Kuidas on interneti hasartmängud eestis reguleeritud

Kuidas alustada ettevõtlusega? Kuidas saada ettevõtjaks? Kuidas oma tulusid suurendada? Ettevõtlus vs palgatöö jne
kaic
Postitusi: 1
Liitunud: 18 Nov 2007, 10:57

Kuidas on interneti hasartmängud eestis reguleeritud

Lugemata postitus Postitas kaic »

Tere. Kui ma tahaks Eestis teha online mängu. Mängus saaks mängida ka panuste peale ja võitja saaks võita reaalset raha. Kas selline mäng läheb ka hasartmängu alla. Küsisin Eesti Hasartmängu Korraldajate Liidult ja nemad ütlesid minu mängu peale vaid ,et nemad ei tea ja et Eestis on kaughasartmängud reguleerimatta. Kuidas siis tegelikult on?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Kuidas on interneti hasartmängud eestis reguleeritud

Lugemata postitus Postitas surf »

kaic kirjutas: Tere. Kui ma tahaks Eestis teha online mängu. Mängus saaks mängida ka panuste peale ja võitja saaks võita reaalset raha. Kas selline mäng läheb ka hasartmängu alla. Küsisin Eesti Hasartmängu Korraldajate Liidult ja nemad ütlesid minu mängu peale vaid ,et nemad ei tea ja et Eestis on kaughasartmängud reguleerimatta. Kuidas siis tegelikult on?

Imeliku vastuse said igatahes neilt. Kindlasti on selline tegevus Eestis reguleeritud. Ja minu arust vahet pole, kas mängu korraldatakse avalikult interneti teel või mitte, tegemist ikkagi mänguga. Eesti Loto korraldab ka ju interneti teel hasartmänge https://eestiloto.ee
Ka panused on hasartmäng:
HASARTMÄNGUSEADUS

§3. Hasartmängu mõiste
(1) Hasartmäng käesoleva seaduse mõttes on mäng, milles osalemine võimaldab omandada raha, muud vara või varalisi õigusi ning mille tulemus määratakse täielikult või osaliselt juhuslikkusel põhineva tegevusega, kusjuures hasartmängus osaleja (edaspidi mängija) riskib kaotada mängus osalemise õiguse eest tehtud panuse.
(2) Hasartmänguks käesoleva seaduse mõttes ei loeta mängu mänguautomaadil, kui ainsaks võiduvõimaluseks on tasuta mäng samal mänguautomaadil.


Hasartmänguseaduse ja kõik sellega seonduva leiad siit:
https://www.riigiteataja.ee/ert/ert.jsp ... &nr2=&nr1=
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Kuidas on interneti hasartmängud eestis reguleeritud

Lugemata postitus Postitas pippen »

leidsin lõpuks selle vana teema üles, vaata seal on rohkem infot - https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?f=13 ... 4ng&#p1468

mina loen sellest vastusest välja, et seda eelnõud ei võetud vastu (???), riigi teatajas pole seda ju ilmunud...ja vanas hasartmänguseaduses on tõesti kaughasartmängu mõiste reguleerimata!
Ylts
Postitusi: 16
Liitunud: 09 Okt 2006, 23:46

Re: Kuidas on interneti hasartmängud eestis reguleeritud

Lugemata postitus Postitas Ylts »

kaic kirjutas: Tere. Kui ma tahaks Eestis teha online mängu. Mängus saaks mängida ka panuste peale ja võitja saaks võita reaalset raha. Kas selline mäng läheb ka hasartmängu alla. Küsisin Eesti Hasartmängu Korraldajate Liidult ja nemad ütlesid minu mängu peale vaid ,et nemad ei tea ja et Eestis on kaughasartmängud reguleerimatta. Kuidas siis tegelikult on?


mis mõttes online mängu? kasiino keskkond? või rgp, mmorpg keskkond?
eestis mitmed rpg mängud tegutsevad, crime.ee businesia.com

lihtsam oleks vist et inimene ostab mängu raha ja mängib sellega ehk?
Vasta