USA-st & UK-st kauba tellimine

Kuidas alustada ettevõtlusega? Kuidas saada ettevõtjaks? Kuidas oma tulusid suurendada? Ettevõtlus vs palgatöö jne
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

USA-st & UK-st kauba tellimine

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

kuna usast ja ukst suht kallis tellimine eesti,oleneb muidugi kust tellid aga kuna elan uks,siis enamus asju saadetakse tasuta siia,siis oleks küsimus,kas keegi viitsib nt riiete äri või midagi hakata ajama,ma tellin kauba ,(toon eesti)ja sina müüd siis seal edasi,igalpool reklaami jne,naistele kindlasti buduuar ja siuksed kohad:Dvb isegi netileht,mul mingisugune olemas isegi ,aga oleks vaja kedagi kes eestis edasi müüks.ja reklaami teeks et odavad riided usast ja ukst jne,ei pea olema riided võib olla ka mingi muu kaup,aga riideid ikka tahetakse päris palju
Viimati muutis defqon1, 16 Veebr 2013, 10:13, muudetud 2 korda kokku.
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Usast Ukst kauba tellimine,kes viitsib edasi müüa

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

pole siis ühtegi huvilist?võimalus on ju tglt olemas,ja raha teenimine oleks piiramatu,ma ei küsi mingit raha ennem,kui pole tellimust või siis asja maha müüdud niiet .kui kellegil hea plaan mida müüa siis anna teada,sest kui müüd ilma postikuludeta peaks ikka tahtjaid olema:D
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Usast Ukst kauba tellimine,kes viitsib edasi müüa

Lugemata postitus Postitas marten66 »

palju su % on?
ja palju sa ikka üksi jõuad tuua? mingid tolli piirangud on ka ju.
Viimati muutis marten66, 16 Mär 2012, 20:09, muudetud 1 kord kokku.
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Usast Ukst kauba tellimine,kes viitsib edasi müüa

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

no see % selgub siis kui saan teada millist toodet tahetakse,ei saa ju nii lampi öelda,vaatab palju ennem üldse asi eestis maksab,kui muidugi on olemas üldse.odavam tuleb ikka minuga nii või naa ,kuna käin kuus või poole tagant eestis.nt mingeid riideid või telefone saab ikka omajagu tuua,nagu ma ütlesin ei ole see % kõrge.ja kui mingit asja siis palju tahetakse saab ka autoga tuua ,eeldusel et kütte arve ei ole suurem kui kasum.aga jah praegu toon pagasiga ,nii et kui keegi midagi soovib andku teada,saad odavamalt ikka.
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Usast Ukst kauba tellimine,kes viitsib edasi müüa

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

praegu saan mingi 40 kg tuua,niiet ikka omajagu
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Usast Ukst kauba tellimine,kes viitsib edasi müüa

Lugemata postitus Postitas marten66 »

kasum peaks ikka motiveeriv olema siis. parfüüme vb, nutitelefone, püstoleid (nali)
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Usast Ukst kauba tellimine,kes viitsib edasi müüa

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

no kui sul on mingit head lehte kus saab parfüümi odavalt kätte,ma tean ühte aga pole väga palju odavam,üldiselt nende parfüümidega väga mängida ei anna ,kuna nendel kindel hind .ja telefone võib vaadata küll,ma tean et siin kindlalt on odavamad kui eestis,kui sul inimesi kes thavad või tahavad tellida siis anna teada.hetkel tegelen aind riiete tellimustega,eriti just naiste riietega:D kuna neid ikka on
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Usast Ukst kauba tellimine,kes viitsib edasi müüa

Lugemata postitus Postitas marten66 »

ei, mitte nii. sa ostad poest parfüümi.
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Usast Ukst kauba tellimine,kes viitsib edasi müüa

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

on sul mingid kindlad margid välja valitud?peab ikka seda ostma mida tahetakse,päris mingit lambi lõhna ka igaüks ei taha ju
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Usast Ukst kauba tellimine,kes viitsib edasi müüa

Lugemata postitus Postitas marten66 »

ei ole veel midagi välja valitud. infot liiga vähe.

