Oma firma 2 tunniga!

Kuidas alustada ettevõtlusega? Kuidas saada ettevõtjaks? Kuidas oma tulusid suurendada? Ettevõtlus vs palgatöö jne
zhade

Re: Oma firma 2 tunniga!

Lugemata postitus Postitas zhade » 24 Okt 2007, 22:24

sry, ei saagi aru miks arvasin, et FIE'na ka 40k on vaja :oops:
mõtted kõik nii sassis ... tegelikult vahet pole mis see kodulehekülje aadress on aga plaanin lihtsal ttöö kõrvalt lisaks ise veits nokkima hakata ja arvutikujundus töid tegema. Et siis pms taotlus ja riigilõiv ja ongi ühe päevaga mul oma FIE ja siis saan kuskil oma domeeni taodelda? (FIE ärinimi peab sisaldama ees- ja perekonnanime aga domeeni puhul võin valida ükskõik mis nime jah? lihtsalt xxx.fie.ee mitte ees-ja-perekonnanimi.fie.ee)

Ja kui olen ametlikult tööl siis ei pea ise FIE'na mingeid makse veel lisaks maksma?

Taavi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Taavi » 24 Okt 2007, 22:27

zhade kirjutas: sry, ei saagi aru miks arvasin, et FIE'na ka 40k on vaja :oops:
mõtted kõik nii sassis ... tegelikult vahet pole mis see kodulehekülje aadress on aga plaanin lihtsal ttöö kõrvalt lisaks ise veits nokkima hakata ja arvutikujundus töid tegema. Et siis pms taotlus ja riigilõiv ja ongi ühe päevaga mul oma FIE ja siis saan kuskil oma domeeni taodelda? (FIE ärinimi peab sisaldama ees- ja perekonnanime aga domeeni puhul võin valida ükskõik mis nime jah? lihtsalt xxx.fie.ee mitte ees-ja-perekonnanimi.fie.ee)

Ja kui olen ametlikult tööl siis ei pea ise FIE'na mingeid makse veel lisaks maksma?

Maksude kohta peaks siin eelnevalt juba kirjutatud olema.

IXI

Lugemata postitus Postitas IXI » 24 Okt 2007, 23:25

Ei pea makse maksma.
ja võib olla jah xxx.fie.ee
aga samas kui su vanemad su domeeni ei kasuta siis võid seda vabalt ise kasutada.. ei ole mignit probleem kui sa domeeni endaga kuidagi raha ei teeni..
kui müüd kujundust vms.. siis müüd seda ikkagi kui FIE koduleht on selle OÜ oma ja ta reklaamib seal sind ehk FIEt ehk su töid vms ;)

marten66
Moderaator
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas marten66 » 15 Nov 2007, 22:23

Tegin Pippeni abiga ühe FIE päevaraamatu näite valmis, siin see on: https://www.hot.ee/marten66/pildid/fiep2evaraamat.jpg

marten66
Moderaator
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas marten66 » 07 Mai 2008, 10:39

Ja kui teil eelmise aasta eest midagi deklrareerida ei ole ,siis saatke MTAle tühi päevaraamat ja saate oma tagastuse kätte :mrgreen:

pippen

Lugemata postitus Postitas pippen » 07 Mai 2008, 11:48

marten66 kirjutas: Ja kui teil eelmise aasta eest midagi deklrareerida ei ole ,siis saatke MTAle tühi päevaraamat ja saate oma tagastuse kätte :mrgreen:

kui eelmise aasta eest mitte midagi deklareerida ei ole, siis ei ole vist suurt mõtet ka mingit tagastust oodata :mrgreen:

tühja päevaraamatut ei ole ka vaja saata, samuti mitte täis päevaraamatut, kui just MTA seda eraldi ei nõua. üldjuhul piisab ikka lihtsalt tuludeklaratsiooni e-vormi täitmisest.

marten66
Moderaator
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas marten66 » 07 Mai 2008, 12:03

tagastuse sain tööl käimise eest eest.

pippen

Lugemata postitus Postitas pippen » 07 Mai 2008, 16:15

kusjuures, kes siin veel FIE-d on, keegi on see aasta tulumaksu tagastuse kätte ka saanud juba?

ma muidu olen iga aasta aprillis saanud, see aasta kuidagi venib. muidugi ametlikult on neil FIE-dega aega oktoobrini 8O

bikeboy

Lugemata postitus Postitas bikeboy » 07 Mai 2008, 22:38

Aga miks üldse FIE olla? :?

pippen

Lugemata postitus Postitas pippen » 08 Mai 2008, 08:26

bikeboy kirjutas: Aga miks üldse FIE olla? :?

saatsin selgituseks pm-i ;)

Suletud