Edasimüüja mõnes teises riigis (nt Soome/Läti/Inglismaa)

Kuidas alustada ettevõtlusega? Kuidas saada ettevõtjaks? Kuidas oma tulusid suurendada? Ettevõtlus vs palgatöö jne
steweastoc
Postitusi: 56
Liitunud: 11 Apr 2009, 15:09

Edasimüüja mõnes teises riigis (nt Soome/Läti/Inglismaa)

Lugemata postitus Postitas steweastoc »

Kuna Alibabast tuli esimene partii rattajuppe kohale ja nende kvaliteet oli väga kena ja hind oli veel kenam, siis tekkis tahtmine ka muud rattakraami sealt soetada. Miinimumkogused jäävad paljudele asjadele 20 juppi, aga seda jääb pisut paljuks Eesti turul müümiseks. Oleks hea, kui leiaks mõne inimese, kes elab/käib tööl mõnes teises riigis ja viitsiks sealses rattafoorumis pooled asjadest maha müüa. Kasumit saab päris korralikult teenida ja selleks ei pea ise jalgratastest midagi jagama, ma võin anda müügikuulutuse jaoks vajalikud andmed. Carbonist jupid on praegu täiega IN ja asjadest lahti saamisega ei tohiks probleemi tekkida.

Kui keegi on sellest huvitatud või kui keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kes võiks asjast huvitatud olla, siis kirjutage siia või PM.
:pidu:
Pilt
steweastoc
Postitusi: 56
Liitunud: 11 Apr 2009, 15:09

Re: Edasimüüja mõnes teises riigis (nt Soome/Läti/Inglismaa)

Lugemata postitus Postitas steweastoc »

Natuke asja üle järgi mõeldes jõudsin järeldusele, et parim variant asjaga tegeleda oleks järgmine. Mina tellin oma raha eest kauba ära. Siis edasimüüja ostab omahinnaga teatud hulga juppe. Need jupid, mida ta maha müüa ei suuda, ostan ma hiljem uuesti oma hinnaga tagasi. Nii et edasimüüjal pole kaotada midagi, on ainult võimalus lisaraha juurde teenida.
Eestis müües saab iga asja eest 10€ kasumit ilusti teenitud. Vaevalt ka teistes riikides seda vähem tuleks. :pidu:

PS! Soome on ka jälle saadaval :)
Pilt
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Edasimüüja mõnes teises riigis (nt Soome/Läti/Inglismaa)

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

no ma ytlen ausalt et uk as peale suitsu ja alkoholi midagi myya on ikka vaga raske,asjad siin niigi mitu korda odavamad kui eestis.
steweastoc
Postitusi: 56
Liitunud: 11 Apr 2009, 15:09

Re: Edasimüüja mõnes teises riigis (nt Soome/Läti/Inglismaa)

Lugemata postitus Postitas steweastoc »

Seal võivad peaagu kõik asjad palju odavamad olla, aga on ka defitsiitseid tooteid, mida ka Inglismaal pole eriti saada. Kahte asja tean kindlasti, sest neid ajasin ise ka tikutulega taga ja ainus koht kust ma neid leidsin oligi Alibaba.
Pilt
Vasta