Aga näiteks
kui suudaksid hankida ostjale "Hugo Boss Bottled EDT 100ml " hinnaga 37€, siis võiks midagi mõelda juba.
Eestis mõned soodukad:
https://www.levelzone.ee/hugo-boss-bottl ... 0ml-tester
https://www.mylook.ee/boss-bottled-edt-100ml-tester.html
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Usast Ukst kauba tellimine,kes viitsib edasi müüa

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

need ikka päris hullud soodukad,nagu ma ütlesin siis lõhnade hindad kindlad ja nendega mängida väga ei anna.poest kindlasti odavamalt ei saa kui nt kuskilt neti lehelt,kuna poed peavad selle kohaletoomise eest maksma,yyri eest maksma jne.ainuke koht kus võib odavamalt saada on ainult lennujaam taxfree zone,aga see on ka nibin nabin.vanasti sai küll nende lõhnadega äri teha aga enam pole see ni lihtne.aga telefone ja asju ma ka vaatan.praegu tegelen aind riietega,tellimusi on ikka väga palju.kui ka kellegil huvi meeste/naiste riiete voi jalatsite kohta siis võta ühendust
steweastoc
Postitusi: 56
Liitunud: 11 Apr 2009, 15:09

Re: Usast Ukst kauba tellimine,kes viitsib edasi müüa

Lugemata postitus Postitas steweastoc »

Kuidas maksmisega oleks?
Pilt
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Usast Ukst kauba tellimine,kes viitsib edasi müüa

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

mida sa motled kuids maksmisega oleks
steweastoc
Postitusi: 56
Liitunud: 11 Apr 2009, 15:09

Re: Usast Ukst kauba tellimine,kes viitsib edasi müüa

Lugemata postitus Postitas steweastoc »

Kuidas sa raha saada tahaksid - käest kätte, ülekandega Eesti panka, Paypal jne
Pilt
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Usast Ukst kauba tellimine,kes viitsib edasi müüa

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

siis kui kaup ja ise eestis olen ,ära sp muretse :D.kui trt voi tln elad voib ka kaest katte aga mudu jah panga ylekanne.aga mida sa siis täpselt tahaksid?
steweastoc
Postitusi: 56
Liitunud: 11 Apr 2009, 15:09

Re: Usast Ukst kauba tellimine,kes viitsib edasi müüa

Lugemata postitus Postitas steweastoc »

Ohoh, see on väga positiivne, et maksma peab alles siis, kui kaup Eestis. Millal sa umbes Eestisse peaksid tulema? Siis tean kaua mul mõtlemisaega on.
Pilt
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Usast Ukst kauba tellimine,kes viitsib edasi müüa

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

jap ma tean:D,enamus inimesi kes tellivad teistele tahavad kohe raha 100% aga mina tahan 0 %,koik asjad tellin enda raha eest ara ja eestis toimub arveldamine.ja isegi kui eestis seda asja enam ei taha pole ka hullu,mul inimesi palju,ja vb isegi saab kallimalt maha myya niiet sp ma ka ei põe.Nagu ma ytlesin siis kain koos korra voi umbes nii,alles hiljuti hakkasin tegelema sellega,kui tahtjaid palju voin ka 2 korda kuus kaia.
Mõtlemis aega sul nii palju et kuni 5.aprill võtan tellimusi kui peale seda tellid pead kuu aega ootama.ja tulen kuskil 12,13 umbes nii.Aga ma ei saanud ikka aru mida sa tahaksid ,mida varem ma tean seda parem mul arvestada ja mõelda.Kui tahad riideid ja jalatseid voin anda norm saidid kus meestele hea hinnaga asju.ja minu teenus tasu on riiete pealt 3 euri kogu tellimus ühe lehe pealt!,kui soovid midagi muud siis pean asja üle vaatama
Viimati muutis defqon1, 18 Mär 2012, 10:37, muudetud 1 kord kokku.
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Usast Ukst kauba tellimine,kes viitsib edasi müüa

