Soovitage hostingut+domeeni

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
hemmm

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas hemmm »

paypalile ei saa raha kanda ega vastu võtta kellegilt teiselt, lihtsalt saad maksta mingi teenuse eest paypalis ja raha võetakse sinu cc maha.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas surf »

hemmm kirjutas: paypalile ei saa raha kanda ega vastu võtta kellegilt teiselt, lihtsalt saad maksta mingi teenuse eest paypalis ja raha võetakse sinu cc maha.
Et IXI paremini mõistaks, ma parandaks, et PayPal-iga saab raha vastu võtta küll, kuid mitte kellegi teise krediitkaardilt või panga arvelt vaid PayPal raha teise PayPali kontolt ("Send Money"). Saatja valib märkuse, mille eest makse sooritatakse (näit. märkuse "Service/Other")
IXI kirjutas:
hemmm kirjutas: paypali ühendad krediitkaardiga ja kõik ok, saad maksta probleemideta. easy.

Aga kas võib olla ka mitte minu cc nagu? ma Ristoga sain räägitud tal cc olemas, et kannan raha talle ja ta kannab üle.. aga räägi kas ta pmst saab nagu enda cc pealt minu paypalile kaa kanda? siis kannaks rohkem nagu kohe teinekord jälle vaja ehk?

Ega sul muud varianti ei jää, kui et ta otsid kellegi tuttava, kellel on olemas PayPal konto ja kes on nõus sinuga äri ajama. Teed talle Eesti sisese ülekande ja see tuttav saadab sulle PayPal raha. Ma arvan, et hostingu eest makstes võib sul olla ka PayPal Unverified konto.. Kuid see on minu isiklik arvamus. Kuulaksin heameelega teiste arvamusi selles osas.
eBay-st igatahes õnnestus mul eelmine nädal paar asja osta ka Unverified PayPal kontoga.
IXI

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas IXI »

Sul surf seal ei leidu raha :D?
Ma teen sul varsti kõik online kontod nii tühjaks juba :D
IXI

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas IXI »

Ei ole vaja enam.. Riist-O maksis ära juba :)
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas surf »

IXI kirjutas: Sul surf seal ei leidu raha :D?
Ma teen sul varsti kõik online kontod nii tühjaks juba :D

Endal ei ole hetkel. Nuputan siin, kuidas ja mis kaarti sinna pista, et see verify ära teha ja seda katsetada. Pojal küll oli eile veel mingi $250, aga üks vennike tegi chargeback'i, nii et ka see raha on kinni (Temporary Hold) ja arvatavasti jääbki saamata, kuna asja suhtes, mida mu poeg sellele vennikesele müüs, polnud vist lõpuni kokku lepitud ja vennike otsustas raha tagasi küsida. Nii, et PayPal-iga tuleb selles suhtes ettevaatlik olla. :D
IXI

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas IXI »

Ok, teil perekond netiärikad :D?
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas pippen »

IXI kirjutas: Ok, teil perekond netiärikad :D?


eks surf nüüd tutvustab pojale seda netiäri maailma, et too siis kunagi surfi impeeriumi üle võtaks ja surf ise saaks ref-tasudest rahulikult pensionipõlve pidada :mrgreen:
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas surf »

pippen kirjutas:
IXI kirjutas: Ok, teil perekond netiärikad :D?


eks surf nüüd tutvustab pojale seda netiäri maailma, et too siis kunagi surfi impeeriumi üle võtaks ja surf ise saaks ref-tasudest rahulikult pensionipõlve pidada :mrgreen:

Väga kaugelt sellest.. Poiss ajab täiesti muud liini. Mängib tea mis mänge ja müüb kasutaja kontosid, mis (minu häbiks) vist toob isegi rohkem kasumit sisse, kui minu ponzi värk.. 8O :|
IXI

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas IXI »

Poeg paneb isale ära :mrgreen:
IXI

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas IXI »

Go daddyst iis nii palju, et tellisin sealt siis miski neljapäev hostingu ja kõik ok.. ja reede konto kinni.. sisse ei saa.. saatsin kirja vastati kiirelt ja kohe, et tehnilisele toele edastatud kiri, et kõik on 24h jooksul korras.. nüüdseks möödund siis juba üle 72 tunni ja ei saa mitte mingit vastust kaa enam :evil:
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ja raha makstud?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
IXI

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas IXI »

Jeeshh
IXI

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas IXI »

