Otsin ettevõtluse alustamiseks investorit

Kuidas alustada ettevõtlusega? Kuidas saada ettevõtjaks? Kuidas oma tulusid suurendada? Ettevõtlus vs palgatöö jne
Kasutaja avatar
gally
Postitusi: 8
Liitunud: 25 Mär 2010, 10:47

Otsin ettevõtluse alustamiseks investorit

Lugemata postitus Postitas gally »

Tere!

olen Gally Leo ja sõbrad kutsuvad mind enamasti galileoks :)
Tahan alustada oma ettevõtlusega, kuid kiireks käivitamiseks on puudu 6000 krooni. Kas keegi saaks minu ettevõtmisesse investeerida ja mina hädast välja aidata?

Tahaksin alustada siis ettevõtlusega, mille põhitegeveuseks on ekslusiiv käsitöö seepide tootmine, müük.

Mina Gally Leo, kui
> loodava ettevõtte esimees ja omanik, võtan koostöös investoriga
> vastu järgmised punktid.
> 1.
> Investor investeerib minu loodavasse ettevõttesse, mis hakkab tegelema
> esklusiivseepide ja tarbeesemete tootmisega. 6000.- investeering
> tähtaeg 25.03.2010
> 2.
> Investor toetab oma investeeringuga ettevõte „Galileo
> ekslusiivkäsitöö“ töö käivitumist ettevõtte algusjärgus.
> 3.
> „Galileo ekslusiivkäsitöö“ tagastab investeeringu
> hiljemalt 25.07.2010. koos 35% intressiga. Ja aasta lõpus kui on
> kasumi arvestamine, saab investor omaosaluse eest 15%.
> 4.
> Iga kuu tagastan võrdse summa investeeringust + intress. Tagasimakstav
> summa koos intressiga 6353,34 kr

Kas keegi palun oleks nii kena ja aitaks?

Kirjuta mulle ja vajadusel võime uued tingimused kokku leppida. Gally (gally002@hot.ee)
>
Ka lill on kaktus. Ka pankrott on kaktus.
Kasutaja avatar
weltu
Postitusi: 43
Liitunud: 20 Okt 2006, 13:35

Re: Otsin ettevõtluse alustamiseks investorit

Lugemata postitus Postitas weltu »

Siit tuleb üks väike loll küsimus.
Miks sul selle tegemiseks on vaja 6000.- Minu teada saab sellist äri alustada naturaalselt 100 krooniga ja ei pea maksma nn investorile suuri summasid intressideks.
Kasutaja avatar
gally
Postitusi: 8
Liitunud: 25 Mär 2010, 10:47

Re: Otsin ettevõtluse alustamiseks investorit

Lugemata postitus Postitas gally »

Tere!

100 krooniga, kus maailmas teie küll elate?

Igatahes ma ei taha olla FIE, vaid asutada OÜ-d. Ja olgugi, et plaanin osta nö valmisfirma siis hetkel ootamatute isiklike väljaminekute tõttu jääb mul puudu et osta kokku piisavalt materjali, et juba sisse antud tellimuste täitmiseks.
See 6000 krooni läheks ainu üksi materjali ja tarvikute ostmiseks.

Loomulikult ma ei taha maksta hiigel intresse ka veel kasumist või maksta üldse laenu üpris suure intressiga tagasi, kuid antud asjaoludel olen venitanud seda alustamist edasi et selle kuu lõpp on veel selline nö odavamalt materjalid ja tarvikud kätte saada.

Aga kui sa tead, kuidas saab sellist ettevõtmist rahastada 100 krooniga, siis palun ideid jagada.

Aga selline loll küsimus - et kas sa oleksid nt ka abi mu abipalvele?
G.
Ka lill on kaktus. Ka pankrott on kaktus.
Kasutaja avatar
weltu
Postitusi: 43
Liitunud: 20 Okt 2006, 13:35

Re: Otsin ettevõtluse alustamiseks investorit

Lugemata postitus Postitas weltu »

gally kirjutas:Tere!

