Myfreeshares

Kuidas alustada ettevõtlusega? Kuidas saada ettevõtjaks? Kuidas oma tulusid suurendada? Ettevõtlus vs palgatöö jne
cubicus

Myfreeshares

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Leidsin siis ühe hea lehe kus olen mõnda aega raha teeninud.Registreerides saad 1 aktsia ja hakkadki teenima.Aktsiate arvu saab suurendada klikkides linke,registreerides teistel lehtedel ja muudel viisidel.

How it works ?

After you join MyFreeShares ( for free ), you will get 1 share. You will be able to earn more shares by referring other people to our service ( 1 share per referral + 1 Share per Dollar they spend on advertising on our page ), or you can earn shares with clicking links and for joining Free and paid offers or with purchase advertising on our site.

We earn money by selling banner impressions, website ads and e-mail ads. All earnings are divided by total number of shares members have. That is how we get COMMISSION PER SHARE value.
e.g. if we earn $5 in 24 hours, and there are 1000 shares ( in total ), commission per share will be $5 / 1000 = $0.005.
So, if you have 200 shares, your commission ( that day ) will be
$0.005 x 200 = $1.0.

Minimum payout is $10. Payout options are Paypal, Alertpay , E-gold and MyFreeShares Debet Card. Money you earn will be sent to you on your request, maximum 10 days after requested.

https://www.myfreeshares.com/index.php?ref=cubicus
Viimati muutis cubicus, 12 Jaan 2009, 20:45, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: Myfreeshares

Lugemata postitus Postitas larigpt »

ma küll ei ole kunagi sellesse programmi ennast reganud aga nad on mu e-goldi kontole raha saatnud küll :D
Kahjuks ainult 0,37$ aga abiks siiski 8)
PiltPilt
cubicus

Re: Myfreeshares

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Ma ise olen vaikselt oma aktsiate arvu suurendanud ja loodan peagi 5 doltsini päevas jõuda :D
cubicus

Re: Myfreeshares

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Kustutasin vana lingi ära kuna see oli vale link.
mauno31
Postitusi: 25
Liitunud: 15 Juul 2008, 17:32

Re: Myfreeshares

Lugemata postitus Postitas mauno31 »

Oled sealt raha kätte ka saanud?
cubicus

Re: Myfreeshares

Lugemata postitus Postitas cubicus »

mauno31 kirjutas: Oled sealt raha kätte ka saanud?



Olen küll,ilma probleemideta.Myfreesahare kuulub Multimoneygroup kontserni,kuhu kuuluvad veel näiteks Donkeymails,Jillclickcorner,No-Minimum ja veel mõned lehed.Nii et tegemist on usaldusväärse lehega :D
cubicus

Re: Myfreeshares

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Keegi,kes on läbi minu reflingi liitunud selle lehega,aktiveeri oma konto.Ma soovin et mu refid aktiivsed oleksid :D
cubicus

Re: Myfreeshares

Lugemata postitus Postitas cubicus »

No nii,lisati juurde palju linke klikkimisekd,kokku siis 31 :P
Kasutaja avatar
Tanel94
Postitusi: 1
Liitunud: 14 Apr 2009, 16:12

Re: Myfreeshares

Lugemata postitus Postitas Tanel94 »

cubicus kui saladus pole siis palju sul endal aktsiaid on?ise ei saa päris täpselt aru kuna raha siis kontole jõuab ise juba peaaegu nädal kasutaja olnud aga raha olen saanud ainult ühe korra selle 1 share eest.Kas peab siis olema täisarv et raha saada näiteks kui saan kokku 2 share siis saan jälle raha?
cubicus

Re: Myfreeshares

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Tanel94 kirjutas:cubicus kui saladus pole siis palju sul endal aktsiaid on?ise ei saa päris täpselt aru kuna raha siis kontole jõuab ise juba peaaegu nädal kasutaja olnud aga raha olen saanud ainult ühe korra selle 1 share eest.Kas peab siis olema täisarv et raha saada näiteks kui saan kokku 2 share siis saan jälle raha?
Pole enam pikalt selle lehega tegelenud.Tuletasid mulle meelde seda lehte siis :P Endal on mul 120 share seal,alguses võtsin mõned pakkumised seal ja peale seda on iga päev raha juurde tiksunud.Mitte palju,aga see oleneb just palju share on.Väljamakse kohta siis nii palju et iga dollari pealt võetakse 3 share vähemaks.Kui väljamakse on 10 doltsi siis võetakse 30 share vähemaks.

