Flash bänner GIF formaati

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
cubicus

Flash bänner GIF formaati

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Soovin teha bänneri reklaami aga teenusepakkujal on ainult flash bännerid,mida ma ei taha ja ei saa kasutada.Otsisin netis võimalusi ümber formattida aga tasuta ja lihtsat varianti ei leidnud.Kui keegi siit oskab midagi soovitada siis andku teada.
swift
Postitusi: 112
Liitunud: 16 Mär 2008, 11:24

Re: Flash bänner GIF formaati

Lugemata postitus Postitas swift »

[testlink]https://www.sothink.com/product/swftovideoconverter/[/testlink] 30 päeva tasuta trial.

Kui animatsioonis on palju kaadreid siis läheb gif liiga suureks ja kaob mõte bännerina kasutada.

Siis on lihtsam variant swfist käsitsi erinevatelt kohtadelt mõned ekraanipaugud teha ja need näiteks GIMP-s gifiks kokku panna.
kullaotsija
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Veebr 2011, 19:57

Re: Flash bänner GIF formaati

Lugemata postitus Postitas kullaotsija »

mina olen lihtsat teed pidi läinud ja windows paint-ga teinud ning pärast host-i ikka leiab(ntx hot.ee) kui parasjagu seal seda võimalust ei ole kuhu banneri torkad.
Pilt
cubicus

Re: Flash bänner GIF formaati

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Tänud soovituste eest,vaatan järgi.
cubicus

Re: Flash bänner GIF formaati

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Jätsin asja praegu katki.Ei hakka jamama.Pay4results idioodid on kõik bännerid Fläsh formaati teinud,on ikka mõistus neile seal.Ilmselgelt ei jaga asja.Kurat ei meeldi mulle need eesti ega selle euro kolhoosi liidu lehed üldiselt.Kõik tehakse nii kuradi keeruliseks.
Viimati muutis cubicus, 16 Jaan 2012, 19:20, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Flash bänner GIF formaati

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Aga küsi neilt endilt supporti kaudu vmt. Vb on neil olemas...
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Flash bänner GIF formaati

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Kui teed flashi gif'i ümber, siis ju animatsiooni kvaliteet võib kannatada ja reklaamitav firma ei pruugi tahta seda lubada.
Enivei, tekst on vahel isegi effektiivsem. Tänapäeva inimese silma isoleerib juba reklaamid automaatselt ära, aga teksti loetakse.
Ja AdBlock blokib .swf üldse ä'ä.
Viimati muutis marten66, 12 Mai 2012, 04:05, muudetud 1 kord kokku.
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
Vasta