Sait teemaga "How to get traffic"

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
Kasutaja avatar
gngstmt
Postitusi: 53
Liitunud: 11 Juul 2009, 10:42

Sait teemaga "How to get traffic"

Lugemata postitus Postitas gngstmt »

Võtan ikka tükk aega hoogu juba, et siia ka oma leht lisada, a vat- kardan kriitikat :P Igatahes avastasin et 100 postitust seljataga ikkagi, peaks siis tegijatemate arvamusi ka kuulma.
Lehe aadress on https://gettraffic.freeiz.com/
Hakkasin seda arendama vaevalt kuu tagasi, kusjuures viimased kaks nädalat olin ära maal puhkusel, siis ei viitsinud üldse peaagu arvutis käia.
Leht on üles ehitatud puhtalt Affiliate marketingi tüüpi, keskendun võrguliikluse teemale. Valisin selle, kuna tootevalik on laialdane ja konkurents mõistlik. Lisaks, kuna see on mu enda üks nõrgemaid kohti, siis n.ö. sunnitud enesetäiendamine oli teine kaalukas aspekt. Sait on üles ehitatud, järgides ühte päris mahukat kursust, katsun teha enamvähem täpselt nii, nagu soovitatud. Hetkel asub küll tasuta domeenil ja hostil, kuid arvatavasti sinna ka jääb.. Plaan on selline, et kui hakkab toimima ja sissetulek hakkab märgatavaks muutuma, arendan veidike seda edasi aga loon siis juba uue kampaania saadud rahadest.

Lehtede tegemise poole olen praegu natuke tagasi tõmmanud, content'i on enamvähem piisavalt, et midagi juba korda saata, hetkel kavatsen edasi liikuda article directories poole, et hakata trafficut genereerima. Edasi natuke teiste blogidel surfida ja promoda, vb katsetan ka mõnda tasuta link building teenust. Minu igivana eesmärki- teha kõike tasuta- silmas pidades. Tahan siiani tõestada nii endale kui teistele, et piisava hulga tööga (mis ei tähenda öödepikkust arvutis istumist) saab põhitöö kõrvalt alustada internetiäri. Rohkem vist ikka endale.

Edasisest kavas lisada saidile lehti juurde, plaan saavutada vähemalt 15 artiklit. Disaini tuunin jooksvalt, kuid kuna see ei ole mu tugevaim külg, katsun asjad lihtsaks ja selgeks jätta. Adsense või mingi alternatiivi lisamise suhtes olen veidi skeptiline. Võib-olla kunagi, kui saidile tekkiv külastajate number muutub silmale meeldivaks, aga conversion rate jääb madalaks.

Niisiis. Selline ta on, sellised on plaanid. Püüan hakkama saada konstruktiivse kriitika ja arendavate soovitustega ;)
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Sait teemaga "How to get traffic"

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Selline kiri vaatas sealt vastu. Ühesõnaga ei saa kohe mitte vaadata seda sisu.
You are seeing this page because the system administrator of 000webhost.com is currently checking this website for malicious content. This redirect page will be removed once we finish manually checking all files on this account. Since we check over 100 websites per day, it can take about 2-4 hours to complete. If you are the owner of this website, you will get an email confirmation once it's done. If you are a visitor, please come back later.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
gngstmt
Postitusi: 53
Liitunud: 11 Juul 2009, 10:42

Re: Sait teemaga "How to get traffic"

Lugemata postitus Postitas gngstmt »

Heh :D
Nüüd siis pidi see tulema.. :P
Kümme minutit tagasi vaatasin just aadresse ja sisu üle, et Traffic Travisesse sisse sööta.
Aga jah, nagu öeldakse, peaks varsti tagasi olema, kuna sait ei ole väga suur ja midagi illegaalset ei sisalda.
Viimati muutis gngstmt, 06 Jaan 2012, 15:17, muudetud 1 kord kokku.
swift
Postitusi: 112
Liitunud: 16 Mär 2008, 11:24

Re: Sait teemaga "How to get traffic"

Lugemata postitus Postitas swift »

Siit õppetund: Tasuta asjad võivad osutuda aja-ja närvikuluga arvestades kallimaks kui tasulised.

