Mängutoodete E-pood

Kuidas alustada ettevõtlusega? Kuidas saada ettevõtjaks? Kuidas oma tulusid suurendada? Ettevõtlus vs palgatöö jne
tomiandrep
Postitusi: 58
Liitunud: 13 Nov 2010, 11:03

Mängutoodete E-pood

Lugemata postitus Postitas tomiandrep »

Tere, kuna on minul ja ühel sõbral mõte avada E-pood, mis tegeleb "Geopeituse" mängu toodete tootmisega, siis ootan teie nõu ja abi!

Palun teie kommentaare mis arvate sellest, kas see nagu otsingusõnad praegu on annab piisavalt head SEO'd? Mis tasuks paremini teha SEO's?
Kui hakkame müügiga tegelema ka välismaal, siis kas on vaja teha Paypal'is Business konto?
Andke ka nõu ja soovitusi mida muuta ja teha :)

Link E-Poele : Geopeituse E-pood PS! Lehe autor pole mina!

bikeboy
Postitusi: 332
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: Mängutoodete E-pood

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

Esiteks soovitan registreerida parema domeeninime. Uuri mis otsingusõnade järgi taolisi asju otsitakse ja võibolla sealt saate juba idee mis võiks olla uus domeeninimi. Praegune koduleht Googles küll ei ole indekseeritud. Mitte kuidagi ei leia.

Kodulehe üldine SEO saaks minu käest 1 punkti 100'st. Hetkel on asi suht hädine. Tehke koduleht korda. Wordpress on tasuta ja theme leiab ka tasuta. Hetkel ei ole just kõige kasutajasõbralikum.

Soovin teile edu!

surf
Postitusi: 949
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Re: Mängutoodete E-pood

Lugemata postitus Postitas surf »

tomiandrep kirjutas:...
Kui hakkame müügiga tegelema ka välismaal, siis kas on vaja teha Paypal'is Business konto?
Andke ka nõu ja soovitusi mida muuta ja teha :)
...
PayPal oleks muidugi välismaa turu jaoks hea valik. Konto valiku puhul peaksid kõigepealt teadma seda, et PayPal-is on lubatud üheaegselt omada kahte kontot: 1) Personal või Premier konto ja 2) Business konto. Parrallelselt kahe konto omamisel tuleb kasutada ka erinevaid meiliaadresse.
Äri jaoks on soovitav ikka luua Premier või Business konto. Personal on mõeldud rohkem neile, kes teevad sisseoste ja eriti midagi ei müü. PayPal-i lehelt seda vist ka leia aga olen kuskilt lugenud, et Personal konto omanikule on krediitkaardi maksete vastuvõtmisel seatud teatud limiidid (näit. 5 makset aastas). Premier konto loomisel kaotad ka Personal konto, sest see tuleb reeglite järgi upgradeda just sellest kontost.
Premier ja Business kontol aga suurt erinevust ei tohiks olla. Business konto erineb Premier kontost aga sellega, et selle konto on seotud firma nimetusega ja lubab juurdepääsu korraga mitmele kasutajale e. siis mitu asutuse töölist saavad korraga kontos sees olla (multi-user access). Nii et, kui firma nime ei ole, siis Premier konto ja kui on firma, siis Business konto.

Kontode erinevused:

Pilt

Ja kui tõsi taga, siis miks mitte kasutada mõnda tasuta veebipoe tarkvara nagu näit. https://www.pipfrog.com/et või https://wosbee.com/node/1020? Nendesse on integreeritud nii Eesti pangalingid kui ka popimad maksesüsteemid nagu Paypal, MoneyBookers, Google Checkout, Amazon Simple Pay jne.

Vasta