Investeerimine ettevõtte alt

Kuidas alustada ettevõtlusega? Kuidas saada ettevõtjaks? Kuidas oma tulusid suurendada? Ettevõtlus vs palgatöö jne
Mesilane005
Postitusi: 2
Liitunud: 11 Mai 2018, 13:23

Investeerimine ettevõtte alt

Lugemata postitus Postitas Mesilane005 »

Sooviksin alustada investeerimisega ja et kuna raha on piisavalt säästetud ja kuna ettevõtte alt investeerimine on oluliselt odavam, siis olengi nüüd olukorras, kus küsiksin veidi nõu. Olen palgatööl ja mul ei ole hetkel piisavalt oskusi ega teadmisi mitte üheski valdkonnas, et mingi teenust/toodet pakkuda ja seepärast jääks ettevõtte ainsaks tegevuseks ühisrahastustesse investeerimine. Kas tõesti muutuks minu ettevõte EMTA silmis finantsasutuseks? Sarnast küsimust on siin varemgi küsitud u 2 aastat tagasi, aga sooviksin ikkagi seda uuesti küsida, kuna ehk on nüüd kellelgi rohkem kogemust selles osas. Olen ka teisi foorumeid uurinud, aga üldiselt vastatakse veidi liiga abstraktselt.

Tervitades
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Investeerimine ettevõtte alt

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ühisrahastuses ettevõtte alt tegutsemine üldiselt probleeme kaasa ei too. Eeldusel, et enda raha investeerid.

Vaata täpsemalt seda ja teisi teemasid ettevõtte alt investeerimise kohta siit RahaKlubi ettevõtte alt investeerimise kursusest.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Vasta