Juhuuuuu jõudis just uus kiri minuni :D
ja arvake mis kirjas oli :D?
Et saadame teie kirja tehnikatoele kes vastab esimesel võimalusel :D

Ei oska enam nutta ega naerda :D Krt nädal aega varsti juba oodand ja oodand.. ei teagi kas võtta kuskilt mujalt või oodata edasi :roll: :evil:
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Küsi raha tagasi ja viivisega :lol:
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
IXI

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas IXI »

deathace kirjutas: Küsi raha tagasi ja viivisega :lol:

Ma juba kirjutasin nüüd, et kas ma saaks äkki reply kaa või siis äkki raha tagasi mille ma olen maksnud mitte millegi eest :D

Tuli ikka kasutada erinevaid nippe (Nagu kunagi pippeniga pressisime pokkeriboonuseid välja :mrgreen: )

Aga eks siis ootame edasi :D
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas pippen »

mille krdi pärast sa üldse godaddyst hostingu võtsid, rääkisid just et valisid gatori hostinguks?
IXI

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas IXI »

pippen kirjutas: mille krdi pärast sa üldse godaddyst hostingu võtsid, rääkisid just et valisid gatori hostinguks?


Hostgator tahab 150 eeksi saada kuus ja annab muidugi 100GB ruumi kaa.. aga samas godaddy palub 5GB vaid 40 eegu eest.. ja no mu failikesed võtavad seal paar mega aint nii, et puhtalt kokkuhoiu mõttes aga tuleb välja, et oleks pidand ikka hostgatorit kasutama? Kuigi olen ka godaddy kohta saanud palju head tagasisidet :?
IXI

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas IXI »

Support Staff Response
This customer account has been locked. The payment method used has been suspended from further use in our system. All charges made to this payment method were refunded and all products were canceled. The refund should be posted back to the original payment method within 5 - 7 business days (or up to 10 days for international accounts).

This action was taken for one or more of the following reasons:
• The billing information provided to us at the time of purchase does not match the billing information on record.
• The billing information provided appears to be incomplete or invalid.
• It appears that someone other than the authorized payment method account holder may have made the purchase using a computer from outside of the listed billing locale.
• We were unable to verify purchase authorization with the listed payment method account holder.

Please have the payment method account holder provide correct billing information and a viewable copy of his/her government-issued valid photo identification, such as a driver's license or passport.

A scanned image (under 1 MB in size) can be attached as a response to this message, or faxed to:

(480) 287-8003
Attention: Fraud Department

We will then be to able re-open the customer account.


Sincerely,
Fraud Department


Customer Inquiry
Is there any change that you may reply to me finally? Or is possible to get my money back what i pay to you for nothing?

Thank you, Mihkel


----- Original Message ----
From: "support@godaddy.com"
To: einaste@yahoo.com
Sent: Friday, August 31, 2007 11:30:26 PM
Subject: Cancellation Confirmation


******************************************************************
ITEM CANCELLATION CONFIRMATION
******************************************************************


Dear Mihkel Einaste,

Per your request, the items listed below have been cancelled from your account, 16161162:

Economy Hosting - Linux - 1 Month: onlinemoneymake.info Purchased on original receipt: 79249696

If you feel this cancellation has occurred in error or you need further assistance, our support staff is available 24 hours a day, 7 days a week:

+ Online Support: https://www.godaddy.com/gdshop/support. ... sc=wwbb566
+ Email: mailto:support@godaddy.com
+ Phone: (480) 505-8877

Thanks again for being a GoDaddy.com customer.

Sincerely,
GoDaddy.com

Nojah siis.. kuda krt ma siis hostingu saan rsk :D paypali ma raha ei saa CC pole.. E-kullaga või MBga saab kuskilt normaalse hinnaga osta?
Kasutaja avatar
Risto
Postitusi: 51
Liitunud: 07 Okt 2006, 11:23

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas Risto »

ma võin enda godaddy accountiga osta (I)
IXI

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas IXI »

Risto kirjutas: ma võin enda godaddy accountiga osta (I)

ma just tahtsin helistada sulle ;)
aga see on veel parem idee vast..
muidu ma mõtsin, et kui nad tagasi kannavad kannad selle enda paypali kontole ja siis enda paypaliga minu paypali kontole..aga kui sa enda godaddyle ostad on veel lihtsam jah ;)

Hoia mind siis!!! (Kursis :mrgreen: )
Kasutaja avatar
cashflow
Postitusi: 110
Liitunud: 18 Veebr 2007, 03:18

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas cashflow »

Mul oli godaddyga sarnane nali, aga juba varasemast valmis tehtud digikaga juhilubade foto ja see lahendas kõik.
If you have money in the bank, in your wallet, and spare change in a dish some place ...
you are among the top 8% of the world's wealthy.
http://diivr.com
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas surf »

Muide, kes veel ei tea. planet.ee-s on ka nüüd võimalik kasutada MySQL andmebaasi.
Hea PLANET.EE kasutaja!

