Odavad jälgijad, backlinkid jm.

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
isko
Postitusi: 42
Liitunud: 14 Dets 2007, 23:59

Odavad jälgijad, backlinkid jm.

Lugemata postitus Postitas isko »

Kood: Vali kõik

https://ifollow.us
Tooteid tuleb varsti veel letile, esimesed 5 kes pmi saadavad saavad kupongi millega saab 25 prossa vabalt valitud tootele alet.
isko
Postitusi: 42
Liitunud: 14 Dets 2007, 23:59

Re: Odavad jälgijad, backlinkid jm.

Lugemata postitus Postitas isko »

Soovijatel on võimalus liituda nüüd ka privaatse affiliate programmiga millega teenib 10% iga müügi pealt.
Liitumiseks saata pm või kirjutada emailile: contact@ifollow.us
isko
Postitusi: 42
Liitunud: 14 Dets 2007, 23:59

Re: Odavad jälgijad, backlinkid jm.

Lugemata postitus Postitas isko »

Kuni järgmise kuu 29dani saab soodsamalt twitteri followere ja facebooki fan page like!
Twitter 15 000 followers - $15
Facebook 1000 Fan page likes - $15
bikeboy
Postitusi: 221
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: Odavad jälgijad, backlinkid jm.

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

Twitteri follow'erid - kas nad on täitsa suvalised inimesed (on ikka reaalsed?) või saab kuidagi ka valida, mis keelt nad räägivad, kust pärit, valdkond vms?
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: Odavad jälgijad, backlinkid jm.

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

Botid pigem ikka :D
Ükski inimene ei too sulle 15k twitteri followere $15 eest.
http://dreamhost.com - Alusta oma esimese blogi/lehega. Kasuta WIN339 kupongi, et saada tasuta domeen ja muid soodustusi.
isko
Postitusi: 42
Liitunud: 14 Dets 2007, 23:59

Re: Odavad jälgijad, backlinkid jm.

Lugemata postitus Postitas isko »

Täiesti reaalsed kasutajad on aga asukoha järgi ega keele järgi valida väga ei saa.
Suurem osa on siiski inglise keelt kõnelevad isikud.
bikeboy
Postitusi: 221
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: Odavad jälgijad, backlinkid jm.

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

No, siis ju tegelikult täitsa pointless teenus :)

Samas... summa on suht väike, võiks isegi proovida. Ostan sult 15tuhat Twitteri jälgijat, positan mõne lingi ja vaatan palju seda klikitakse.
isko
Postitusi: 42
Liitunud: 14 Dets 2007, 23:59

Re: Odavad jälgijad, backlinkid jm.

Lugemata postitus Postitas isko »

No see on see alguse asi, tulevikus kui teenuse järgi tuleb nõudlus siis üritan asukohapõhiseid jms. jälgijaid jne pakkuda.
bikeboy
Postitusi: 221
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: Odavad jälgijad, backlinkid jm.

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

Mind täitsa huvitab. Palun räägi täpsemalt kuidas see asi töötab? Kannan sulle raha üle... mis sa siis teed? Ja mis ajaks mul Twitteris followerid on olemas? Kas need followerid saavad ka mingit kasu või on lihtsalt bot'id?
isko
Postitusi: 42
Liitunud: 14 Dets 2007, 23:59

Re: Odavad jälgijad, backlinkid jm.

Lugemata postitus Postitas isko »

Kood: Vali kõik

Mind täitsa huvitab. Palun räägi täpsemalt kuidas see asi töötab? Kannan sulle raha üle... mis sa siis teed? Ja mis ajaks mul Twitteris followerid on olemas? Kas need followerid saavad ka mingit kasu või on lihtsalt bot'id?
Kannad raha mulle üle peale seda edastan ma supplierile tellimuse ta saab oma protsendi hinnast ja ta toob sulle su jälgijad. Kas jälgijad saavad kasu või mitte seda ma ei oska hetkel öelda. Tegu on reaalsete kasutajatega, muidugi võib mõni bot ka ära eksida aga selle tõenäosus on üsna väike, twitteri jälgijate kohalejõudmise aeg sõltub täiesti sellest kui palju tööd tal parasjagu on, kui on vähe võid oma jälgijad 24 tunni jooksul juba kätte saada. Ning kui teenus ei meeldi on alati võimalus raha tagasi küsida, või siis lasta mingi viga ära parandada (nt. liiga suur unfollowi rate). Raha tagasiküsimisega võib aega minna olenedes kui kiiresti saab supplier oma osa summast tagasi saadetud.
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Odavad jälgijad, backlinkid jm.

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Hmm. Uuriks vastupidist. Mul mingi 4-6 twitteri kontot, millel on ühtteist jälgijaid ka. Kus ma saaks ennast nö listi panna, et follow'misega teenima hakata?
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
isko
Postitusi: 42
Liitunud: 14 Dets 2007, 23:59

Re: Odavad jälgijad, backlinkid jm.

Lugemata postitus Postitas isko »

Kes Googeldab see leiab, mina isiklikult sellist teenust ei paku.
Vasta