100 krooniga, kus maailmas teie küll elate?

Igatahes ma ei taha olla FIE, vaid asutada OÜ-d. Ja olgugi, et plaanin osta nö valmisfirma siis hetkel ootamatute isiklike väljaminekute tõttu jääb mul puudu et osta kokku piisavalt materjali, et juba sisse antud tellimuste täitmiseks.
See 6000 krooni läheks ainu üksi materjali ja tarvikute ostmiseks.

Loomulikult ma ei taha maksta hiigel intresse ka veel kasumist või maksta üldse laenu üpris suure intressiga tagasi, kuid antud asjaoludel olen venitanud seda alustamist edasi et selle kuu lõpp on veel selline nö odavamalt materjalid ja tarvikud kätte saada.

Aga kui sa tead, kuidas saab sellist ettevõtmist rahastada 100 krooniga, siis palun ideid jagada.

Aga selline loll küsimus - et kas sa oleksid nt ka abi mu abipalvele?
G.
Kui sul on juba tellimused miks ei võta ettemaksu näiteks 50 %. Ja kui on kindel tellimus lükaks mina enda ISIKLIKUD VÄLJAMINEKUD natuke edasi ja täidaks ära esmalt tehtud tellimused.
Ma tahan lihtsalt õelda, et Seebiäri % on väga viisakas ja alustamiskulud suht väikesed. Käsitööseebid on eestis ca 75 % kattega müügis.
Sa ei pea ostma koheselt vorme 50 seebi jaoks vaid aitab ka 5 jaoks. (numbrid on näiteks). Ajakulu on esmalt suurem aga tulemuse saad väiksema kapitaliga. Mõtle minu jutu peale.
See ei ole õeldud paha pärast aga sellist äri saab alustada suht minimaalse rahaga.
Kasutaja avatar
gally
Postitusi: 8
Liitunud: 25 Mär 2010, 10:47

Re: Otsin ettevõtluse alustamiseks investorit

Lugemata postitus Postitas gally »

Jah seepide koha pealt on sul õigus :)
Aga lisaks seepidele oli plaanis hakata ka heegeldama ja kuduma nö 0-3 eluaastat vanuses lastele tekke ja riideid.Selle poole pealt on tellimused olnud. Ma olin nõus sellega et väikeste tellimuste pealt mis jäävad alla 2000 .- krooni wi hakka ma kohe nö 50% ette nõudma ja nüüd ma siis olen siin unniku otsas. (Tegelikult on see raha probleem praegu nii terav sest mu usaldusalune lasi koos rahaga jalga ja pean uuesti otsast alustama)

Et probleem on endiselt üleval.
Ka lill on kaktus. Ka pankrott on kaktus.
Kasutaja avatar
weltu
Postitusi: 43
Liitunud: 20 Okt 2006, 13:35

Re: Otsin ettevõtluse alustamiseks investorit

Lugemata postitus Postitas weltu »

gally kirjutas:Jah seepide koha pealt on sul õigus :)
Aga lisaks seepidele oli plaanis hakata ka heegeldama ja kuduma nö 0-3 eluaastat vanuses lastele tekke ja riideid.Selle poole pealt on tellimused olnud. Ma olin nõus sellega et väikeste tellimuste pealt mis jäävad alla 2000 .- krooni wi hakka ma kohe nö 50% ette nõudma ja nüüd ma siis olen siin unniku otsas. (Tegelikult on see raha probleem praegu nii terav sest mu usaldusalune lasi koos rahaga jalga ja pean uuesti otsast alustama)

Et probleem on endiselt üleval.
Tead mind hakkab see teema juba huvitama kuna tegemist on käsitööga. Endal sellise asja turustamisega käivad hetkel läbirääkimised. Kus kandis tegutsed?
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Otsin ettevõtluse alustamiseks investorit

