LionBridge-Töö Freelanceritele

Kuidas alustada ettevõtlusega? Kuidas saada ettevõtjaks? Kuidas oma tulusid suurendada? Ettevõtlus vs palgatöö jne
Kasutaja avatar
Freebooter
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Apr 2010, 18:55

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

Sain praktilisest osast ka läbi :lol: Lähipäevadel peaks mingi selgitav meil tulema veel ja siis peaks saama tööle asuda (H)
Pilt
Pilt
cubicus

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Freebooter kirjutas:Sain praktilisest osast ka läbi :lol: Lähipäevadel peaks mingi selgitav meil tulema veel ja siis peaks saama tööle asuda (H)

Tubli siis (Y) Kahjuks selle tööga miljonäriks ei saa aga lisaraha teenib ikka.Parem ikka kui PTC lehtedega jännata :P
Kasutaja avatar
Freebooter
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Apr 2010, 18:55

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

Kui tööga alustasin (26. detsembril), siis oli tööd nii palju et võisin päevas 2 tundi või rohkemgi ära teha ja otsa ei saanud... 5 päevaga sai üle 6h kokku. Aga nüüd jaanuaris on olnud niivõrd vähe tööd et ei ole siiani 2h ka kokku ära tulnud :S Kui vahepeal ongi midagi teha, siis on ka reeglina vaid kuni 10 ülesannet mis vähem kui 15 mindiga tehtud saab ja vsjoo... Ei jõua ju 24/7 ka arvuti taga passida et ehk nüüd tuleb midagi et saaks 2 minti juurde jälle :rull: Kas teistel on samamoodi?
Pilt
Pilt
cubicus

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Freebooter kirjutas:Kui tööga alustasin (26. detsembril), siis oli tööd nii palju et võisin päevas 2 tundi või rohkemgi ära teha ja otsa ei saanud... 5 päevaga sai üle 6h kokku. Aga nüüd jaanuaris on olnud niivõrd vähe tööd et ei ole siiani 2h ka kokku ära tulnud :S Kui vahepeal ongi midagi teha, siis on ka reeglina vaid kuni 10 ülesannet mis vähem kui 15 mindiga tehtud saab ja vsjoo... Ei jõua ju 24/7 ka arvuti taga passida et ehk nüüd tuleb midagi et saaks 2 minti juurde jälle :rull: Kas teistel on samamoodi?
Kuud on jah erinevad.Vahest on rohkem tööd vahest vähem.Ega sa ei pea kogu aeg arvuti taga passima.Töötad siis kui tööd on ja kui aeg sulle sobib.
Kasutaja avatar
Freebooter
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Apr 2010, 18:55

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

Aga cubicus, kas sellest mingit jama ei tule kui ma näiteks mingi mitu nädalat järjest ei saa seda 10h/nädalas piiri täis?
Viimati muutis Freebooter, 19 Jaan 2011, 15:52, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
Pilt
cubicus

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Freebooter kirjutas:Aga cubicus, kas sellest mingit jama ei tule kui ma näiteks mingi mitu nädalat järjest ei saa seda 10h/nädalas piiri täis?

See on töö vabakutselistele,mingit jama ei tule :D Kümme tundi nädalas on suhteliselt harv nähtus.Teed nii palju kui viitsid ja siis kui sobib aeg sulle.Peaasi et töö oleks kvaliteetne.Kui on 2 tärni kolm kuud järjest,siis nad ei vaja rohkem sinu teeneid.Oli vist veel nii,et iga 35 päeva jooksul tuleb oma backoffice sisse logida ja midagigi teha.
cubicus

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Kas keegi saab öelda palju sel nädalal tööd on olnud?.Mul oli arvuti nihu ja pole saanud sel nädalal midagi teha.
Citrical
Postitusi: 67
Liitunud: 16 Sept 2008, 14:47

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas Citrical »

Mõtlesin, et prooviks ka, aga värbamine Eestist suletud kahjuks :(
cubicus

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Citrical kirjutas:Mõtlesin, et prooviks ka, aga värbamine Eestist suletud kahjuks :(
Paraku suletud jah praegu.Võid paari kuu pärast vaadata uuesti (Y)
Kasutaja avatar
Freebooter
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Apr 2010, 18:55

