Klikivabrik.ee

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Klikivabrik.ee

Lugemata postitus Postitas pippen »

Selline koht siis, miski 3 kuud on töötanud (ametlik avamine oli 1. juuli), olen aeg-ajalt vaadanud, kuidas neil läheb, tundub et midagi nad välja maksavad. huvitav et siin foorumis pole keegi selle kohta veel sõna võtnud :?:

põhimõte siis, et viiakse kokku reklaami tellijad ja kodulehtede/portaalide omanikud...makstakse bänneri näitamiste eest (Eesti on ikka nii maha jäänud riik :| ), mingit normaalset raha sealt muidugi tahta ei ole mõtet, samas kui sul miski korralikum sait on, mis midagi sisse ei too, siis võib liituda.

miks ma seda räägin, arvan et IXI sa pead rahafoorumi ka süsteemiga liitma, bännerinäitamisi peaks siin koguma küll (eks statistikat tead sa ise kõige paremini, aga ma arvan et mina üksi teeks ~7-8 näitamist/kord, mingi 2-3 korda päevas :mrgreen: ). saad serveriraha vähemalt natuke.

https://www.klikivabrik.ee
megapoja
Postitusi: 14
Liitunud: 31 Mär 2007, 00:13

Re: Klikivabrik.ee

Lugemata postitus Postitas megapoja »

ei ütleks, et Eesti on mahajäänud riik nüüd. saladus miks seda varem pole olnud on pigem selles, et Eestis on liiga vähe tellijaid et selline asi hitiks kujuneks. kui tellijaid vähe siis tuleb kogu süsteem krobeline ning paljudes kohtades on enamvähem tühi bänner. noh ma pole päris kursis muidugi asjaga, aga ma arvan nii. edu igastahes neile.
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Klikivabrik.ee

Lugemata postitus Postitas pippen »

megapoja kirjutas: ei ütleks, et Eesti on mahajäänud riik nüüd. saladus miks seda varem pole olnud on pigem selles, et Eestis on liiga vähe tellijaid et selline asi hitiks kujuneks. kui tellijaid vähe siis tuleb kogu süsteem krobeline ning paljudes kohtades on enamvähem tühi bänner. noh ma pole päris kursis muidugi asjaga, aga ma arvan nii. edu igastahes neile.


Eesti on selles mõttes maha jäänud, et mujal minnakse juba üle cost-per-lead/action maksustamisviisile (vot sellega oleksid küll eesti reklaamiostjad nõus), kusjuures praegu on ju per-click domineeriv...sellised per-impression võrgustikke ei ole ju mujal juba aastaid...

teisalt on selge, et kuskilt peab alustama, ei kujuta ette, mis toodet võiksid saidiomanikud per-lead põhimõttel Eestis reklaamida (ehk siis vahendustasu eest). krt, üks asi on küll...sms-laenud :mrgreen:

kusjuures mida mina ootan lähitulevikus:
1) adsense'i/adwordsi laiem levik eesti keeles
või
2) mingi kohalik tegija sisupõhiste tekstireklaamidega (neti.ee-s midagi juba on)
RaX
Postitusi: 7
Liitunud: 12 Juul 2007, 16:22

Re: Klikivabrik.ee

Lugemata postitus Postitas RaX »

https://www.textads.ee/

Min. väljamakse - 1000.- + km
Min. kampaania maksumus - 1000.- + km

Hindasid pole kuskil öeldud.

Raha kätte saamiseks peab olema juriidiline isik või FIE.
Reklaami müüja kontolt ostja kontole ülekandes korrutatakse summa 1.5'ga.

Midagi tulusat ma selles ei näe :P
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Klikivabrik.ee

Lugemata postitus Postitas pippen »

RaX kirjutas: https://www.textads.ee/

Min. väljamakse - 1000.- + km
Min. kampaania maksumus - 1000.- + km

Hindasid pole kuskil öeldud.

Raha kätte saamiseks peab olema juriidiline isik või FIE.
Reklaami müüja kontolt ostja kontole ülekandes korrutatakse summa 1.5'ga.

