Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
megapoja
Postitusi: 22
Liitunud: 31 Mär 2007, 00:13

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas megapoja »

pigem jääb ainult sulle see arusaamatuks või jääb kellegile veel? erinevalt mõnest ma ei ole ainult omakasu peal väljas. üksinda ma ei suudaks elusees 8 lehte kiirelt ja hästi trafficut saama panna. see võtab ikka metsikult aega. Ja mitmekesi tehes on võimalik palju kiiremini läbi lüüa ja jõuda trafficus mitmetest rasketest kohtadest üle, et lõpuks isegi raha ära jagades on see summa mitmeid kordi suurem kui üksinda tehes. Meeskonnatöös on mitmeid plusse: see motiveerib, lehte uuendatakse tihedamini ja mitmeid kordi rohkem, rohkem ideid, lehele kulutatakse kordades rohkem aega, mis lihtsustatult tähendab lõpptulemusena kordades rohkem raha, leheküljed on mitmekülgsemad, backlinke võimalik rohkem hankida, jne jne.

Sinu arvamus "miks sul on veel vaja 7et inimest kui sama hästi võiksid sa kõik selle raha ise endale saada.." on ikka väga naiivne.

IXI

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas IXI »

pigem jääb ainult sulle see arusaamatuks või jääb kellegile veel? Mulle ja Ristole.

Ja ok Case closed.. kuigi ei mahu siiani pähe miks sul on 8'sat saiti esiteks vaja.. kuigi võiks selle ülesande 1 ära teha pmst.. ja ok 7 inimest juurda ainuke asi on see, et sa tahad teistega raha jagada :) mille vastu pole mul midagi.

Case Closed.

megapoja
Postitusi: 22
Liitunud: 31 Mär 2007, 00:13

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas megapoja »

mul pole sõnu. Ja sa oled veel rahafoorumi omanik ja nii lollid arusaamad veebis raha teenimisest. Sa ei lugend vist üldse mida ma ennem kirjutasin. Ma väga kahtlen, et asi on nii et teen 8 lehekülge ja siis meeskonnas veel 7 tüüpi ja siis kui raha tuleb siis jagan raha ära kuna ma heatahtlik :D . Kas keegi siit foorumist ühtib veel IXI vaatega (peale IXI suuvoodri Ristoga) tahaksin väga teada?

Anyway okei. Rahafoorumi omanikul vist eriti suured teadmised pole veebiga teenimise alal jne, sellega seonduvast nimelt. Rohkem hyipi alane foorum see vist :roll: Olen vist valesse kohta sattund. Ei viitsi sellel teemal enam vaielda IXI. Kuid palun ürita aru saada, et üks ei võrdu kaheksa. Kui kõik saaksid iga asjaga üksi hakkama, siis võiks igaüks endale oma firma teha Eestis ja üksinda juhtida firmat, sest milleks teistele raha jagada ju???? Ega me heatahtlikud ei ole ju.

pippen
Postitusi: 328
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas pippen »

mõtlesingi millal see koostöö teema muutub ka ärapanemiseks :lol:

rahu mehed...megapoja, ei ole hyip foorum, ptc on ka ikka :mrgreen: ok, s**t nali. tõsiselt, eks me kõik oleme mingi netis teenimise asja kaudu siia foorumisse jõudnud ja foorumi mõte on ikka uute võimaluste leidmine ja omavahel arutamine, mitte üksteise mahategemine...

selle meeskonna moodustamise kohta, asi sattus natuke kehvale ajale, kuna mul ja tigeril just käivitus üks adsense'i veeb ja kogu aur läheb selle käimalükkamisse. kui see käib siis oleme mõlemad tiimis ja valmis oma panuse andma.

oma vähestest kogemustest võin IXI sulle väikse näite tuua. Ma olen selle uue veebi jaoks kokku pannud 300 directoryst listi ja nädalaga olen jõudnud ainult 240-sse oma veebi sisestatud. Kogu mu vaba aeg on läinud selle manual submissimise peale...pluss tegelenud trafficu analüüsimise jm vajalikuga.

tigeri peale on jäänud artiklite kirjutamine, koduka disaini kujundamine jm. Point on selles, et kahekesi ikka läheb hullult kaua aega kõigi asjadega ja kõigega korraga tegeledes on ikka see, et tglt ei saa midagi korralikult valmis. Ja nt. blogidest trafficu korjamise, link exchange'i ja muu selliseni me pole veel jõudnudki...

P.S. Paluks mitte hakata pakkuma neid autosubmittereid a'la "free submission to 500 directories". Aitäh ;)

IXI

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas IXI »

Vb ma ei ole siis päris õige inimene seda ütlema.. ma olen küll pikalt sellega tegelenud. aga ok jah ei ole mitmeid sadu $ teeninud päevas. Aga Adsense vallas ma usun iga jummala sõna mida ütleb Risto! Ja pigem olen MINA siin tema suuvooder, mitte vastupidi. Mina üritan õppida temalt seda mida tema on adsense'dega saavutanud!

Aga enivei ise hetkel ei tegele adsensega tõesti.. pole kahjuks juba mitu kuud olnud üldse aega netis teenimisega tegeleda.. nii, et jätkake oma teemat, ei tahaks seda "ärapanemise" tõttu sulgeda veel!

Clicky
Postitusi: 2
Liitunud: 10 Mär 2007, 15:50

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas Clicky »

Ma tahaksin ka selle tiimi töös osaleda... ok, jah kogemusi mul pole aga midagi ehk ikka teha suudaksin :)

Igaljuhul edu teile...loodan, et läheb hästi :D

megapoja
Postitusi: 22
Liitunud: 31 Mär 2007, 00:13

Re: Idee koostada rahafoorumi nn "adsense" meeskond

Lugemata postitus Postitas megapoja »

clicky viska mulle privasse oma msn, võtan sinuga ühendust, päris tiimi tegemisest vist ei tule vähemalt hetkel midagi välja, kuid selliseid üksikuid projekte mitmekesi võin alati juurde teha. anyway praegu mitme inimesega mitmed keskmised projektid käigus ja asi töötab hästi. anyway viska privasse msn ja vaatab, võibolla suudab ka sulle ühe projeki tekitada ja kui hästi läheb siis kindlasti paar projekti juurde.

Vasta