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

cubicus kirjutas:Kas keegi saab öelda palju sel nädalal tööd on olnud?.Mul oli arvuti nihu ja pole saanud sel nädalal midagi teha.
Terve veebruarikuu oli suhteliselt vaene seal minu arust, ma sain vaevu paar tundi täis veebruaris.
Viimati muutis Freebooter, 05 Mär 2011, 11:44, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
Pilt
cubicus

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Freebooter kirjutas:
cubicus kirjutas:Kas keegi saab öelda palju sel nädalal tööd on olnud?.Mul oli arvuti nihu ja pole saanud sel nädalal midagi teha.
Terve veebruarikuu oli suhteliselt vaene seal minu arust, ma sain vaevu paar tundi täis veebruaris.

Viimased paar nädalat on päris palju erinevaid task tüüpe teha olnud.
Kasutaja avatar
Freebooter
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Apr 2010, 18:55

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

Vaatasin just huvi pärast esimeses postis välja toodud lingile ning praegu näitab seal, et eestlasi võetakse tööle. Kes on huvitatud, neil soovitan võimalikult kiiresti kandideerida :)
Pilt
Pilt
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas aixi »

https://intl.earnparttimejobs.com/index.php
https://www.freelancer.com
https://www.whydowork.com
Küsida et mismoodi see päringule hindamine täpselt käib kas siis on mingi küsimustik ette antud et paned mingi linnukese vastusevariantidele või peab siis nagu vastuse välja kirjutama.
Viimati muutis aixi, 05 Juul 2012, 21:52, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Freebooter
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Apr 2010, 18:55

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

aixi kirjutas:Küsida et mismoodi see päringule hindamine täpselt käib kas siis on mingi küsimustik ette antud et paned mingi linnukese vastusevariantidele või peab siis nagu vastuse välja kirjutama.
Pmst tuleb hinnang anda e. linnuke(sed) ning kommenteerida tuleb ka vahel.
Pilt
Pilt
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas aixi »

Nojaa see inglise keel aga selline mõte et kui seal midagi vastata või kirjutada siis konsulteerida mõne targemaga või siis näiteks kui saangi konto tehtud siis hoopis teine inimene töötaks minu kontol kui seal ainult mingi viis tundi nädalas on teha ja siis pärast raha ära jagada.
j0n
Postitusi: 7
Liitunud: 07 Dets 2011, 22:27

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas j0n »

No tervitus.
Kuidas siis asi edeneb? Tööd on veel või on väheseks jäänud? Kuidas tasudega on, olete rahul? Sisestasin ka oma kandidatuuri, küll mitte otsingumootorite kohale (sinna veel vabu kohti meie riigile pole), vaid Eesti kaartide analüütikuna :) Kõlab peenelt.
Eks näis mis vastavad.

Ahjaa, kes tahab (maa)kaartide osakonda, siis : https://www.thesmartcrowd.com/workers/jo ... ian%2B(EE)
Cart
Postitusi: 7
Liitunud: 07 Mai 2007, 11:56

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas Cart »

j0n kirjutas:No tervitus.
Kuidas siis asi edeneb? Tööd on veel või on väheseks jäänud? Kuidas tasudega on, olete rahul? Sisestasin ka oma kandidatuuri, küll mitte otsingumootorite kohale (sinna veel vabu kohti meie riigile pole), vaid Eesti kaartide analüütikuna :) Kõlab peenelt.
Eks näis mis vastavad.

Ahjaa, kes tahab (maa)kaartide osakonda, siis : https://www.thesmartcrowd.com/workers/jo ... ian%2B(EE)
Tegin seda tööd paar päeva, siis viskas kopa nii ette, et ei tahtnud enam nähagi. :P
Krissucas
Postitusi: 1
Liitunud: 16 Aug 2013, 18:40

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas Krissucas »

Kuidas seal nende maksudega on? Kas tuleb ise maksta tulumaks siis riigile? Kas kuskil peab end registreerima ka, et self-employed individual?
Vasta