Midagi tulusat ma selles ei näe :P


no näed, mis kõik välja tuleb :D anname neile poistele ka aega, liiga vara et mingeid järeldusi teha...kuigi viimane uudis on 06.07.2007

avalehel on kirjas, et hinnad algavad 2 krooni/klikk, ehk ~0,2$ (reklaamiostjale siis). Ehk lühidalt täiesti võrreldav adwords'iga hinna koha pealt (kõike muud arvestamata) Eks firma tahab oma osa ka, aga noh mingi 600-700 klikiga saab 1000 krooni täis, kui asi tööle läheks, siis nii mõnigi saidiomanik võib vabalt saada neljakohalise lisateenistuse...
IXI

Re: Klikivabrik.ee

Lugemata postitus Postitas IXI »

Tänud!! hetkel kiire vaatan ööse üle asja :)!!
IXI

Re: Klikivabrik.ee

Lugemata postitus Postitas IXI »

Liitusin ära! Et klikkige nüüd võimalikult palju neid bannereid.. st noh mitte järjest.. aga kui ikka käite võiksite kliki teha ;) sellest sõltub kui palju ma saan 1000 näitamise pealt.. hinnad on 3-7 eeki 1000 näitamise eest.. RFis on läbiaegade olnud keskmiselt 900-3000 page päevas nii, et kui saaks 7 eeki 1000 näitamise eest, teeniks juba 7-21 eeksu päevas ehk siis 200-600 eeki kuus.. piisab serveri kulude katteks küll :)

Tänud, IXI.
RaX
Postitusi: 7
Liitunud: 12 Juul 2007, 16:22

Re: Klikivabrik.ee

Lugemata postitus Postitas RaX »

The request could not be completed due to an unexpected internal error encountered by the server.
:D
IXI

Re: Klikivabrik.ee

Lugemata postitus Postitas IXI »

RaX kirjutas: The request could not be completed due to an unexpected internal error encountered by the server.
:D

misasja sa ajad :D?
RaX
Postitusi: 7
Liitunud: 12 Juul 2007, 16:22

Re: Klikivabrik.ee

Lugemata postitus Postitas RaX »

See klikivabriku träkker ei tööta lihtsalt praegu.
IXI

Re: Klikivabrik.ee

Lugemata postitus Postitas IXI »

RaX kirjutas: See klikivabriku träkker ei tööta lihtsalt praegu.

Mul töötab jummala ilusti :) :roll:
IXI

Re: Klikivabrik.ee

Lugemata postitus Postitas IXI »

IXI kirjutas: Liitusin ära! Et klikkige nüüd võimalikult palju neid bannereid.. st noh mitte järjest.. aga kui ikka käite võiksite kliki teha ;)
Tänud, IXI.


St siis mitte kõiki bannereid vaid aint seda alumist paremat oleks vaja klikata aegajalt :oops:
bikeboy
Postitusi: 221
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: Klikivabrik.ee

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

Doh! See ei vii kuhugi ju!
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Klikivabrik.ee

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Mingile Mallorca kohta käivale lehele viib. Suht mõttetu koht tundub :)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
IXI

Re: Klikivabrik.ee

Lugemata postitus Postitas IXI »

hehe.. enne see kinnisvara ja särgi vräk nagu suunasid õigesse kohta.. a praegune album.ee küll kuhugi ei vii :D
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Klikivabrik.ee

Lugemata postitus Postitas pippen »

IXI kirjutas: hehe.. enne see kinnisvara ja särgi vräk nagu suunasid õigesse kohta.. a praegune album.ee küll kuhugi ei vii :D


mul viib küll...https://beta.album.ee/ lehele
IXI

Re: Klikivabrik.ee

Lugemata postitus Postitas IXI »

mul viis kaa eelmistel ilusti a raxil ja bikeboyl ei viind.. mingi jama sellega.. a krdi äkki keegi oskab mulle seletada.. esimesed 2 päeva tuli ~400 näitamist.. ja nüüd mind pold vahepeal oli 160-190 näitamist päevas :S aga iga lehelaadimisega peaks olema 1 näitamine.. aga lehenäitamisi on mul 2-3 tuhat :x kuda krt siis seda banneri näitamist 10 korda vähem on? igakord kui refressi teed RFi lehel kuskil siis tuleb kyll juurde 1 näitamine :?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Klikivabrik.ee

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Äkki nad niisama refreshi ei arvesta vms :lol:

Aga see leht annab küll praegu 500 internal error. See vist mingi reklaamivõte, et tekiks uudishimu, et millega siis ikkagi tegu :mrgreen:
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
IXI