When you receive payout we will debit your account with 3 Shares per 1 Dollar you received. (Example for a $10 Payout we debit your account with 30 Shares.)
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Myfreeshares

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Julgen isegi paar positiivset sõna öelda selle kasutamise poolt!
No see leht on vist aastast 2004 nurgal olnud.
"Myfreesahare kuulub Multimoneygroup kontserni,kuhu kuuluvad veel näiteks Donkeymails,Jillclickcorner,No-Minimum ja veel mõned lehed" - võite julgelt oma vello sisse pista.
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
cubicus

Re: Myfreeshares

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Kas keegi siit on sellel lehel veel aktiivne?.Eile lisandus palju pakkumisi juurde millega saab 5000 ja 1000 share näiteks teenida.
Kasutaja avatar
Onu M
Postitusi: 7
Liitunud: 28 Juul 2008, 23:09

Re: Myfreeshares

Lugemata postitus Postitas Onu M »

cubicus kirjutas:Kas keegi siit on sellel lehel veel aktiivne?.Eile lisandus palju pakkumisi juurde millega saab 5000 ja 1000 share näiteks teenida.
Tegutsen seal vaikselt, viimasel ajal pole seal midagi ostnud, aga uuest aastast hakkan aktiivsemalt tegelema.
Pilt

Teeni raha mitte midagi tehes: http://www.myfreeshares.com/index.php?ref=onum

Pilt
kullaotsija
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Veebr 2011, 19:57

Re: Myfreeshares

Lugemata postitus Postitas kullaotsija »

kuu aega ei töödanud süsteem
nüüd käivitus uuesti dividendide maksmine
Pilt
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: Myfreeshares

Lugemata postitus Postitas aixi »

Liitusin siis aga kas SHARES PER FREE SIGN UP seksioonis võin kui ma seal liituma hakkan teise emaili konto panna kui see mis mul myfreeshares liitumisel on et kas sellisel juhul myfreeshares lisab minu kontole sharesid.
cubicus

Re: Myfreeshares

Lugemata postitus Postitas cubicus »

aixi kirjutas:Liitusin siis aga kas SHARES PER FREE SIGN UP seksioonis võin kui ma seal liituma hakkan teise emaili konto panna kui see mis mul myfreeshares liitumisel on et kas sellisel juhul myfreeshares lisab minu kontole sharesid.
Sorry selle kohta ma ei oska küll midagi öelda.Arvatavasti siiski pead sama emaili kasutama-loe tingimusi.
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: Myfreeshares

Lugemata postitus Postitas aixi »

Aga mis see Commission per share praegu on mul näitab 0.0001 või on see koef sharede pealt erinev et kui on rohkem sharesid siis on see komisjon ka suurem või on siiski kõigil ühesugune.
cubicus

Re: Myfreeshares

Lugemata postitus Postitas cubicus »

aixi kirjutas:Aga mis see Commission per share praegu on mul näitab 0.0001 või on see koef sharede pealt erinev et kui on rohkem sharesid siis on see komisjon ka suurem või on siiski kõigil ühesugune.
Üks share on mingi kindla väärtusega kuid see võib muutuda ja oleneb kui palju leht sisse toob.
tomiandrep
Postitusi: 33
Liitunud: 13 Nov 2010, 11:03

Re: Myfreeshares

Lugemata postitus Postitas tomiandrep »

Hei, kui palju siis maksab 1 aktsia?
cubicus

Re: Myfreeshares

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Siin on viimased andmed.Esimene näit on kui palju leht päevas sisse toob ja teine on aktsiate koguarv.Kolmas näit on ühe aktsia väärtus.

Date Total Daily Earnings Total number of shares Commission per share

$130 1198639.22 0.0001
Viimati muutis cubicus, 23 Dets 2011, 15:58, muudetud 1 kord kokku.
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: Myfreeshares

Lugemata postitus Postitas aixi »

Aga see Cash Free Signup palju sellega teenib muidu et räägib seal et 60 viie päevaga kah vist usa omadele. Et kas selle variandiga saab siis kohe raha mitte aktsiaid nagu seal kirjas. Mingi programmi peab vist kah selleks alla laadima.
cubicus

Re: Myfreeshares

Lugemata postitus Postitas cubicus »

aixi kirjutas:Aga see Cash Free Signup palju sellega teenib muidu et räägib seal et 60 viie päevaga kah vist usa omadele. Et kas selle variandiga saab siis kohe raha mitte aktsiaid nagu seal kirjas. Mingi programmi peab vist kah selleks alla laadima.

Sorry ma ei saanud su küsimusest suurt midagi aru.Kui sul on küsimusi siis saada email lehe omanikule.
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: Myfreeshares

Lugemata postitus Postitas aixi »

Tähendab kui sisse login on seal üleval teiste seas selline linkkiri nagu Cash Free Signup noh ja kui klõpsan sinna peale tuleb selline jutt
MYFREESHARES PAID FREE OFFERS
From now on you can earn money for taking free offers, signing up at free sites.
You will be paid $0.05 to $0.15 for every offer you complete.
There are about 200-300 offers available for each member so you can earn up to $60 in few days!!
We have new offers added everyday! In order to complete offers, you will need to download our Internet Explorer compatible toolbar which will appear as a small icon on your browser. All your offers will be there. The toolbar is small(155kB) and easy to install. It's also safe to use and you can turn it off anytime you want. You will be credited for every offer you complete using the toolbar. All your current earnings can be viewed on the next page. They will be added to your current balance after 7 days. This delay allow advertisers to fill in complains. If they find out that you have signed up for an offer with false information your completion will be cancelled and you will be fined by $0.50.active members :
CLICK HERE To Download the Toolbar and Start Earning BIG Cash Or See Your Earnings!
Viimati muutis aixi, 25 Dets 2011, 16:59, muudetud 1 kord kokku.
Vasta