Otsin ettevõtluse alustamiseks investorit

Kuidas alustada ettevõtlusega? Kuidas saada ettevõtjaks? Kuidas oma tulusid suurendada? Ettevõtlus vs palgatöö jne
Kasutaja avatar
weltu
Postitusi: 43
Liitunud: 20 Okt 2006, 13:35

Re: Otsin ettevõtluse alustamiseks investorit

Lugemata postitus Postitas weltu »

gally kirjutas:Tere!

Ma tegelikult seisan siin ühe koha peal jätkuvalt. Asjad on arenenud kuid seisan ikka selle probleemi ees, et vajan väljastpoolt investorit.

Ma ei tea kas see masu on inimesed araks löönud, kuid kõik minu lähedased arvavad et ma olen hulluks läinud,et üldse sellist asja kavandan ja julgen ette võtta. JA et põhjendada mulle ära ütlemist toovad nad mulle oõhjenduseks, et me ennetame seda t sa aastaga pankrotti lähed. No kelle mure - ma ei julgeks küsida ju laenu - kui ma ei teaks et jõuan seda tagasi ka maksta.

Siiski, kes saab -palun abi!
Kui vettpidav sinu äriplaan on?
Kas seda avalikustada ka julged?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Otsin ettevõtluse alustamiseks investorit

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Pakun välja ka näiteks sellise alternatiivi nagu https://www.isepankur.ee/

Ehk õnnestub sul sealt mingi sobiva intressiga sobiv kogus laenu saada.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
gally
Postitusi: 8
Liitunud: 25 Mär 2010, 10:47

Re: Otsin ettevõtluse alustamiseks investorit

Lugemata postitus Postitas gally »

Minu äriplaan on vett pidav. Kuid avalikustada siin seda kõigile? :D ma olen ehk naiivitar kuid umbusklik olen ma ka :) Kui mõni konkurent aimu saab minu täpsetest visioonidest ja eesmärkidest - no ma päris nagu ei tahaks seda vaalikustada :D

Kas sa paneksid oma äriplaani kõigile lugemiseks? Vaevalt.
Ka lill on kaktus. Ka pankrott on kaktus.
Kasutaja avatar
weltu
Postitusi: 43
Liitunud: 20 Okt 2006, 13:35

Re: Otsin ettevõtluse alustamiseks investorit

Lugemata postitus Postitas weltu »

gally kirjutas:Minu äriplaan on vett pidav. Kuid avalikustada siin seda kõigile? :D ma olen ehk naiivitar kuid umbusklik olen ma ka :) Kui mõni konkurent aimu saab minu täpsetest visioonidest ja eesmärkidest - no ma päris nagu ei tahaks seda vaalikustada :D

Kas sa paneksid oma äriplaani kõigile lugemiseks? Vaevalt.
Siin see asi ongi et sa ei tutvusta oma asja korralikult. Ma võin ka pakkuda tehingut et laenake mulle 1 000 000 Euri. Aasta pärast maksan tagasi näiteks 1 400 000 Euri. Plaan on mul hea ja arvan et tasub ära.
Kas sellise kulutuse peale sina oma raha käiks välja- ma arvan et mitte.
Minu eesmärk oleks sind aidata et asi käima saada. Saada mulle P.S kus kirjas näiteks tooraine ostuhinnad vaatan kas saan sulle soovitada odavamat kohta. samas on mul väga tugevaid kontakte Soomes ja Rootsis et Eesti kaupa sinna vedada. Ainus asi on see et kogused oleksid suured.
Kasutaja avatar
gally
Postitusi: 8
Liitunud: 25 Mär 2010, 10:47

Re: Otsin ettevõtluse alustamiseks investorit

Lugemata postitus Postitas gally »

Nii nii..ei mingit vastust- ei meili peale ega privasse ega ka siia. Kas sa weltu oled kuhugi kadunud ja juhtus sinuga midagi peale minu idee lugemist või?
Ka lill on kaktus. Ka pankrott on kaktus.
Vasta