Soovitage hostingut+domeeni

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
IXI

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas IXI »

Ok võtsin kaa hostinguks HostGatori.. aga nüüd teema, et kuidas ma selle eest maksta saaksin? CC mul pole.. Ja paypalis ma raha vastu ei saa võtta veel vist ju?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Aga maksta ju saad ;)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
IXI

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas IXI »

deathace kirjutas: Aga maksta ju saad ;)

aga kuidas ma sinna peale raha saan :P?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Krediitkaardilt vist peaks saama. Seda ei oska öelda, kas pangaülekanne funktsib. Üldiselt siiski eestlased seda varianti maksmiseks on kasutanud.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
IXI

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas IXI »

deathace kirjutas: Krediitkaardilt vist peaks saama. Seda ei oska öelda, kas pangaülekanne funktsib. Üldiselt siiski eestlased seda varianti maksmiseks on kasutanud.

pole cc ja pangast ei saa vist :S
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Vb mõni paypali kasutaja oskab paremini kommenteerida...
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas pippen »

kui SEBis konto, siis aitab U-Kaart, ise kasutan seda nüüd igal pool ostudeks jm, kehtib kuu aega, ise määrad summa limiidi (selle summa, mis sul ostuks kulub), maksab ainult 10 eeki ja mingeid intresse ei pea pärast maksma. Ehk siis isegi kui keegi varastab su kaardi andmed, siis ta ei saa sealt midagi kätte. kaart on siis nö virtuaalne Visa Debit Card ja tellida saab u-netist....hansa kohta ei oska öelda, kas seal ka samasugust asja on.

EDIT: see oli siis vastus küsimusele, kuidas hostgatoris maksta saab...paypali kohta ei oska öelda, kas seal ka u-kaart toimib, kuna tegu deebetkaardiga.
IXI

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas IXI »

tean.. kunagi palju selle U-kaardiga just adwordse röövind :mrgreen: aga krt seda jah paljud kohad ei aksepteeri enam.. ja krt peab oma uneti asjad kaa üles otsima.. pole seda vist paar aastat juba kasutand :P
hemmm

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas hemmm »

paypali ühendad krediitkaardiga ja kõik ok, saad maksta probleemideta. easy.
IXI

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas IXI »

hemmm kirjutas: paypali ühendad krediitkaardiga ja kõik ok, saad maksta probleemideta. easy.

Aga kas võib olla ka mitte minu cc nagu? ma Ristoga sain räägitud tal cc olemas, et kannan raha talle ja ta kannab üle.. aga räägi kas ta pmst saab nagu enda cc pealt minu paypalile kaa kanda? siis kannaks rohkem nagu kohe teinekord jälle vaja ehk?
hemmm

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas hemmm »

paypalile ei saa raha kanda ega vastu võtta kellegilt teiselt, lihtsalt saad maksta mingi teenuse eest paypalis ja raha võetakse sinu cc maha.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas surf »

hemmm kirjutas: paypalile ei saa raha kanda ega vastu võtta kellegilt teiselt, lihtsalt saad maksta mingi teenuse eest paypalis ja raha võetakse sinu cc maha.
Et IXI paremini mõistaks, ma parandaks, et PayPal-iga saab raha vastu võtta küll, kuid mitte kellegi teise krediitkaardilt või panga arvelt vaid PayPal raha teise PayPali kontolt ("Send Money"). Saatja valib märkuse, mille eest makse sooritatakse (näit. märkuse "Service/Other")
IXI kirjutas:
hemmm kirjutas: paypali ühendad krediitkaardiga ja kõik ok, saad maksta probleemideta. easy.

Aga kas võib olla ka mitte minu cc nagu? ma Ristoga sain räägitud tal cc olemas, et kannan raha talle ja ta kannab üle.. aga räägi kas ta pmst saab nagu enda cc pealt minu paypalile kaa kanda? siis kannaks rohkem nagu kohe teinekord jälle vaja ehk?

