Valmistan paremaid veebilehti

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
Kasutaja avatar
tiger
Postitusi: 64
Liitunud: 19 Dets 2006, 13:39

Valmistan paremaid veebilehti

Lugemata postitus Postitas tiger »

Niisis. Kuna siin keegi vahepeal tuli oma oskusi näitama, siis näitan minagi enda omi.
Ehk siis valmistan veebisaite ja kujundust. Lisaks teen saitidele ka Search Engine Optimizationit.
Disainin ka bännereid jms.

Tegin näiteks ühe kujuteldava HYIP promomissaidi. Disaini pole praktiliselt ollagi, aga ma usun, et isegi see jnt'i omadele alla ei jää. Nagu näete on tehtud ka pop-in, mis erineb popupist selle poolest, et ei ole Google TOS'i reeglite vastu.
Mõnele lehele on pandud ka teksti ja paar pilti. Samuti näete ka reklaamide näiteid.
Ühesõnaga oivaline viis oma HYIP, ptc, autosurf, mlm jnejne programme ning saite promoda.
Näidissait

Teisi näiteid. Nende puhul on disain veidike kenam. Viimasel ei tööta menüü. Kuna omanikku see ei häirinud ning palka ma sealt nii naa ei saand(plus uploadimine oli selle hostingu puhul suht nuss), siis ei hakanud ka korrigeerima, aga muidu selliseid vigu lõpptulemuses ei ole.
https://www.apveod.ee
https://www.tiiakosmeetika.ee

Samuti võin anda listi mõningatest affiliate programmidest, mis maksavad promomise eest. Mõne pealt võib teenida lausa $50 dollarit ühe regaja pealt.

Hinnad on siis järgmised:
Tavaline sait(disain, minimaalne SEO ...... 1000 eeku hinna sisse ei kuulu tekst
ja popup sealhulgas)

Avanev menüü nagu Apveod.ee'l ........... 100-200 eeku olenevalt lehtede arvust.

Reklaam- ja promomisbännerite disain ..... 200-400 eeku tükk

Hea positsioon Googles(esimene leht) ..... küsi hinnapakkumist (PM)

Valmimiskiirus:
Tavaline sait valmib ühe kuni kahe päevaga. Disainimisel arvestatakse kliendi soovidega ning antakse nõu. Kui ideid ei tule kummaltki poolt võib vaadata mõne teise saidi disaini. Kui kliendile midagi ei meeldi siis korrigeeritakse see.

Menüü valmib mõne tunniga, värvilahendus tehakse saidile vastavaks.

Reklaam- ja promomisbännerid valmivad mõne tunniga. Loomulikult võetakse arvesse kliendi soovid(lihtsalt mõned disainerid seda ei tee).

Positsiooni saavutamine Googles(esimene leht) võib võtta paarist päevast paari aastani. Olenevalt otsingusõnadest, konkurentsist, lehe otsingumootori sõbralikkusest, lehe vanusest jpt teistest faktoritest.

PS. Vajadusel võin pakkuda ka odavat hostingut.
Viimati muutis tiger, 15 Sept 2007, 20:15, muudetud 3 korda kokku.
Kasutaja avatar
tiger
Postitusi: 64
Liitunud: 19 Dets 2006, 13:39

Re: Valmistan paremaid veebilehti

Lugemata postitus Postitas tiger »

Väike arvutus teenimisest siis.

SEO on väga hea viis uute referralite saamiseks. Näiteks otsingusõna PTC kasutab päevas keskmiselt kuni 1600 inimest.
hyip 2061 inimest päev
hyip monitor 268 inimest päev
hyip investment 243 inimest päev
jne

Juba nende kolme otsingu sõna pealt on see (2 061 + 268 + 243) * 30 = 77 160 otsingut kuus. Saidi optimeerimine võib käia 3-6 otsingusõnaga. Optimaalne on 5.

Keskmiselt on minu teada minimaalseim HYIP investeerimise summa 10 dollarit (miinimum varieerub 1-20$). Keskmine referral boonus on 5%. See on 0.5 dollarit.
Oletame, et sait saab kümnendiku trafficust (7 716) ning nendest registreerub üks viiendik (1 543) ühte või teise programmi. Siis see tähendab 1 543 * 0.5 * 12 = 9 258 krooni kuus.

Juhul kui võtta arvesse ka $50 dollariline affiliate programm, siis on see summa veel suurem.
Isegi kui ainult 8 inimest nendest 8000 tuhandest külastajast, kes sinu saidile satub, registreerub selle affiliate programmi all(mis on muide väga soodne pakkumine), siis teenib veel lisaks: 8*50*12 = 4800 krooni.

