AlertPay (Payza) - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

xMBx kirjutas:
surf kirjutas: Konto laadimine (funding methods)
* Bank Transfer (Eesti al. 20.02.2008)

Nagu aru saan, siis juba saab kanda AlertPay kasutajakontole OTSE ükskõik, millisest eesti pangast (endal Hansapank)? :roll:
Kui jah, siis kust saaks enda Hansapanga konto SWIFT BIC ja IBAN?

Ma arvan, et kui sa oma AlertPay kontole sisestad oma Hansapanga konto andmed ja peale sisestamist see saab AP poolt aktspteeritud (vt. My Profile / Bank Accounts; Status: Confirmed), siis saad ka nende poolt antud juhiste järgi otse oma Hansapangast nende Ühispanga kontole ülekannet teha.

Raha küsida saad aga ainult SEB Ühispanga arvele, sest AlertPay kasutab hetkel oma ülekannete sooritamiseks ainult Ühispanga arvet ja Ühispanga siseseid ülekandeid (omab kontot SEB pangas).

Raha küsimisel Hansapanka võid näha järgmist teadet:
* The bank account that you selected does not support withdrawal at this time.
(vt. Snowy postitust siin: https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?p=9062#p9062).

Järelikult w/d jaoks peaks oma AlertPay profiili alla oma SEB panga andmed sisestama..

Pankade koodidest oli ka siin topicus juba juttu. Loe lähemalt siin: https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?p=8833#p8833
muhno
Postitusi: 74
Liitunud: 24 Veebr 2007, 00:40

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas muhno »

tegin ka siis oma seb kontolt pühapäeval ülekande neile ja juba täna oli raha minu alertpay kontol . Väga kiire tegutsemine igatahes ja kogu protsess oli äärmiselt lihtne.
Pilt
aadu16
Postitusi: 6
Liitunud: 22 Veebr 2008, 20:10

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas aadu16 »

Surf üks küsimus siis .
Vaat sa rääkisd et sul master card ! . kas sa pead mingit lisatasu maksma tolle eest või lihtsalt täiskasvanu kaart nagu ikka
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

aadu16 kirjutas: Surf üks küsimus siis .
Vaat sa rääkisd et sul master card ! . kas sa pead mingit lisatasu maksma tolle eest või lihtsalt täiskasvanu kaart nagu ikka

MasterCard selles mõttes, et see on Hansapanga, SEB Ühispanga või mõne muu panga krediitkaart, või ATM kaart, mis omab "MasterCard" või "VISA" logo ja kaardi tagaküljel on olemas verifitseerimiskood e. "CVV-code" (CARD VERIFICATION VALUE CODE) või sama, mis "CVC code".
Ma ei tea kuidas on lood teiste pankadega, kuid näit. Hansapanga tavaline deebetkaart, mis väljastatakse tavakonto jaoks e. arveldusarve jaoks, selleks ei sobi, sest see on "VISA Electron" kaart ja ei oma verifitseerimiskoodi.

Pilt
Kasutaja avatar
Ludokado
Postitusi: 2
Liitunud: 28 Jaan 2008, 21:30

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas Ludokado »

Kas keegi seletaks ära mis asi on SWIFT BIC ja IBAN?
Pilt
Axxxoo
Postitusi: 2
Liitunud: 07 Apr 2008, 12:52

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas Axxxoo »

peeter1

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas peeter1 »

selline küsimus oleks et ma olen 15 ja kas ma kahh saaksin sinna konto teha?
raints
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Apr 2008, 07:23

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas raints »

Kas hansanetist saab saata AP peale raha? Kreediit kaarti mul pole. Aga võimalik on juu saata raha AP-st hansanetti??
Pilt
Pilt
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

raints kirjutas: Kas hansanetist saab saata AP peale raha? Kreediit kaarti mul pole. Aga võimalik on juu saata raha AP-st hansanetti??

Loe palun minu kõige ülemist postitust ;)
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

peeter1 kirjutas: selline küsimus oleks et ma olen 15 ja kas ma kahh saaksin sinna konto teha?

AlertPay Terms & Conditions:
....
Representations and Warranties. You represent and warrant that all of the following are true in respect of yourself and all of your affiliates at the time of your entry into this Agreement and so long as you continue to use the Site or any of the Services:

Duly Constituted. If you are an entity other than an individual, that it is duly constituted under the laws of its constituting jurisdiction and that it has legal capacity to enter into this Agreement and perform its obligations hereunder;

Capacity. If you are an individual, then you are both (i) of at least 18 years of age and (ii) of the legal age for the conclusion of verbal contractual obligations in his or her place of residence and his or her place of business and that he or she does not require the consent, approbation, or approval of any other person or entity to conclude or contract a valid obligation of the type set forth herein;
...
raints
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Apr 2008, 07:23

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas raints »

surf kirjutas:
raints kirjutas: Kas hansanetist saab saata AP peale raha? Kreediit kaarti mul pole. Aga võimalik on juu saata raha AP-st hansanetti??

