Guru- teeni raha projektide eest!

Kuidas alustada ettevõtlusega? Kuidas saada ettevõtjaks? Kuidas oma tulusid suurendada? Ettevõtlus vs palgatöö jne
tomiandrep
Postitusi: 33
Liitunud: 13 Nov 2010, 11:03

Guru- teeni raha projektide eest!

Lugemata postitus Postitas tomiandrep »

Minuteada pole siit läbi käinud niisiis lisaksin selle siia! Guru on nimelt selline sait kus on palju tööandjaid kes tahavad oma projektidele töötajaid(ühte, vahest ka mitut). Tööandja valib siis mingi aja pärast välja ühe töötaja mitme kanditaadi hulgast kes on soovinud sinna. Sõbral nt vedas lihtsalt et ta oli öösel sees ja siis sai ühe töö. Nüüd on selle kohta aga juba mingi 20 Dollarine tsekk Eesti poole teel! (Y) Üldjuhul muidu teenib iga projektiga üle $25.
Kahjuks refferal linki seal pole!
Liituge!
Vastutasuks võiksite saata mulle sümboolse summa oma teenistusest! (5-10€) :)

Kellel aga endal sellega kogemusi rääkigu ka siin! :pidu:
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Guru- teeni raha projektide eest!

Lugemata postitus Postitas Taavi »

$20 tšekiga pole küll mitte midagi peale hakata...teenustasud tšeki lunastamiseks minu teada pankades nii suured, et maksad peale sellega neile lõpuks. Saab kuskile raamatu vahele selle tšeki panna või seinale riputada :D
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
tomiandrep
Postitusi: 33
Liitunud: 13 Nov 2010, 11:03

Re: Guru- teeni raha projektide eest!

Lugemata postitus Postitas tomiandrep »

No vähemalt keegi maksis :D Ja ta oli õnnelik et sai raha .. Pärast räägib et need panga tasud samad mis ta tsekil olev summa .. :D
raoz
Postitusi: 1
Liitunud: 19 Sept 2009, 19:33

Re: Guru- teeni raha projektide eest!

Lugemata postitus Postitas raoz »

deathace kirjutas:$20 tšekiga pole küll mitte midagi peale hakata...teenustasud tšeki lunastamiseks minu teada pankades nii suured, et maksad peale sellega neile lõpuks. Saab kuskile raamatu vahele selle tšeki panna või seinale riputada :D
No seinale panekuks vaja oligi. Igaljuhul soovitan wire transferit. See oli rohkem selline lihtne projekt soovituste jaoks.
Vasta