Kokku on tulu HYIP saidilt:
9 258 + 4800 = 14 058 krooni kuus. Nagu ehk tähele panite on need arvud kõik veel suhteliselt tagasihoidlikud.

Ehk siis nelitest tuhat krooni peaaegu passiivset tulu kuus(ainus mida teha tuleb on uuendada programme ning võtta raha välja).

Küsimus: Miks ma ise seda ei tee?

Vastus: Ei investeeri tavaliselt HYIP'desse, kuna ei armasta nii suurt riski. Pealegi pole eriti palju vaba raha. Aga kuna HYIP'des peab investeerima, et referral tasu saada... siis see mulle ei sobi.
altf1

Re: Valmistan paremaid veebilehti

Lugemata postitus Postitas altf1 »

Jaa pole viga muide vb olex sulle töödki pakkuda :D mul tööpakkumisi suht palju mis kõigehuvitavam mul on email eteenused@hot.ee ja mul on lamist tulnud kirju kus soovitakse tellida kodukat paraku disaini oskus mul peaaegu et puudub ja selle õppimine võtax veits aega ning seepärast pole ma viitsinud seda ära õppida saada mulle oma msn vb saan su teenust edasi müüja ;) (kui huvi muidugi ja mõistliku hinnaga teed :P)
zub2004

Re: Valmistan paremaid veebilehti

Lugemata postitus Postitas zub2004 »

tiger kirjutas: Väike arvutus teenimisest siis.

SEO on väga hea viis uute referralite saamiseks. Näiteks otsingusõna PTC kasutab päevas keskmiselt kuni 1600 inimest.
hyip 2061 inimest päev
hyip monitor 268 inimest päev
hyip investment 243 inimest päev
jne

Juba nende kolme otsingu sõna pealt on see (2 061 + 268 + 243) * 30 = 77 160 otsingut kuus. Saidi optimeerimine võib käia 3-6 otsingusõnaga. Optimaalne on 5.

Keskmiselt on minu teada minimaalseim HYIP investeerimise summa 10 dollarit (miinimum varieerub 1-20$). Keskmine referral boonus on 5%. See on 0.5 dollarit.
Oletame, et sait saab kümnendiku trafficust (7 716) ning nendest registreerub üks viiendik (1 543) ühte või teise programmi. Siis see tähendab 1 543 * 0.5 * 12 = 9 258 krooni kuus.

Juhul kui võtta arvesse ka $50 dollariline affiliate programm, siis on see summa veel suurem.
Isegi kui ainult 8 inimest nendest 8000 tuhandest külastajast, kes sinu saidile satub, registreerub selle affiliate programmi all(mis on muide väga soodne pakkumine), siis teenib veel lisaks: 8*50*12 = 4800 krooni.

Kokku on tulu HYIP saidilt:
9 258 + 4800 = 14 058 krooni kuus. Nagu ehk tähele panite on need arvud kõik veel suhteliselt tagasihoidlikud.

Ehk siis nelitest tuhat krooni peaaegu passiivset tulu kuus(ainus mida teha tuleb on uuendada programme ning võtta raha välja).

Küsimus: Miks ma ise seda ei tee?

Vastus: Ei investeeri tavaliselt HYIP'desse, kuna ei armasta nii suurt riski. Pealegi pole eriti palju vaba raha. Aga kuna HYIP'des peab investeerima, et referral tasu saada... siis see mulle ei sobi.




Tere tundub et oled pris hea disainer ja webmaker oleksid huvitatud 2ki t66otsast teha Forex signaalide jaoks kodulehekylg ?
Lepime hinnas kokku 2ki vestleksime edaspidi msnis shadow9476@hotmail.com
Ylts
Postitusi: 16
Liitunud: 09 Okt 2006, 23:46

Re: Valmistan paremaid veebilehti

Lugemata postitus Postitas Ylts »

sa php's ka teed või?
Kasutaja avatar
tiger
Postitusi: 64
Liitunud: 19 Dets 2006, 13:39

Re: Valmistan paremaid veebilehti

Lugemata postitus Postitas tiger »

Mis sait ja mis otsingusõnad?
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Valmistan paremaid veebilehti

Lugemata postitus Postitas pippen »

pessimist kirjutas: https://www.dogbreedplanet.com - muide, Sinu poolt välja pakutud ca 300 päeva on liiga pikk aeg, sain aru et oled võimeline mõne päevaga PRi tõstma :) Veel selline küsimus, et kuna tiim täiendab seda saiti pea igapäevaselt, siis mismoodi saab hiljem tuvastada Sinu panuse? Otsisõnadest - arvasin et professionaalina oskad ise sobivad otsisõnad pakkuda?