Nüüdsest on Sul võimalik oma PLANET.EE kodulehekontol kasutada ka MySQL
andmebaasi! Andmebaasi kasutamiseks on serveris installeeritud MySQL
versioon 5.0.x.

MySQL-i kasutamine on tasuline ja see maksab 9 krooni kuus. MySQL-i
võimaluse saad aktiveerida logides sisse PLANET.EE keskkonda ning järgides
sealtoodud juhiseid.

NB! MySQL-i aktiveerimise hetkest alates saad sa seda aga ühe kuu jooksul
kasutada täiesti tasuta! Kuu aja möödudes MySQL-i võimalus deaktiveerub,
selle taasaktiveerimiseks tuleb osta kasutusõigus vastavalt viidatud
hinnale.

MySQL tabelite muutmiseks soovitame kasutada phpMyAdmin rakendust, mis asub
aadressil https://pma.planet.ee. Sinna saad logida MySQL kasutajanime ja
salasõnaga. PHP skriptides tuleb MySQL aadressina kasutada järgmist:
mysql.planet.ee.

Lubatud MySQL andmebaas tohib olla maksimaalselt kuni 50MB suurune. Kui
andmebaas ületab lubatud suuruse, siis võetakse MySQL kasutajal ära INSERT
õigus.

Kas MySQL-i kasutamisel on muid piiranguid? Jah. Iga kasutaja saab kasutada
vaid ühte MySQL andmebaasi. Tabelite arvu osas piirangut ei ole. Juhime ka
tähelepanu sellele, et väljaspoolt veebiserverit MySQL andmebaasile ligi ei
pääse.

NB! MySQL-is ei tohi kasutada keerulisi, aeglaseid ja optimiseerimata
SQL-päringuid, mis koormavad serverit. Ükski päring ei tohiks aega võtta
kauem kui 1 sekund.


Lugupidamisega,

PLANET.EE meeskond


Ma arvan, et 108.00 EEK-i 1GB mahu eest aastas + 9 EEK-i mysql eest kuus ei ole sugugi kallis, eriti taskupärane just sellistele algajatele nagu mina, kuna need sisuhldussüsteemid jms värk on täitsa hiina keel minu jaoks :lol:
Paar päeva tagasi katsetasin installida oma vanale planet.ee kontole ka Joomla ja probleeme polnud sellega ;)
bikeboy
Postitusi: 221
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

See Planet.ee 'säästupakett' sakib :( Võta midagi korralikku.

Endal on kolm saiti Netpointis.
Nüüd veel kaks vähem tähtsat lehte AlCapara nimelises 'firmas' - maksan ~2 EEK kuus hostingu eest.
frostbyte
Postitusi: 13
Liitunud: 25 Juul 2007, 14:39

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas frostbyte »

bikeboy kirjutas: See Planet.ee 'säästupakett' sakib :( Võta midagi korralikku.

Endal on kolm saiti Netpointis.
Nüüd veel kaks vähem tähtsat lehte AlCapara nimelises 'firmas' - maksan ~2 EEK kuus hostingu eest.


äkki sa saaksid selgitada, miks planet.ee 'sakib'? Netpointil on paketil kindlasti väga hea hinna/kvaliteedi suhe, aga kui sa seda resurssi ei suuda ära kasutada, on sellel siis mõtet? pealegi maksab netpoint kuus üle 5 korra rohkem, kui planet.ee. Mina olen planet.ee-d kasutanud üle aasta ja olen sellega rahul igatahes.

AlCapara nimelist firmat ei leidnud ma kusagilt.. äkki annad mõne lingi või räägid lähemalt sellest?
bikeboy
Postitusi: 221
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: Soovitage hostingut+domeeni

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

Viga: https://alcapar.com/

Netpointil on hinna sees teenindus ja helpdesk. Aga see oleneb inimesest. Mina olen harjunud, et saan igalpool täisteeninduse, mitte, et peaks oma aega raiskama probleemide lahendamiseks milles mina süüdi ei ole nt.
Vasta