Loe palun minu kõige ülemist postitust ;)

Tänud, aga kui ma teen AP-st payouti siis peab mul olema vertified kasutaja ka juu?? Kaua selle aksepteerimisega aega võib minna. Kas passi saatmisest neile piisaks?
Pilt
Pilt
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

raints kirjutas: Tänud, aga kui ma teen AP-st payouti siis peab mul olema vertified kasutaja ka juu?? Kaua selle aksepteerimisega aega võib minna. Kas passi saatmisest neile piisaks?

Arvan, et kui sul on tavaline Personal Starter Account ja tahad sealt oma SEB panka raha küsida, siis selle jaoks ei pea olema kindlasti AlertPay vertified kasutaja. Sellisel autoriseerimata kasutajal on "Monthly receiving limit ($400)" & "Cumulative yearly receiving limit ($2000)". Pead sisestama kindlasti oma SEB Ühispanga andmed (setup your bank account information).

Pilt

Kuna AlertPay omab SEB Ühispangas arvet, siis siseriiklike ülekannete tegemisel saab ju teada, kas sinu poolt neile esitatud konto andmed on õiged või mitte. Ülekannet ei saaks ju minu arust sooritada, kui konto omaniku nimi ja number ei lange kokku ja vale adressaadile saadetud raha peaks saadetava kontole mingi aeg tagasi tulema.

Ainult pildi saatmisest oma passi andmetelehest kindlasti ei piisa. Loe minu kõige esimest postitust selles teemas. Postitasin seal:
AlertPay konto autoriseerimine e. Account verification või mujal veel kasutusel ka KYC (Know your customer) Application
Konto autoriseerimiseks nõuab AlertPay kahte tõestust: 1) Proof of Address ja 2) Photo ID.
Proof of Address - skänneeritud pilt telefoni, elektri vms arvest, kus on korralikult nähtav nimi ja aadress ja mis ei tohi olla vanem kui 3. kuud.
Photo ID - skänneeritud pilt kehtivast juhiloast, passist või isikutunnistusest (kui ketivusaeg on dokumendi tagaküljel, siis ka pilt dokumendi tagaküljest).

Kui verifikatsiooni dokumendid on õieti saadetud, siis nende läbivaatamine ja kinnitamine võtab aega mõni tööpäev. Ennem oli tähtajaks 3..5 tööpäeva, kuid nüüd võib FAQ-ist lugeda juba "10 business days".
Kasutaja avatar
klm84
Postitusi: 2
Liitunud: 05 Mai 2008, 16:11

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas klm84 »

Tere Kõigile!
Oskab ehk keegi teadjamatest aidata seoses Alertpay-ga:
Nimelt olen jõudnud sinnamaale, kus sooviks oma krediitkaardi autoriseerida, aga see on puhtalt võimatu.
Tegin nii nagu siingi kirjutaud on:
1. Klõpsa "My profile"!
2. Klõpsa "Credit Cards"!
3. Vali kaart mida soovid autoriseerida ja klõpsa allosas "Edit" nupule! -O.K.

Edasi peaks kuskil nägema :"Validate your card" või "Credit Card Authorization form"

Uurisin-puurisin - kuid mitte kuskil ei silma taolisi kirjeid!
Proovitud ka "Verified by VISA"t, kui ei toiminud.

Account on mul: Personal Starter Verified ning krediitkaart on lisatud (SEB`i oma (VISA).
Aru ei saa, milles probleem :evil: , palun aidake !
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Tere tulemats RF-i, klm84! ;)

