Vaba heinamaa ca 4ha

Kuidas alustada ettevõtlusega? Kuidas saada ettevõtjaks? Kuidas oma tulusid suurendada? Ettevõtlus vs palgatöö jne
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Vaba heinamaa ca 4ha

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

Küsiks siis, mida teha vaba heinamaaga ca 4ha.Mida teie teeksite või püsti paneks sinna.Plaanis on marjaistandus rajada, kuid äkki paremaid ideid?Ja nt kui maantee ääres tahad marju müüa, kas peab olema sellejaoks mingi veel eraldi luba?
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Vaba heinamaa ca 4ha

Lugemata postitus Postitas pippen »

defqon1 kirjutas:Küsiks siis, mida teha vaba heinamaaga ca 4ha.Mida teie teeksite või püsti paneks sinna.Plaanis on marjaistandus rajada, kuid äkki paremaid ideid?Ja nt kui maantee ääres tahad marju müüa, kas peab olema sellejaoks mingi veel eraldi luba?
PRIA hakkab järgmisest aastast jagama Keskkonnasõbraliku aianduse toetust (puuvilja- ja marjakasvatus, aedviljakasvatus, köögivilja-, ravim- ja maitsetaimekasvatus, maasikakasvatus), tasub kaaluda ilma keemiata kasvatamist.
eForce
Postitusi: 3
Liitunud: 21 Apr 2014, 20:54

Re: Vaba heinamaa ca 4ha

Lugemata postitus Postitas eForce »

Mina kui loomakasvataja näen asja nii ,et kui endal on maad vähe käes või pole väga ka kuskilt rendile võtta siis tasub teha ala juurika kasvatus või marjapõõsad jne ;)

Samas vajab vähe maad ka mahe metsea ja tavasea ristandite kasvatus,samas on ka toetused normaalsed mis annaks inimesele kellel rahaga väga priisata pole võimaluse mahevilja osta tänu teotustele odavamalt.


Vaja on ainult tugevat aeda kust naad välja ei pääseks ja väikseid pesakesi millel on pisikene katusealune saavad talvel külmaga väga hästi õues hakkama veemure (külmumise lahendad vee soojendajatega ära ;) )

Samas võid kirjutada mulle palju sul niiöelda vaba raha on ja vastavalt sellele saab ju koos mõelda samas ma ei tea kui palju ma abiks oskan olla aga vähemalt prooviks.
Vasta