Ega sul muud varianti ei jää, kui et ta otsid kellegi tuttava, kellel on olemas PayPal konto ja kes on nõus sinuga äri ajama. Teed talle Eesti sisese ülekande ja see tuttav saadab sulle PayPal raha. Ma arvan, et hostingu eest makstes võib sul olla ka PayPal Unverified konto.. Kuid see on minu isiklik arvamus. Kuulaksin heameelega teiste arvamusi selles osas.
eBay-st igatahes õnnestus mul eelmine nädal paar asja osta ka Unverified PayPal kontoga.
IXI

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas IXI »

Sul surf seal ei leidu raha :D?
Ma teen sul varsti kõik online kontod nii tühjaks juba :D
IXI

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas IXI »

Ei ole vaja enam.. Riist-O maksis ära juba :)
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas surf »

IXI kirjutas: Sul surf seal ei leidu raha :D?
Ma teen sul varsti kõik online kontod nii tühjaks juba :D

Endal ei ole hetkel. Nuputan siin, kuidas ja mis kaarti sinna pista, et see verify ära teha ja seda katsetada. Pojal küll oli eile veel mingi $250, aga üks vennike tegi chargeback'i, nii et ka see raha on kinni (Temporary Hold) ja arvatavasti jääbki saamata, kuna asja suhtes, mida mu poeg sellele vennikesele müüs, polnud vist lõpuni kokku lepitud ja vennike otsustas raha tagasi küsida. Nii, et PayPal-iga tuleb selles suhtes ettevaatlik olla. :D
IXI

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas IXI »

Ok, teil perekond netiärikad :D?
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas pippen »

IXI kirjutas: Ok, teil perekond netiärikad :D?


eks surf nüüd tutvustab pojale seda netiäri maailma, et too siis kunagi surfi impeeriumi üle võtaks ja surf ise saaks ref-tasudest rahulikult pensionipõlve pidada :mrgreen:
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas surf »

pippen kirjutas:
IXI kirjutas: Ok, teil perekond netiärikad :D?


eks surf nüüd tutvustab pojale seda netiäri maailma, et too siis kunagi surfi impeeriumi üle võtaks ja surf ise saaks ref-tasudest rahulikult pensionipõlve pidada :mrgreen:

Väga kaugelt sellest.. Poiss ajab täiesti muud liini. Mängib tea mis mänge ja müüb kasutaja kontosid, mis (minu häbiks) vist toob isegi rohkem kasumit sisse, kui minu ponzi värk.. 8O :|
IXI

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas IXI »

Poeg paneb isale ära :mrgreen:
IXI

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas IXI »

Go daddyst iis nii palju, et tellisin sealt siis miski neljapäev hostingu ja kõik ok.. ja reede konto kinni.. sisse ei saa.. saatsin kirja vastati kiirelt ja kohe, et tehnilisele toele edastatud kiri, et kõik on 24h jooksul korras.. nüüdseks möödund siis juba üle 72 tunni ja ei saa mitte mingit vastust kaa enam :evil:
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ja raha makstud?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
IXI

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas IXI »

Jeeshh
IXI

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas IXI »

Juhuuuuu jõudis just uus kiri minuni :D
ja arvake mis kirjas oli :D?
Et saadame teie kirja tehnikatoele kes vastab esimesel võimalusel :D

Ei oska enam nutta ega naerda :D Krt nädal aega varsti juba oodand ja oodand.. ei teagi kas võtta kuskilt mujalt või oodata edasi :roll: :evil:
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Küsi raha tagasi ja viivisega :lol:
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
IXI

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas IXI »

deathace kirjutas: Küsi raha tagasi ja viivisega :lol:

Ma juba kirjutasin nüüd, et kas ma saaks äkki reply kaa või siis äkki raha tagasi mille ma olen maksnud mitte millegi eest :D

Tuli ikka kasutada erinevaid nippe (Nagu kunagi pippeniga pressisime pokkeriboonuseid välja :mrgreen: )

Aga eks siis ootame edasi :D
Vasta