Lugemata postitus Postitas pippen »

gally kirjutas:> 1.
> Investor investeerib minu loodavasse ettevõttesse, mis hakkab tegelema
> esklusiivseepide ja tarbeesemete tootmisega. 6000.- investeering
> tähtaeg 25.03.2010
> 2.
> Investor toetab oma investeeringuga ettevõte „Galileo
> ekslusiivkäsitöö“ töö käivitumist ettevõtte algusjärgus.
> 3.
> „Galileo ekslusiivkäsitöö“ tagastab investeeringu
> hiljemalt 25.07.2010. koos 35% intressiga. Ja aasta lõpus kui on
> kasumi arvestamine, saab investor omaosaluse eest 15%.
> 4.
> Iga kuu tagastan võrdse summa investeeringust + intress. Tagasimakstav
> summa koos intressiga 6353,34 kr
Kõige pealt tahaks sulle edu soovida äri alustamisel.

Minul tekkis küsimus selles, et kust tekkis tagasimakstav summa 6353,34 krooni? See ju alla 6% intress, kui sa ise lubasid 35% intressi. Mina arvutasin, et 35% 6000-st on 2100 krooni.
Kasutaja avatar
gally
Postitusi: 8
Liitunud: 25 Mär 2010, 10:47

Re: Otsin ettevõtluse alustamiseks investorit

Lugemata postitus Postitas gally »

Jah sul on õigus, ma kusjuures ei teagi miks mul säärane näpukas sinna tuli :)
Jah parandan selle näpuka ehk siis...saades laenu või investeeringu 6000.- maksan tagasi tõepoolest 6000.- + protsent 35 (+2100.-) seega kuulub tagastamisele 8100.- + aasta lõpus kasumist saadav kokkulepitav %

See investorite otsimis teema on suht pingeline ja ilmselt ma-ei tea mida mõtlesin see veider summa sinna ka ilmus.

Nüüd kuis see viga on parandatud, kas keegi oleks huvitatud mind aitamast?

G.
Ka lill on kaktus. Ka pankrott on kaktus.
Kasutaja avatar
weltu
Postitusi: 43
Liitunud: 20 Okt 2006, 13:35

Re: Otsin ettevõtluse alustamiseks investorit

Lugemata postitus Postitas weltu »

gally kirjutas:Jah sul on õigus, ma kusjuures ei teagi miks mul säärane näpukas sinna tuli :)
Jah parandan selle näpuka ehk siis...saades laenu või investeeringu 6000.- maksan tagasi tõepoolest 6000.- + protsent 35 (+2100.-) seega kuulub tagastamisele 8100.- + aasta lõpus kasumist saadav kokkulepitav %

See investorite otsimis teema on suht pingeline ja ilmselt ma-ei tea mida mõtlesin see veider summa sinna ka ilmus.

Nüüd kuis see viga on parandatud, kas keegi oleks huvitatud mind aitamast?

G.
Paar nädalat on teema alustusest läinud, kas oled leidnud investori või said kuidagi teisiti asja käima?
Kasutaja avatar
gally
Postitusi: 8
Liitunud: 25 Mär 2010, 10:47

Re: Otsin ettevõtluse alustamiseks investorit

Lugemata postitus Postitas gally »

Tere!

Ma tegelikult seisan siin ühe koha peal jätkuvalt. Asjad on arenenud kuid seisan ikka selle probleemi ees, et vajan väljastpoolt investorit.

Ma ei tea kas see masu on inimesed araks löönud, kuid kõik minu lähedased arvavad et ma olen hulluks läinud,et üldse sellist asja kavandan ja julgen ette võtta. JA et põhjendada mulle ära ütlemist toovad nad mulle oõhjenduseks, et me ennetame seda t sa aastaga pankrotti lähed. No kelle mure - ma ei julgeks küsida ju laenu - kui ma ei teaks et jõuan seda tagasi ka maksta.

