Google AdSense & AdWords

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
kets
Postitusi: 1
Liitunud: 18 Veebr 2007, 05:31

Google AdSense & AdWords

Lugemata postitus Postitas kets »

Tere,

kui paljud teist on kursis süsteemiga - ostan adwordsis reklaami ja adsense klikkide pealt teenin.
Selle kohta liigub dokument ringi "Google arbitrage"
Mis on kõige efektiivsem viis google adsenses raha teenida, senimaani ise olen kasutanud eespool mainitud varianti - kuid olen siis paari päevaga 4 $ teeninud ainult?
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Google AdSense & AdWords

Lugemata postitus Postitas pippen »

kets kirjutas: Tere,

kui paljud teist on kursis süsteemiga - ostan adwordsis reklaami ja adsense klikkide pealt teenin.
Selle kohta liigub dokument ringi "Google arbitrage"
Mis on kõige efektiivsem viis google adsenses raha teenida, senimaani ise olen kasutanud eespool mainitud varianti - kuid olen siis paari päevaga 4 $ teeninud ainult?

sinu variant ei ole kindlasti parim, juba loogiliselt mõeldes on see võimalik ainult siis kui oskad keyword'idega mängida ja tead palju nende eest makstakse. Sest google paneb adwordsi rahadest ju arvatavasti kuskil 60% kohe oma tasku. EHk siis ainult 40% adwordsi rahast saavad adsense'iga teenijad.

soovitan sul tutvuda sellise asjaga, mis ühes teises teemas korra läbi käis - click flipping. Lühidalt, ostad odavalt ja müüd kallilt, klikke siis. Google adsense'st 0,1$ kliki eest saada EI OLE kallilt müümine. Aga flippimise puhul ostad adwordsi abil klikke (reklaami) ja juhatad need leheni, kus makstakse pay-per-lead põhimõttel. Ja seal makstakse juba 30-40$ lead'i kohta.

Üks jube hea e-book on "the death of adsense", mis siis teeb puust ja punaseks, miks adsense surnud on ja millel tegelikult tulevik on. Tegelikult näitab muutumisprotsessi juba seegi, et google otsustas ka ise hiljuti võtta pay-per-lead'i võimalust kasutusele. Aga loe see raamat läbi, kasulik on ta igal juhul. Raamat siin - https://www.thedeathofadsense.com/

ma tean, mis kaks suurt adsense'i fänni - megapoja ja tiger - minu jutust arvavad :mrgreen: eks legendid adsense'i 1000$ tšekkidest ei kao kuhugi, aga aeg on edasi liikuda...
tauno
Postitusi: 5
Liitunud: 27 Dets 2006, 22:13

Re: Google AdSense & AdWords

Lugemata postitus Postitas tauno »

Njaa, click flipping tundub tõhus, kuid muidugi pole see veel adsense surm.
Caution
Postitusi: 4
Liitunud: 19 Mär 2007, 23:44

Re: Google AdSense & AdWords

Lugemata postitus Postitas Caution »

Click Flipping ongi tõhus. :)
Kasutaja avatar
tiger
Postitusi: 64
Liitunud: 19 Dets 2006, 13:39

Re: Google AdSense & AdWords

Lugemata postitus Postitas tiger »

Adsense surma mina ei ennustaks. Küll võib rahulikult väita, et sellega on järjest raskem läbi lüüa kuna on nii palju inimesi tekkimas, kes sellest teadlikud ja tükki koogist saada tahavad. Aga jällegi... neti reklaami kogus kasvab ja kasvab ja kasvab. Lähiajal seega kasvab nii konkurentide kui ka nö klientide arv.

Mina pakun lahenduseks olla parim. St omada parimaid saite, parimat sisu ja seega parimat külastatavust, mis garanteerib paremaid teenimisi.
Vasta