Tööjõu vahendus

Kuidas alustada ettevõtlusega? Kuidas saada ettevõtjaks? Kuidas oma tulusid suurendada? Ettevõtlus vs palgatöö jne
Dreamway
Postitusi: 2
Liitunud: 23 Veebr 2010, 12:55

Tööjõu vahendus

Lugemata postitus Postitas Dreamway »

Tere!

Mul oleks selline küsimus. Kas keegi on tegelenud või tegeleb tööjõu vahendamisega/rendiga välismaale?
Plaanis on hakata vahendama tööjõudu Hollandi erinevatesse farmidesse. Kuna mul on endal olemas tuvused kohapeal, kes sealt poolt oleks valmis kõik organiseerima. Investeeringu probleemi pole. Ilmselt ei ole see nii lihtne, kuna tegemist on siiski inimestega, mitte masinatega. Kui keegi on teadlik või oskab mulle soovitada, kuhu peaksin kõigepealt pöörduma või kust saaksin asjakohast nõu antud ettevõtmisega tegelema hakkamiseks, oleksin väga tänulik.
Selge on ka see, et ilmselt lepingud ja muu vajalik dokumentatsiooni koostamiseks tuleks pöörduda juristi poole?
Ma ise olen suhteliselt võhik sellise ettevõtmise juures ja puutun sellega esimest korda kokku, siis oleksin väga tänulik kõikide nõuannete ja soovituste eest.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tööjõu vahendus

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Alustuseks võiksid näiteks guugeldada vastavalt siis kas tööjõu vahendus välismaale või töötamine välismaal jmt (viimane andis nii mõnegi tulemuse). Uuri, mida teised pakuvad ja millistel tingimustel. Samas on paljudel ka võimalus nendega kontakteeruda ja infot kasutada (mõeldud tööle minejatele, aga sa võid ju ka natuke muid tagamaid sealt uurida ;) ).

Äkki leiad omale hoopis koostööpartneri mõne juba praegu tegeleva inimese näol, kes sooviks oma pakutavaid võimalusi laiendada...
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
climbatize
Postitusi: 8
Liitunud: 24 Okt 2010, 20:17

Re: Tööjõu vahendus

Lugemata postitus Postitas climbatize »

kui asja toimima saad, siis tuleksin meeleldi tööle kuhugi Hollandi farmi, vastav hariduski olemas ;)
http://rightmediaptc.com/index.php?Refferer=climbatize - klikid ise 0,,008$, klikib ref 0,01 !
Vasta