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

See postikulu ei tule kindlasti juurde kui tellid just minu lehtede pealt riideid,kui sul oma saidid kust tellida tahad,siis mul vaja teada ja vaadata kas seal üldse saadetakse asju tasuta siia,isegi kui mingi kulu on,siis on see odavam kui eesti saatmine.
tomiandrep
Postitusi: 33
Liitunud: 13 Nov 2010, 11:03

Re: Usast Ukst kauba tellimine,kes viitsib edasi müüa

Lugemata postitus Postitas tomiandrep »

Ohoo , Aga mina nimelt hetkel tegelen Eesti saidiga, kus müüb just noortele - lahedaid riideid ja asju :P
Võibolla on meil ühine huvi ..
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Usast Ukst kauba tellimine,kes viitsib edasi müüa

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

kui noored on noored?:D,mehed naised mõlemad ikka jah,ja kustkohast omale riideid tellid,vb tõesti on.Kui suur sul klientuur on
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Usast Ukst kauba tellimine,kes viitsib edasi müüa

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

Marten,ma mingi kiiruga praegu vaatasin neid nutitelefone ,nt Nokia n9 16 gb maksab EMT kliendile 500 euri,kui ma saaks tel kätte 370 euriga kas saad Eestis sellega midagi teha või ei :D
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Usast Ukst kauba tellimine,kes viitsib edasi müüa

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Palju ise tasu tahad? Kuskohast ostad? Mis su omahind on?
Hinnavõrdlused:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Sid ... id/197719/ - 499 - 532 €
amazonis al 460 €
https://www.kalale.ee/turg/elektroonika/ ... ia-n9-16gb - 350 €
foorum.pokkeriprod.com/showthread 400€ (ja suht kiiresti müüs maha ka jaanuari alguses)
https://www.elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/nokia/n9-16gb - 489 €
https://www.kermet.ee/nokia/3/readmore/7523/ - 480 €
https://www.telebox.ee/eripakkumised/nok ... roosa.html 499€
https://www.kuldnebors.ee/ kasutatud 360 - 390 €

Kui nt 320 €iga kätte saad võib ju 400 €ga maha müüa?
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
steweastoc
Postitusi: 56
Liitunud: 11 Apr 2009, 15:09

Re: Usast Ukst kauba tellimine,kes viitsib edasi müüa

Lugemata postitus Postitas steweastoc »

Ma mõtlesin rattajuppe natuke Eestisse tuua ja neid vastavas foorumis maha müüa. Kui seal mõni odavate hindadega rattapood peaks olema, siis anna teada. Sa muidu teed tellimusi Suurbritannia ebayst ka, eksju? Mul üks kindel toode seal, mis kindlasti paljusid rattahuvilisi tõmbab :)
Pilt
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Usast Ukst kauba tellimine,kes viitsib edasi müüa

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

320 ga kindlasti ma ei saa seda,ma ns proovin panen üles,kas üldse tahetakse.kui jah siis saab juba hulgim tuua.aga marten sa ju hull reklaami mees,otsi mulle teatud lehtedele riiete tellijaid,saab mingi % ka välja mõelda siis:P,eriti just naiste poolt.
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Usast Ukst kauba tellimine,kes viitsib edasi müüa

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

Just.Uk ebay on mulle just sobivam kui usa ebay,igatahes on küll siin odavaid rattapoode jah,mis täpsemalt vaja on`?:D,ja anna siis link mis sealt ebayst tahad,kui sul palju tahtjaid siis saab ju kohe hulgim tellida:D
Vasta