mõtlesingi just, et mis nali nüüd siis toimub, favicon meenutas ka midagi tuttavat...aga jh, see joomla sait on sul küll hästi välja tulnud. ja pane muidugi tiger tööle ;)
Kasutaja avatar
tiger
Postitusi: 64
Liitunud: 19 Dets 2006, 13:39

Re: Valmistan paremaid veebilehti

Lugemata postitus Postitas tiger »

pessimist wrote:
https://www.dogbreedplanet.com - muide, Sinu poolt välja pakutud ca 300 päeva on liiga pikk aeg, sain aru et oled võimeline mõne päevaga PRi tõstma

Vastus:
Pole väitnud, et mõne päevaga ja PR'ist pole samuti juttu olnud. Öeldud oli, et hea positsiooni saavutamine Googles võtab mitu päeva. Mitu võib tähendada ka üle kolmesaja. Samuti ütlesin, et kõik oleneb otsingusõnadest ja veel mitmetest teistest faktoritest. Vabandan väga kui väljendasin ennast ebaselgelt. Korrigeerin vea koheselt.

Otsingusõnadega "dog" ja "dog breeds" hea positsiooni saavutamine võtab tõesti aega, kuna need on niivõrd üldised ja populaarsed ning konkurents neile on küllaltki suur. 300 päevaga ma garanteerisin sellise tulemuse, kuigi võib võtta ka vähem aega. Kõik oleneb konkurentsi poolt tehtud tööst.

Andes selle garantii võtsin ma niigi riski, sest viimasel ajal on Google hakanud väga suurt rõhku asetama saidi vanusele. Kuna sinu sait on aga väga värske, siis see teeb töö veelgi raskemaks.

Ja selline asi nagu "liiga pikk aeg" on väga subjektiivne. Ma usun, et enamikul saitidest, kes hetkel Google esilehte sõnadele "dog" ja "dog breeds" ruulivad, kulus palju rohkem aega kui aasta, et sinna saada(muidugi välja arvatud juhul, kui nad ühed esimestest polnud).

pessimist wrote:
Veel selline küsimus, et kuna tiim täiendab seda saiti pea igapäevaselt, siis mismoodi saab hiljem tuvastada Sinu panuse? Otsisõnadest - arvasin et professionaalina oskad ise sobivad otsisõnad pakkuda?

Vastus:
Hea küsimus. Kuidas saab optimeerija panust mõõta?

Juhul kui ei toimu optimeerimist satub leht esikohale nö "naturaalselt". Siis peab sait aga omama erakordselt head või huvipakkuvat ning kindlasti originaalset sisu ja aega läheb nii palju rohkem. Tänapäeval aga ainuüksi sellega esikohti ei saavuta, eriti väga konkureerivas harus. Ahjaa... ja originaalsuse all ei mõtle ma mitte erakordsust vaid teiselt saidilt mitte kopeeritud sisu. Teie sait aga sedasorti sisu kahjuks ei oma.

Optimeerija tööd peab oskama otsida. Otsida oskavad seda aga ainult (hea tasemega)optimeerijad.
Saidi omanik saab aga jälgida tulemusi ja silmaga nähtavat optimeerija tööd(omaniku küsitlemine; soovituste, mida omanik ise peaks tegema, andmine jne). Ja kuna sisu uuendamine SEO mõttes on vaid väike osa ning üks peamisi probleeme on linkide saamine, mida "naturaalse" SE edu puhul teeb saidi community ja fännid, siis aktiivse community puudumise puhul võib suurema osa edust ajada SEOptimeerija süüks.

Otsingusõnadega on aga nii, et esialgu ma vaatan, millistele otsisõnadele omanik rankida tahab ning siis vaatan millised otsisõnad on kõige mõttekamad ja parimad.

Muidu võiks ju optimeerija valida suvalised otsisõnad, mida ei otsita ja saavutada "edu" vaid nädalaga.

Kas on veel küsimusi?
Viimati muutis tiger, 15 Sept 2007, 21:04, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
tiger
Postitusi: 64
Liitunud: 19 Dets 2006, 13:39

Re: Valmistan paremaid veebilehti

Lugemata postitus Postitas tiger »

Ma ei ole pakkumisest loobunud. Hoopis keegi pessimist ei suuda otsustada mida ta tahab.
IMarketer
Postitusi: 1
Liitunud: 07 Jaan 2008, 06:32

Re: Valmistan paremaid veebilehti

Lugemata postitus Postitas IMarketer »

Sellised lehed saab 500kr'ga aga armas.
ardo
Postitusi: 2
Liitunud: 24 Nov 2008, 00:41

Re: Valmistan paremaid veebilehti

Lugemata postitus Postitas ardo »

õpin siis weebidisaini ja oleks soov oma oskuseid proovile panna ja sellega ka araha teenida ja on kellelgi pakkuda mingit väikest tööotsa või midagi = ?
Vasta