Kirjutasin hetk aega tagasi pika seletuse maha ja kustutasin selle uuesti.. LOL
Raske seletada, kuna endal on juba kaardid autoriseeritud ja just sellisel viisil nagu minu poolt oli esimeses postituses välja toodud.
Postitan veelkord selle siia ja vaata veelkord üle, kui midagi ikkagi välja ei kuku, anna veelkord teada! Ja siis ei jää muud üle, kui abi tuleb anda juba msn-i või Rahafoorumi jutuka teel.. :D
Krediitkaartide lisamine ja autoriseerimine (Credit Card authorization)
Lisada saab maksimum 2 Visa või MasterCard logoga krediitkaarti ja lisatakse need "My Profile" alt "Credit Cards" lehel. Kui krediitkaardi andmed on sisestatud, saadetakse automaatselt ka email teavitus ja seletus edasise tegevuse kohta. Erinevalt Paypal'ist AlertPay ei saada krediitkaardi kontole mikromakset ja et seda autoriseerimisprotsessi kiirendada ja kasutuslimiiti suurendada (250$-st kuni 1000$-ni), küsib AlertPay lisaks eraldi autoriseerimisdokumente:
a) skanneeritud pilti iga krediitkaardi esiküljelt ja tagaküljelt
b) iga kaardi kohta eraldi kontolt väljaprinditud ja allkirjastatud autoriseerimisvormi (Credit Card Authorization form)
Eelpool mainitud dokumentide saatmine toimub samal viisil nagu konto autoriseerimisel - arvutis eelnevalt salvestatud dokumentide üleslaadimise teel. Selleks, et neid dokumente saata:
1. Klõpsa "My profile"!
2. Klõpsa "Credit Cards"!
3. Vali kaart mida soovid autoriseerida ja klõpsa allosas "Edit" nupule!
4. Oma kaardi andmete all Klõpsa lingile "Validate your card"
5. Uuel lehel (Authorization Form) vali "Validate Now"!
ja järgi antud lehel juhiseid. Samal lehel on ka "Credit Card Authorization form", mille saad printida, allkirjastada ja skänneerida.

Kui sul on krediitkaart eelnevalt juba kontole sisestatud, peaks sinu e-postkastis olema AlertPay poolt saadetud abi-kiri teemaga: AlertPay: Credit Card Added. Siin on selle kirja sisu (ehk on see abiks):
** ALERTPAY: CREDIT CARD ADDED **

Dear XXXX XXXXX,

Thank you for adding your credit card to your AlertPay profile. AlertPay will now attempt to verify your credit card information with your issuing bank. If this is successful, your credit card will be authorized for adding funds up to $250/month. If this fails, then you will be required to submit the AlertPay Credit Card Authorization form as described below.

-----------------------------------
Credit Card Details
-----------------------------------

* Card Type: Visa
* Card Number: XXXX-XXXX-XXXX-5117
* Issuing Bank Name: %issuingbank
* Issuing Bank Phone Number: %bankphone



AlertPay Credit Card Authorization Form

To speed up credit card processing and to increase your credit card funding limit (to $1000/month), complete and send in AlertPay's Credit Card Authorization form. Your credit card(s) that are awaiting authentication are listed in the "AlertPay Actions" panel (on the left side) when you log in to your AlertPay account. Please click on the available link and follow the instructions in the document. If you do not see this link, then follow the steps below:

* Log into your account at https://www.AlertPay.com
* Click "My profile"
* Click "Set up credit cards"
* Click "Edit Existing Credit Card Information" and select the credit card you would like to authenticate
* Click "Credit Card Authorization form" and follow ALL the steps in the doucment to have your card authenticated

Once you submit your documents and they have been verified, your credit card will be available for use. To avoid any delays in authenticating your credit card, please:

* Do not Fax any credit card scans or Photo ID. These tend to be unreadable.
* Ensure the back of your credit card has been signed.


Thank you for using AlertPay!
The AlertPay Team


Täna oli AlertPay'l ka mingi aeg lehe uuendused käsil. Võimalik, et see oli ka üheks põhjuseks, miks sul midagi välja ei kukkunud, kuid need ainult minu oletused..

PS. "Authorization Form" on nagu nõusolek oma krediitkaardi kasutamiseks AlertPay kontol. See protseduur on mõeldud kaardi autoriseerimiseks.
Kasutaja avatar
klm84
Postitusi: 2
Liitunud: 05 Mai 2008, 16:11

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas klm84 »

Tere jälle, ja aitäh vastamast!

Kirjal mis Alertpay-lt vastuseks sain, nägi samalaadne välja, kuid puudus tekst autoriseerimisest.

Ning ükskõik kuhu ma ka ei vaatakse oma "my profile" all, ei näe ma ühtki sõna ega linki viitega autoriseerimisest.
Lugesin ka Alertpay Help`i, ja ütleb seegi,et peale seda kui kaart vastu võetud, siis :
4.Choose manual authentication
5.Follow the steps to upload scanned documents to AlertPay....

