google

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
Kasutaja avatar
algaja
Postitusi: 49
Liitunud: 21 Nov 2006, 00:09

google

Lugemata postitus Postitas algaja »

Nimelt avastasin täna endajaoks uued mõisted Google Adense ja Google AdWords. Rääkige kas keegi on tegelenud sellise teemaga ? Palju toob raha sisse? Mõned head nipid, kuidas teha head reklaamlehte?

muudetud Üksi sitamaja lehtedest :) abiks ikka, kui keegi klikib:P Kellel huvi siis referal on üleval lingis!
Viimati muutis algaja, 31 Dets 2006, 15:48, muudetud 2 korda kokku.
IXI

Re: google

Lugemata postitus Postitas IXI »

Adwordsiga saab väääga hästi teha raha ;) kuid sellest ma siin täpsemalt ei tahaks rääkida.. samas pole enam päris kindel kas google toetab veel U-Kaarti...

adsense on lihtsam... nagu näha isegi siin rahafoorumis adsense bannerid ja samamoodi ka BNT mängus.. mul nad yldiselt suurt midagi sisse ei too hetkel kuna eriti palju eri külastusi siin pole ja eriti ei klikita.. a no "Risto" vast räägib ise või noh yhesõnaga tema sait tõi ikka VÄGAAAAAAAA! korralikke summasi google adsensega sisse...(~50$ päev) kui ma nüüd täpselt mäletan...

adwordsiga on väheke raskem saiti teha.. pead midagi kindlat reklaamima ühesõnaga

soovitan clickbankist näiteks vaadata endale affiliate värk ja siis panna see google adwordsi..
adsenesega peab su sait olema lihtsalt inglisekeelne ja ongi korras ;)

(mul jookseb adsense Risto konto alt.. muidu poleks lubatud :mrgreen: ikkagi eestikeelne.. a ärge siis kurjadele google onudele öelge :D)
Kasutaja avatar
algaja
Postitusi: 49
Liitunud: 21 Nov 2006, 00:09

Re: google

Lugemata postitus Postitas algaja »

Nii, palja per click ?. Eks homme tuleb asja uurida, võibolla hakkab isegi huvitama. Oki toki nüüd head ööd rahafoorumi rahvas :D
IXI

Re: google

Lugemata postitus Postitas IXI »

adwordsiga sa nagu maksad googlele kliki eest ja selle eest google reklaamib su affiliate saiti või linki vms :)
adsensega saab noh suht vähe ikka klikilt.. oleneb saidist a kuskil 0.01$ per click.. ega see miski rahategemis koht pole kui sul just väga kõva saiti pole taga..
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: google

Lugemata postitus Postitas surf »

mh,
tglt see on üks väga huvitav teema. Kunagi tahtsin ka ennast selle asjaga lähemalt kurssi viia aga sinna tahtmise taha see asi jäigi..
Tunnen ühte meest, kes selletaolise asjaga aastaid tegelenud. Üks pool aastat tagasi ta ka üritas mulle rääkida sellest värgist, minul ei olnud aga tol korral aega teda ära kuulata ja võtsin temalt tema koduka lingi, hiljem viskasin sellele pilgu peale ja mulle tundus see esmapilgul väga keeruline, leht ise oli ka eng. keeles. Vaatasin ja otsustasin jällegi hiljem lähemalt uurida ning unustasin selle teema.. Just vaatasin, nüüd seda lehekülge sellel aadressil ei ole, ju ta on oma lk aadressi muutnud ja kätte ka seda meest hetkel ei saa, hiljem ehk küll. Hetkel ei saa temaga kontakti. Mingi aeg on ära.. Aga kui ta kätte saan, üritan midagi välja uurida ja ehk postitan siia ka tema koduka aadressi. ;)
Kasutaja avatar
algaja
Postitusi: 49
Liitunud: 21 Nov 2006, 00:09

Re: google

Lugemata postitus Postitas algaja »

https://www.adwords.google.com

Lehel saab ainult reklaami osta, aga ma tahan ise reklaamida teste ostetud reklaame ? Palun abi. Oletame, et mul on leht olemas, kindlale sihtgrupile ja tahan reklaamida teste ostetud reklaami, ise tulu saades.


