1. leht 1-st

Kust leida oma äri jaoks raha?

Postitatud: 04 Veebr 2010, 00:27
Postitas pippen
Kõik rahafoorumlased said täna lingi, kust saab tellida endale minu tasuta e-raamatu "Kust leida oma äri jaoks raha? Ettevõtlustoetused". Kui sinuni e-mail ei jõudnud, aga oled sellest huvitatud, siis saada palun mulle privaatsõnum.

[align=center]Pilt[/align]

Mõte selline raamat teha sai alguse siit samast foorumist. Olen aastate jooksul siin foorumis nii teemades kui privaatselt vastanud paljudele firma alustamise küsimustele ja aidanud foorumi liikmetel oma äriga alustada ja toetusi taotleda. Vähemalt nii palju kui oma põhitööst saadud teadmised lubavad. Selgus, et oleks vaja ühte raamatut, kus on lühidalt kirjas rahalised toetuse saamise võimalused oma äri loomiseks ja arendamiseks. Valisin välja populaarsemad ja paremad toetused ning nüüd sai see raamat valmis.

Selle teema siin tegin raamatu kohta tagasiside saamiseks. Ootan nii positiivseid kui negatiivseid kommentaare - mis oli head, mis halba, kas oli raamatust abi või jäi äkki palju arusaamatuks ja peaks rohkem asju seletama. Muidugi võib tagasisidet alati ka pm-iga saata.

Kuna kirjutan samadel teemadel ka oma Projektikirjutaja blogis ja lähiajal tuleb veel 2 uut raamatut samast sarjast (ärilaenudest ja riskikapitali rahast), siis saan teie ettepanekuid kasutada oma kirjutamisoskuste parandamiseks. Et ikka lugejatel oleks hea, lihtne ja põnev lugeda :)

Edukat oma äri alustamist!

Pippen

Re: Kust leida oma äri jaoks raha?

Postitatud: 05 Veebr 2010, 12:21
Postitas bikeboy
Tahan ka linki...

Re: Kust leida oma äri jaoks raha?

Postitatud: 05 Veebr 2010, 12:35
Postitas pippen
bikeboy kirjutas:Tahan ka linki...
Kuna mõnel on veel kaduma läinud mail, siis panen siia teemasse ka otselingi raamatule https://www.pippen.ee/rahafoorum