"Tasuta hosting" ei ole kunagi päris tasuta. Varem või hiljem tahetakse, et sa selle eest maksma hakkaksid või siis hakatakse sellel oma reklaame näitama. Alati püsib ka oht, et sinu lehekülg lihtsalt võetakse ilma hoiatuseta maha ja sa ei saagi oma faile sealt enam kätte.

Soovitan sul leida see 20 eurot, et endale veebimajutus ja domeen osta. Asi on seda väärt.
Kasutaja avatar
gngstmt
Postitusi: 53
Liitunud: 11 Juul 2009, 10:42

Re: Sait teemaga "How to get traffic"

Lugemata postitus Postitas gngstmt »

Olen 000webhostingut testinud juba mõnda aega ja see review on paratamatus. Mingi aeg kasutasin ka sama teenusepakkuja tasulist versiooni mis tollal oli parima hinna-kvaliteedi suhtega.
swift- ei vaidle vastu :D aga see on praegu äärmiselt naljakas kokkusattumus lihtsalt. Garanteerin, et sait vähemalt õhtuks taas üleval ja loetav kõigile :)
Tasuta hosti kohta on see suurepärane, suhteliselt vähe piiratud võimalused, mõistlik kettaruum ja bandwich, Cpanel on natuke nuditud aga siiski hea funktsionaalsusega ja oma reklaame nad ei näita. Ainuke häiriv piirang (minu jaoks ja siiani) ongi seesama administrator review, mida ma juba mõnda aega ootasin ja mida sama paketi tasulisel versioonil pole. See on vajalik ainult, et tuvastada piraatlust, 18+ jms sisu, kord tehtud seda samale lehele enam ei tehta.
Mis seal ikka, ootame ära :)
(nüüd jääb minust kohe halb mulje:P)
Kasutaja avatar
gngstmt
Postitusi: 53
Liitunud: 11 Juul 2009, 10:42

Re: Sait teemaga "How to get traffic"

Lugemata postitus Postitas gngstmt »

Tuli topeltpost... kuskilt poste kustutada ei saa?
Viimati muutis gngstmt, 06 Jaan 2012, 16:36, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
gngstmt
Postitusi: 53
Liitunud: 11 Juul 2009, 10:42

Re: Sait teemaga "How to get traffic"

Lugemata postitus Postitas gngstmt »

Tänud deathace, teema näeb parem välja.
Igatahes, review edukalt läbitud, sait "up and running".
cubicus

Re: Sait teemaga "How to get traffic"

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Mõnus kui inimesed asja kätte võtavad ja ära teevad-mulle melldib see :)
Kasutaja avatar
ulvar
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2008, 22:09

Re: Sait teemaga "How to get traffic"

Lugemata postitus Postitas ulvar »

Väga tore, et millegagi tegeled aga minu arvates need nn seo tegevused (linkimine, mingi keyword research, seo report) on täielik õhu haipimine...reaalselt need kasumit ei too.
Soovitan millegi kasuliku tegeleda:)
Kasutaja avatar
gngstmt
Postitusi: 53
Liitunud: 11 Juul 2009, 10:42

Re: Sait teemaga "How to get traffic"

Lugemata postitus Postitas gngstmt »

Ja kasulik oleks? Ilma igasuguse iroonilise alatoonita küsin :)
Igale oma arvamus, see on sinu arvates.. Minule tehti kunagi selgeks (ja olen ka ise kogenud- olin mõnda aega Kirby müügiagent-kui see kellelegi midagi ütleb :D) et kõike on võimalik müüa kui seda õigesti müüa.
Igatahes, eks näis. Teema on selles mõttes kuum, et kui su lehel ikka trafficut ei ole, siis sind reaalselt Internetis ei eksisteeri- panustan just selle peale, et igaühe jaoks, kes netis midagi asjatab, on teema ikkagi ajakohane.
Kasutaja avatar
ulvar
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2008, 22:09

Re: Sait teemaga "How to get traffic"

Lugemata postitus Postitas ulvar »

