virtuaaalserverid

Kuidas alustada ettevõtlusega? Kuidas saada ettevõtjaks? Kuidas oma tulusid suurendada? Ettevõtlus vs palgatöö jne
borkao
Postitusi: 5
Liitunud: 06 Okt 2010, 13:47

virtuaaalserverid

Lugemata postitus Postitas borkao »

idee on lihtne pakkuda mängude servereid domeene ja veebiruumi jne...Vajalikud asjad oleks siis kiire internett 100mb ja server need on siis kaks põhiasja
Kuid kindlasti teate ,et need pole just eriti odavad elion pakub 100mb netti kuutasuga ca8k ja server maksab oma 20k
Kuhu oleks mul mõttekas põõrduda ,et saada toetust,enda ärialustamis tasu, vms
Pole mõtet siin seletama hakkata ,et selliseid firmasid palju, tean seda isegi, aga alati on võimalik teistest parem olla:D
Mul on see idee juba kaua olnud kaua kaua, olen googeldanud jne.. aga midagi kindlast pole teada saanud.
On kellegil kogemusi, soovitusi?
Kasutaja avatar
ulvar
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2008, 22:09

Re: virtuaaalserverid

Lugemata postitus Postitas ulvar »

EAS,Töötukassa,pangalaen....
RF on selline tegelane nagu pippen(tegeleb toetuste orgunnimisega)
30K on kindlasti liiga väike summa millega ettevõtlust alustada.Paned 30k firma püsti ja poole aasta pärast juba pankrot kuna sellises valdkonnas nagu serverid,host,domeenid on vaja palju reklaami ja enamasti on paljud välismaa hosti pakkujad on kordades odavamad kui eesti omad.Ise eeslistan USA omasid kuna seal saan umbes 3-4korda parem pakkumise kui eestis.Kas sa suudad sellist hinda pakkuda?Kui Jah siis anna aga tuld ja tee firma aga kui ei siis kahtlane.
borkao
Postitusi: 5
Liitunud: 06 Okt 2010, 13:47

Re: virtuaaalserverid

Lugemata postitus Postitas borkao »

põhirõhu seaksin ma ikka mänguserverite rentimisele cs, cod jne.Sinna kõrvale siis vent ja teamspeak, domeen ja host on jah välismaal odavama,Domeen ja veebiruum oleks siis teisejärguline:d Hmm,reklaami tahab kindlasti kõvasti saada vähemalt esialgu,
see30k oli kaks kindlat põhi asja milleta asja käima ei saa, sinna tuleb kindlasti kulutusi veel juurde.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: virtuaaalserverid

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kes ja miks just sinult neid mänguservereid rentima hakkab ehk miks oled sina parem, kui kõik teised pakkujad?

Kas see on piisav tulu, et oma kulud tasa saada?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
borkao
Postitusi: 5
Liitunud: 06 Okt 2010, 13:47

Re: virtuaaalserverid

Lugemata postitus Postitas borkao »

deathace kirjutas:Kes ja miks just sinult neid mänguservereid rentima hakkab ehk miks oled sina parem, kui kõik teised pakkujad?

Kas see on piisav tulu, et oma kulud tasa saada?
vot see on hea küsimus.
Mu idee on saada kõik serveriks vajalikud asjad võimalikult odavalt-seega rentimis hinnad tulevad madalad.
No esimese kuuga ma muidugi kõiki kulutusi tagasi ei saa,Kuid pikapeale ikka:D
Eks alguses on kindlasti rasje mõnda teenust müüa.Kuid pikapeale peaks nn reitinkut koguma
borkao
Postitusi: 5
Liitunud: 06 Okt 2010, 13:47

Re: virtuaaalserverid

Lugemata postitus Postitas borkao »

///ega keegi ei tea mõnda ettevõtet kes rendib nn füüsilist serveriT?
Kasutaja avatar
ulvar
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2008, 22:09

Re: virtuaaalserverid

Lugemata postitus Postitas ulvar »

Kaugel muidu oled juba?Muidu 01.jan pole enam vaja 40k ....
Vasta