Siiski, kes saab -palun abi!
Ka lill on kaktus. Ka pankrott on kaktus.
Kasutaja avatar
weltu
Postitusi: 43
Liitunud: 20 Okt 2006, 13:35

Re: Otsin ettevõtluse alustamiseks investorit

Lugemata postitus Postitas weltu »

gally kirjutas:Tere!

Ma tegelikult seisan siin ühe koha peal jätkuvalt. Asjad on arenenud kuid seisan ikka selle probleemi ees, et vajan väljastpoolt investorit.

Ma ei tea kas see masu on inimesed araks löönud, kuid kõik minu lähedased arvavad et ma olen hulluks läinud,et üldse sellist asja kavandan ja julgen ette võtta. JA et põhjendada mulle ära ütlemist toovad nad mulle oõhjenduseks, et me ennetame seda t sa aastaga pankrotti lähed. No kelle mure - ma ei julgeks küsida ju laenu - kui ma ei teaks et jõuan seda tagasi ka maksta.

Siiski, kes saab -palun abi!
Kui vettpidav sinu äriplaan on?
Kas seda avalikustada ka julged?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Otsin ettevõtluse alustamiseks investorit

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Pakun välja ka näiteks sellise alternatiivi nagu https://www.isepankur.ee/

Ehk õnnestub sul sealt mingi sobiva intressiga sobiv kogus laenu saada.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
gally
Postitusi: 8
Liitunud: 25 Mär 2010, 10:47

Re: Otsin ettevõtluse alustamiseks investorit

Lugemata postitus Postitas gally »

Minu äriplaan on vett pidav. Kuid avalikustada siin seda kõigile? :D ma olen ehk naiivitar kuid umbusklik olen ma ka :) Kui mõni konkurent aimu saab minu täpsetest visioonidest ja eesmärkidest - no ma päris nagu ei tahaks seda vaalikustada :D

Kas sa paneksid oma äriplaani kõigile lugemiseks? Vaevalt.
Ka lill on kaktus. Ka pankrott on kaktus.
Kasutaja avatar
weltu
Postitusi: 43
Liitunud: 20 Okt 2006, 13:35

Re: Otsin ettevõtluse alustamiseks investorit

Lugemata postitus Postitas weltu »

gally kirjutas:Minu äriplaan on vett pidav. Kuid avalikustada siin seda kõigile? :D ma olen ehk naiivitar kuid umbusklik olen ma ka :) Kui mõni konkurent aimu saab minu täpsetest visioonidest ja eesmärkidest - no ma päris nagu ei tahaks seda vaalikustada :D

Kas sa paneksid oma äriplaani kõigile lugemiseks? Vaevalt.
Siin see asi ongi et sa ei tutvusta oma asja korralikult. Ma võin ka pakkuda tehingut et laenake mulle 1 000 000 Euri. Aasta pärast maksan tagasi näiteks 1 400 000 Euri. Plaan on mul hea ja arvan et tasub ära.
Kas sellise kulutuse peale sina oma raha käiks välja- ma arvan et mitte.
Minu eesmärk oleks sind aidata et asi käima saada. Saada mulle P.S kus kirjas näiteks tooraine ostuhinnad vaatan kas saan sulle soovitada odavamat kohta. samas on mul väga tugevaid kontakte Soomes ja Rootsis et Eesti kaupa sinna vedada. Ainus asi on see et kogused oleksid suured.
Kasutaja avatar
gally
Postitusi: 8
Liitunud: 25 Mär 2010, 10:47

Re: Otsin ettevõtluse alustamiseks investorit

Lugemata postitus Postitas gally »

Nii nii..ei mingit vastust- ei meili peale ega privasse ega ka siia. Kas sa weltu oled kuhugi kadunud ja juhtus sinuga midagi peale minu idee lugemist või?
Ka lill on kaktus. Ka pankrott on kaktus.
Vasta