No ma väga nt ei usu, et postimees.ee või auto24.ee teevad backlinke:D:D:D
Selle asja nimetus kuidas rahvast saada oma lehel on REKLAAM teles, raadios ja suurtes portaalides...mitte mingeid backlinke vms jura toota..
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: Sait teemaga "How to get traffic"

Lugemata postitus Postitas Audio »

Otsi Clickbankist mõni hea toode ja tee review sait. Mine google alerti ja sisesta selle tootega seonduvad asjad. See toob esile kõige uuemad postitused probleemis. Vasta neile targalt ja maini, et sina said abi sealt (näiteks kaalu kaotus toode). Päevas nii umbes 20 postitust teha, tooks kohe kindlasti $100 dollarit päevas sisse.
Kasutaja avatar
gngstmt
Postitusi: 53
Liitunud: 11 Juul 2009, 10:42

Re: Sait teemaga "How to get traffic"

Lugemata postitus Postitas gngstmt »

Tänud, Audio, üle mõne aja üks väga asjalik idee :)
Ja näedsa, minu silmaring on nii kitsas, et Google Alertist ei teagi midagi. Ju siis on veel ajupotentsiaali, mida vaja ära kasutada...

Edit: Ei hakka kohe järgmist posti otsa tegema, lisan siiasamma.

Kuna süda ei andnud rahu siin foorumis tulnud vastukaja suhtes, siis otsisin üles oma aastatagused paroolid ja hüppasin läbi Affilorama foorumitest. Oleks pidanud varem tegema. Kuna seal pesitsevad tegelased, kes põhiliselt affiliate marketingist elavadki, siis lühikese ajaga tuli väga ülesehitavat kriitikat, mis väga kiirelt kinnitasid swifti sõnu ja lükkasid ümber ulvari omad. Anyways, katsetan Audio soovitust ja kombineerin natuke enda vajadustega, vaatame, mis sest saab. Paar päeva läks aega, enne kui Alertidest aru hakkasin saama ja süsteemi tööle sain :)

Muide, mõtlesin Ulvari postimehe ja auto24 kohta.. Tõsi, nad ei tööta selle kallal tõenäoliselt aktiivselt, kuid fakt on, et neil lehtedel on backlinke Eesti kommuni kohta s**aks. Ja kindlasti osaliselt sellele on nad ka omade keywordidega Eesti otsingumootorite topis. Teiseks, camoon- kes ei teaks Postimeest või Auto24? Need on üsna halvad näited selles suhtes et jah- nad teevad meeletut offline reklaami, kuna nad on meie mõistes suhteliselt suurfirmad ja saavad seda endale lubada ja selle pealt ka korralikku kasu. Halb näide ka selles mõttes, et kategooria on kohutavalt teine, affiliate sait on natuke midagi muud kui riigisisene populaarseim päevaleht või automüügiportaal. Nad on lihtsalt ajaga kuulsaks saanud.

Kui mina või keegi teine tahaks oma lehte oma keywordiga googles näiteks top'i või selle lähedalegi saada, siis kohustuslik algus on on-page SEO, backlinks and off-site promoting. Times'is avaldatud terve lehekülje suuruse reklaami abil ma googles ei ranki kahjuks... Ja kahjuks ei saa ka ajalehes minu saidi aadressile klikata et minna edasi seda lugeda, niiet eesmärk on kahjuks teine.
Ära pahanda, ma ei katsu sind või su ideid maha teha, ma lihtsalt seletasin, miks mulle tundub, et see on natuke teine aed mille aiaaugust rääkida...
Selles suhtes on sul õigus, et nad ei too reaalset kasumit, sa ei saa müüa otseselt backlinki või on-page SEO't... kuigi kaudselt tehakse ka seda. Need tegevused on peamiselt vajalikud ju ikkagi oma saidile orgaanilise trafficu saamine? Mis on sinu välja toodud reklaamiviiside kõrval on-line'is siiski väga suur osa.

(sorry, et kasutan nii palju spetsiifilisi termineid inglise keeles, aga kuna Eesti keele tõlkes mina ei suuda neile rahuldavalt arusaadavaid vasteid välja mõelda, siis las nad olla)
Viimati muutis gngstmt, 11 Jaan 2012, 14:51, muudetud 4 korda kokku.
Vasta