Re: Klikivabrik.ee

Lugemata postitus Postitas IXI »

deathace kirjutas: Äkki nad niisama refreshi ei arvesta vms :lol:

Aga see leht annab küll praegu 500 internal error. See vist mingi reklaamivõte, et tekiks uudishimu, et millega siis ikkagi tegu :mrgreen:

emm.. no kui ma praegu teen 1 refressi siis näitab, et on juures.. aga kuskilt jääb ikka väga ropult puudu :S
bikeboy
Postitusi: 221
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: Klikivabrik.ee

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

Anna teada palju sellega teenid ka. Võimalik, et tahaks omale paarile lehele seda ülesse panna.
Ylts
Postitusi: 16
Liitunud: 09 Okt 2006, 23:46

Re: Klikivabrik.ee

Lugemata postitus Postitas Ylts »

Kood: Vali kõik

Eelmise kuu jooksul näidati Klikivabriku poolt Teie saidil reklaami 23824 korral. Vastavalt meie hinnakokkuleppele 7 krooni = 1000 näitamise eest ja kuu püsitasu - krooni kuus. Kuna teie poolt teenitud summa 166 krooni on väiksem kui väljamaksmiseks vajalik 500 krooni, siis palume oodata kuni summa suureneb ning esitada meile arve siis

Nii palju teenisin mina 1 kuu jooksul.
Kohe peaks tulema ka teise kuu oma :)
RaX
Postitusi: 7
Liitunud: 12 Juul 2007, 16:22

Re: Klikivabrik.ee

Lugemata postitus Postitas RaX »

Esitasin ka avalduse, pakkumist pole aga saadetud.

Jul 28, 2007 - Aug 27, 2007
26,075 Visits
510,307 Pageviews
19.57 Pages/Visit

Saaks kasvõi krooni CPMi eest :P
bikeboy
Postitusi: 221
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: Klikivabrik.ee

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

Ylts kirjutas:

Kood: Vali kõik

Eelmise kuu jooksul näidati Klikivabriku poolt Teie saidil reklaami 23824 korral. Vastavalt meie hinnakokkuleppele 7 krooni = 1000 näitamise eest ja kuu püsitasu - krooni kuus. Kuna teie poolt teenitud summa 166 krooni on väiksem kui väljamaksmiseks vajalik 500 krooni, siis palume oodata kuni summa suureneb ning esitada meile arve siis

Nii palju teenisin mina 1 kuu jooksul.
Kohe peaks tulema ka teise kuu oma :)

Mis lehega tegu on? Anna enda lehe mingi stat ka.
Ylts
Postitusi: 16
Liitunud: 09 Okt 2006, 23:46

Re: Klikivabrik.ee

Lugemata postitus Postitas Ylts »

bikeboy kirjutas:
Ylts kirjutas:

Kood: Vali kõik

Eelmise kuu jooksul näidati Klikivabriku poolt Teie saidil reklaami 23824 korral. Vastavalt meie hinnakokkuleppele 7 krooni = 1000 näitamise eest ja kuu püsitasu - krooni kuus. Kuna teie poolt teenitud summa 166 krooni on väiksem kui väljamaksmiseks vajalik 500 krooni, siis palume oodata kuni summa suureneb ning esitada meile arve siis

Nii palju teenisin mina 1 kuu jooksul.
Kohe peaks tulema ka teise kuu oma :)

Mis lehega tegu on? Anna enda lehe mingi stat ka.



Leht siis selline
https://ylts.planet.ee/dcmap/

ja statid seal
https://counter.zone.ee/stats.php3?rid=ZrWU4VrQ
Ylts
Postitusi: 16
Liitunud: 09 Okt 2006, 23:46

Re: Klikivabrik.ee

Lugemata postitus Postitas Ylts »

Kood: Vali kõik

Eelmise kuu jooksul näidati Klikivabriku poolt Teie saidil Ylts reklaami 25514 korral. Kuna vastavalt meie hinnakokkuleppele 7.00 krooni = 1000 näitamise eest ja kuu püsitasu 0.00 krooni kuus on teie poolt teenitud väljamaksmata summa 345.37 krooni (sellest augusti näitamistelt 178.60) on väiksem kui minimaalselt väljamaksmiseks vajalik 500 krooni, siis palume oodata kuni summa suureneb ning esitada meile arve siis.
 
ehk siis ma saan mingi 500kr. 3 kuu eest 8)
Vasta