LEIDSIN:
https://www.google.com/adsense

Kui kellegil kogemusi ja tahab neid teistega jagada, siis andke aga tuld !
IXI

Re: google

Lugemata postitus Postitas IXI »

algaja kirjutas: https://www.adwords.google.com

Lehel saab ainult reklaami osta, aga ma tahan ise reklaamida teste ostetud reklaame ? Palun abi. Oletame, et mul on leht olemas, kindlale sihtgrupile ja tahan reklaamida teste ostetud reklaami, ise tulu saades.

Selle jaoks on adsense ;)
Kasutaja avatar
algaja
Postitusi: 49
Liitunud: 21 Nov 2006, 00:09

Re: google

Lugemata postitus Postitas algaja »

Niih, täna on tulnud kuue otsingu peale natuke üle 1$. Kas väljamakseid tehakse kuus ?
IXI

Re: google

Lugemata postitus Postitas IXI »

algaja kirjutas: Niih, täna on tulnud kuue otsingu peale natuke üle 1$. Kas väljamakseid tehakse kuus ?

Pole paha :) Raha saad siis kui requestid ma pakun.. ei ole ise täpselt sellega kursis. sa mõtled muidu ikka adsense mitte wordse jah?
ja kui tohib kysida siis mis lehega tegu on :P
Kasutaja avatar
algaja
Postitusi: 49
Liitunud: 21 Nov 2006, 00:09

Re: google

Lugemata postitus Postitas algaja »

IXI kirjutas:
algaja kirjutas: Niih, täna on tulnud kuue otsingu peale natuke üle 1$. Kas väljamakseid tehakse kuus ?

Pole paha :) Raha saad siis kui requestid ma pakun.. ei ole ise täpselt sellega kursis. sa mõtled muidu ikka adsense mitte wordse jah?
ja kui tohib kysida siis mis lehega tegu on :P



Nagu ma aru sain siis Check - Standard Delivery on tax free, tseki eest ei tule maksu maksta.? (saadetakse 2-3 nädala jooksul)
Teine varjant on Check - Secured Express Delivery ($21.00 Processing Fee) Tsekk saadakse ühe nädala jooksul ja maksab $21 ?

Või oskab keegi tarbem kaasa rääkida ?

Lehel on väike sissejuhatuse kuidas teenida raha :D Ei hakka preagult lehte reklaamima, sest sisu ple minu kirjutatud :S Eks tuleb midagi välja nuputada :)

Igataheks on see etem mingitest ptc ja hyip saitidest :D Kui tegeleda sellega siis kindlasti saab hea kopika kuulõpuks taskusse :D
IXI

Re: google

Lugemata postitus Postitas IXI »

peale tseki ei pakuta midagi? no oleneb summast kui mõnekümne kaupa võtad siis on kyll vast see taxfree mõtet võtta sest noh suurt vahet pole kas ta tuleb sul nädal või 2 eestis läheb nagunii 3 nädalat veel aega :D
Kasutaja avatar
algaja
Postitusi: 49
Liitunud: 21 Nov 2006, 00:09

Re: google

Lugemata postitus Postitas algaja »

keegi mõnda kurja tipsi oskab anda ?
IXI

Re: google

Lugemata postitus Postitas IXI »

adsensede kohta vist kyll mitte :)
lihtsalt tee sait kus käib palju potensiaalseid kliente ;)
Kasutaja avatar
algaja
Postitusi: 49
Liitunud: 21 Nov 2006, 00:09

Re: google

Lugemata postitus Postitas algaja »

Tekkis uus küsimus, kas impressionide eest teenib ka midagi ?
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: google

