteks kuni 7 inimest. Nimelt võiks valida välja häid teemasi, millest kõik oskaksid kirjutada või leiaksid antud teemale materjale. Siis avada antud teemadele koduleheküljed ja hakkata stabiilselt contenti sisse viskama sinna ja linke otsima jne. Selle töö tulemusena saaksime häid lehti, mis stabiilselt tooksid meile näiteks adsensega raha sisse. Raha jagaksime siis omavahel ära. See on kindlasti kasulikum ja vähem närvesöövam kui hyipidega tegelemine. Kuna kui meid on ka 7 inimest siis kasvavad tulemused kiiremini ja see motiveeriks meid veel rohkem tööd tegema jne. Usun, et sellest saaks asja. Lehti võiks ka olla kokku umbes 7. Kel huvi andke teada. Kui leiab piisavalt huvilisi saab täpsemalt arutada asju.

opz

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas opz » 04 Mai 2007, 17:43

Oleks in..
Kuigi pole adsensega kungai tegelenud :roll:

surf
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas surf » 04 Mai 2007, 17:54

Üldine Idee, mis siin postitasid, pole sugugi paha, megapoja, kuid pean leidma aega ja uurima, mis see Ajujaht 2007 on :D , siis saaks ehk rohkem aru, milles sisu või millest see idee hargnema hakkas..

cashflow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas cashflow » 04 Mai 2007, 20:15

Otseselt seda meeskonna ideed ei oska hetkel kommenteerida, aga omavahelise koostöö tihendamine tuleks meile kõigile ainult kasuks. Jälgides, kui innukalt näiteks Digitalpoindi rahvas üksteise saite stumble'vad ja artikleid digg'ivad, siis arenguruumi meil jätkub.

megapoja

Lugemata postitus Postitas megapoja » 05 Mai 2007, 00:12

selleks ei peagi sul olema adsense kogemust, et selles projektis osaleda. Kõik adsense probleemid, serveri rent, doomeni rent, lehe püstipanemine jne ning nende haldamise võtaksin ma enda peale. Vaja oleks lihtsalt inimesi, kel oleks tahtmist ja viitsimist antud lehti uuendada, linke otsida, lisada kataloogidesse lehti jne. asju ma leiaksin, millega igaüks hakkama saaks. Ja siis põhimõtteliselt plaan oleks saada tänu pidevale tööle mida kindlasti mitmekesi suudame palju edukamalt teha saada googlist head trafficut, mis tooks meile raha sisse. Endal poleks aega väga palju nende linkide otsimisega, lisamisega ja contenti lisamisega aega tegeleda, kuid ma arvan, siin leidub mitmeid kellel oleks tahtmist ja aega sellega tegeleda. Tulu mida saama hakkama sõltub muidugi eelkõige meie endi koostööst :) , kuid ma ei usu et see väikseks nüüd jääks. Esimesed kuud on raskemad kuid hiljem ma usun et koostööna suudaksime tekitada mõnusa trafficu lehtedele ja siis on ka tulu hea. Kel huvi siis privage mulle näiteks oma maili aadress ja msn aadress. Hakkaksin vaikselt huvilisi siis koguma ja kui piisavalt huvilisi olemas siis väike jutunurk kuhugi üles visata kus arutaksime lõplikult asjad läbi ning siis juba projekt käima lükata.

Ps. Projekt ajujaht või mis see oligi, sellega pole siin pistmist.

tonks

Lugemata postitus Postitas tonks » 05 Mai 2007, 12:37

Mis teemaline see leht tuleks, et teaks, kas oskaksin ise ka asjas midagi kaasa rääkida või mitte.

megapoja

Lugemata postitus Postitas megapoja » 05 Mai 2007, 13:09

teeks kohe mitu lehte, mõned mõtted mis lehti võiks teha
1) tehnika (autod, mootorrattad, muu tehnika jne)
2) internet (seo, turundus, jne)
3) arcade games

ja neid võiks muidugi veel olla. eks sellele ole aega mõelda koos juba siis.

muhno

Lugemata postitus Postitas muhno » 05 Mai 2007, 13:16

ma oleks küll asjast huvitatud ja hetkel ka veel ülikoolis

tonks

Lugemata postitus Postitas tonks » 05 Mai 2007, 14:22

Tehnika (ehk autod ja arvutid) teemal oleksin küll käsi, kuigi adsensega kokkupuudet pole varem olnud.

surf
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas surf » 05 Mai 2007, 14:40

tonks kirjutas: Tehnika (ehk autod ja arvutid) teemal oleksin küll käsi, kuigi adsensega kokkupuudet pole varem olnud.

Asi pole adsenses hetkel. Megapoja ei otsi adsense oskajaid vaid tema üleskutse või plaan on luua meeskonda erinevate teadmistega jne jne., kes viitsiksid selle lehe kallal muud tööd teha - täiendada, sisustada jne. Selle Adsense võtaks ta enda peale nagu ma õieti aru sain.

Vasta