pippeni long-term portfolio

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas surf »

Pippen, mind huvitab, kuidas sul P2P-ga asjalood, kuna olen ühes surfprogrammis, mis sellega seotud.
Viimastes sinu postitustes ma selle programmi nime ja kommentaare nagu ei märganud. Oled seal ikka sees?

Saatsin sulle PM teel üht teist ;)
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas pippen »

surf kirjutas: Saatsin sulle PM teel üht teist ;)


saatsin sulle vastu ka üht-teist ;) ja P2P-st tulin pärast 2. ringi välja.

katsun täna-homme siin portfolio seisu kokku võtta...
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas pippen »

nii siin siis oktoobri kokkuvõte...nagu mõnele juba räägitud sai, siis jõuluaeg tulekul ja seetõttu paras aeg riskantsematest programmidest väljuda ja portfolio mahtu vähendada:

1) P2P-st võtsin välja kogu kontol oleva summa : 49,87$
2) Investmanagerist samamoodi: 53,64$

lisaks nendele oli e-kullal veel Investmanagerist varem intressid. Kuna sattusin Icegoldi lehele just siis kui müümise vorm avatud oli, nii et sain kokku 120$ portfolios lahti:

Edasi, nagu lubatud sai, võtan portfolio väärtusest maha BTD 100$, kuna see programm on ilmselgelt lõplikult kadunud

I96 jätkab üllatavalt positiivses toonis, on muidugi ka erinevaid hoiatusi foorumitesse tekkinud, kuid ei midagi tõsist...plaan I96-ga endiselt sama, nii kui 100$ täis, teen lõpparve...praegu siis 80$ kontol.

RTA tiksub ikka endist viisi 1$ kaupa kuus :( aga vähemalt tiksub, 10$ siis investeering seal sees.

GFN-ist sain siis eelmisel kuul kõigest 2,03%, ehk siis miski 2,4$...loodan et asi paraneb edaspidi tunduvalt, raha sees 120$.

L-H refundi protsess on muutunud nüüd läbipaistvamaks ja ehk järgneva kuu jooksul saan ka mina oma raha kätte lõpuks, juba peaagu pool aastat 200$ seal seisnud niisama.

peakski nagu kõik olema, ahjaa libertysse tekkinud 2$ läksid siis BPP-sse.

kokkuvõte:

Oma raha portfoliosse pandud: 440$ (120$ siis välja kantud okt)

I96 - 80$
RTA - 10$
GFN - 120$
L-H - 200$
BPP - 2$
E-bullionil - 2$

Kokku: 414$
Võrreldes eelmise kuuga: -61$ (-12,8%)
Võrreldes algusega: -26$ (-5,9)

Nagu näha, siis BTD maha arvamine vedas portfolio taas miinusesse, aga see oli ainuõige tegu, liiga kauaks oligi jäänud sisse.

Novembrist ootaks siis, et I96-s saab 100$ täis ja L-H refund tuleb ära, ehk siis saaks 300$ portfoliost maha arvata ja edasi GFN hakkaks passiivset tulu teenima ca 10$ kuus, seega tahaks novembriga 0-i jõuda ja edasi väikest kasumit saada, eks uuel aastal vaatab mis ja kuhu edasi...
muhno
Postitusi: 74
Liitunud: 24 Veebr 2007, 00:40

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas muhno »

pippen kas detsembri kuu kokkuvõtet on ka loota peagi?
ja mis su edasised plaanid ka on ?
Pilt
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas pippen »

muhno kirjutas: pippen kas detsembri kuu kokkuvõtet on ka loota peagi?
ja mis su edasised plaanid ka on ?


detsembri kohta ei ole suurt midagi kirjutada, vaatan et isegi novembri kokkuvõtet ei teinud. mingi aeg novembris võtsin I96-st $100 välja, kogu jäägi siis.

LifeHoldingsil on esimene refundi voor käimas, mina olen teise vooru lõpus, nii et seda oma 200$ ootan veel mitu kuud.

Kui mingi numbriline kokkuvõte teha, siis oleks umbes selline:

Oma raha portfolios 340$

L-H - 200$
GFN - 120$
E-goldil - 10$
RTA - 10$

KOKKU 340$

Ehk siis oma raha on praegu võrdne portfolio summaga. Edasisi plaane ei ole, minu jaoks täiesti ammendunud asi, pool aastat uurid põhjalikult ja jälgid programme, aga tulemus on see, et kõvasti pingutades jääd ehk 0-i.

kuidagi ära on vajunud see asi, MMG-s isegi vanemad tegijad räägivad, et ei ole enam üldse võimalik teenida, ainult scamid ongi. Enne veel viitsiti pingutada, et programme elus hoida, nüüd kogutakse raha kokku ja minek...
Vasta