Lugemata postitus Postitas pippen »

mingi aeg oli kuum teema see, et tehti igast top 10-d ja muid, a'la top 10 mafia games ja kuna neid adsense'i reklaame sai ise kujundada, siis kogu see top'i sisu koosneski üksikutest adsense'i reklaamidest. iseeenesest päris kaval, inimene tahab nt. 1 koha kohta rohkem teada, vajutab linki, ja ongi leheomanik mõned sendid juurde teeninud. Aga kõik sellised nipid on kasutatavad lühikest aega, tuleb üha uusi mõelda, sest ega google'i omad ka ei maga ;)

Kõige parem soovitus on ilmselt see, et tee sait asja enda pärast, pane sinna asjalik info üles, siis tulevad ka külastajad ja siis võid ka mõned reklaamid üles panna. Ja jumala eest ära hakka ise neid klikkima või laskma sõpradel seda teha :mrgreen:
prints

Re: google

Lugemata postitus Postitas prints »

hetkel endal üks mõte küll aga ei tea kas tasub ära
IXI

Re: google

Lugemata postitus Postitas IXI »

rääkida võid alati :mrgreen:
Kasutaja avatar
algaja
Postitusi: 49
Liitunud: 21 Nov 2006, 00:09

Re: google

Lugemata postitus Postitas algaja »

muudetud Üksi sitamaja lehtedest :) abiks ikka, kui keegi klikib:P Kellel huvi siis referal on üleval lingis!
ggg

Re: google

Lugemata postitus Postitas ggg »

IXI kirjutas: no oleneb summast kui mõnekümne kaupa võtad

adsense minimum payout on $100 USD
kristjan0007
Postitusi: 5
Liitunud: 12 Veebr 2008, 02:10

Re: google

Lugemata postitus Postitas kristjan0007 »

Hmm olen vist ajast maas natuke, et alles see aasta adsense avastasin. Netis sai miski nädal aega seda uuritud ja tekkis kohe paar head mõtet, millega saaks teenida kindlalt, siin avaldada eriti ei taha, arvan et saate aru küll :) + veel on tegemisel üks suurem veebileht, millega saaks siis veel nats juurde teenida.

Aga tekkis kohe üks küsimused:
Kas ma saaks selle scripti googlest kohe kätte kui sisestaksin sinna oma kodulehe aadressi, millel praktiliselt sisu puudub, paar tabelit vb ja mingi üks lause on?
Või peab selleks juba valmis leht olema. Küsin, kuna veebi tegemine ja vormistamine oleks palju lihtsam kui mul oleks see script ja need bannerid juba lehel olemas.

Ja palju tseki vahetamine rahaks maksab siis Eestis? Ma olen kuulnud et umbes 100 krooni pidi maksma?
IXI

Re: google

Lugemata postitus Postitas IXI »

kristjan0007 kirjutas: Hmm olen vist ajast maas natuke, et alles see aasta adsense avastasin. Netis sai miski nädal aega seda uuritud ja tekkis kohe paar head mõtet, millega saaks teenida kindlalt, siin avaldada eriti ei taha, arvan et saate aru küll :) + veel on tegemisel üks suurem veebileht, millega saaks siis veel nats juurde teenida.

Aga tekkis kohe üks küsimused:
Kas ma saaks selle scripti googlest kohe kätte kui sisestaksin sinna oma kodulehe aadressi, millel praktiliselt sisu puudub, paar tabelit vb ja mingi üks lause on?
Või peab selleks juba valmis leht olema. Küsin, kuna veebi tegemine ja vormistamine oleks palju lihtsam kui mul oleks see script ja need bannerid juba lehel olemas.

Ja palju tseki vahetamine rahaks maksab siis Eestis? Ma olen kuulnud et umbes 100 krooni pidi maksma?

suts rohkem peaks olema.. a midagi sinnakanti jah :)
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: google

Lugemata postitus Postitas surf »

Tšekkide hinnakirjad võib leida pangalehtedelt:

hansapank
Pilt
Vasta