Kust ma siis teda choose`in, kui pole kuskilt choose`ida? :x
raints
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Apr 2008, 07:23

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas raints »

Ei sa aru mida AP teeb: kuskil nädal aega tagasi oli mul Personal Pro Account, nüüd aga Business Account.
Pilt
Pilt
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

klm84,
saatsin sulle PM ;)
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

raints kirjutas: Ei sa aru mida AP teeb: kuskil nädal aega tagasi oli mul Personal Pro Account, nüüd aga Business Account.

1. Kas sa neile oma dokumente oled saatnud?
2. Mis konto tüüp sul hetkel on? "Verified" või näed hüperteksti "Become Verified"
3. Mida sa näed oma kontole sisenedes paremal menüükastikeses "alertpay actions"? On seal mõni link ka sees või on tühi? Kui seal on lingid:
Become AlertPay Verified
Upgrade Your Account

, siis kliki Upgrade Your Account ja vaata, mis ta sulle vastab? Kas ta mingit muud konto nime ei paku?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas Taavi »

AP kohta siin ühe hetkega nii palju küsimusi korraga...surf infotundi ei taha teha jutukas mingi päev ja kõik saavad küsimusi küsida ja vastused foorumisse siis ilusti pärast ühte kohta kompaktselt :D
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
raints
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Apr 2008, 07:23

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas raints »

surf kirjutas:
raints kirjutas: Ei sa aru mida AP teeb: kuskil nädal aega tagasi oli mul Personal Pro Account, nüüd aga Business Account.

1. Kas sa neile oma dokumente oled saatnud?
2. Mis konto tüüp sul hetkel on? "Verified" või näed hüperteksti "Become Verified"
3. Mida sa näed oma kontole sisenedes paremal menüükastikeses "alertpay actions"? On seal mõni link ka sees või on tühi? Kui seal on lingid:
Become AlertPay Verified
Upgrade Your Account

, siis kliki Upgrade Your Account ja vaata, mis ta sulle vastab? Kas ta mingit muud konto nime ei paku?

1.Dokumente pole saatnud
2.Account: Business Unverified "Become Verified"
3.Become AlertPay Verified
Business account-i ei saa "dowgradida" ka, st ei sa muuta Personal Pro Account-iks ja Personal Starter Account-iks. Äkki teevad kindluse mõttes kasutajad Business Account-deks, et ei oleks petmist AP-s
Pilt
Pilt
raints
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Apr 2008, 07:23

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas raints »

Saatsin just Hansanetist Alertpay kontole 1000kr...loodan, et saan kätte mõne päevaga.
Pilt
Pilt
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Anna siis teada, kuna selle kätte saad!

Meeldetuletuseks:
Q: How long does it take to complete a bank transfer?

A bank transfer can take up to 5 business days to complete (excluding Saturday and Sunday).

When you initiate a deposit or withdrawal transfer, your status will show as, pending. Once your bank has provided AlertPay confirmation that the transaction has been completed successfully, the deposit or withdrawal status will change to Completed. You can view the expected date of completion for deposits by bank transfer if you click on the Details link in your transaction history.
raints
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Apr 2008, 07:23

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas raints »

Sain Hansaneti kaudu saadetud raha kätte. Saatsin 1000 EEK-u ja sain 97.07 USD-d. Nüüd vaja aint Ühispangast läbi minna ja omale konto avada.
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
bultaco
Postitusi: 13
Liitunud: 13 Okt 2007, 12:15

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas bultaco »

Kas ilma krediitkaardita ei saa Hansapangast AP-sse raha kanda ?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

bultaco kirjutas: Kas ilma krediitkaardita ei saa Hansapangast AP-sse raha kanda ?

Krediitkaardiga sa ei saagi oma AlertPay kontole raha kanda. Krediitkaart on Alertay's ainult lisavõimalus maksete sooritamiseks juhul, kui kontol puudub näit. mingi ülekande või makse sooritamiseks vajalik summa.
Oma AlertPay kontole saad teha ülekande oma Hansapanga või (Ühispanga) arvelt otse SEB Ühispanga 'Earthport Plc' arvele (siseriiklik makse), mis ongi sisuliselt AlertPay konto. Loe minu postitust siin: https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?p=8841#p8841
Ülekande tegemiseks pead loomulikult eelnevalt sisestama oma panga andmed oma AlertPay kontole.

Hetkel teenustasud:
Add Funds / Bank Transfer:
in Estonia Krooni
Less than kr800.00 EEK - kr47.00 EEK
kr800.00 EEK and up - Free

Lisaks kättesaamisel: 2.50 % + $0.25 USD summalt
Vasta