AlertPay (Payza) - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Intzsz
Postitusi: 9
Liitunud: 26 Juun 2008, 01:46

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas Intzsz »

Saatsin oma raha muredega siis alertpaysse kirja.
Esimesele kirjale vastati 5min jooksul, et kui raha ei tule veel 3päeva jooksul üle saadaksin uue kirja.
Saatsin siis uue kirja siis mainiti ära et ma lisaksin ka screenshotid oma pangast et olen ülekande tõesti teinud. Saatsin kirja ära ootasin mingi 3-4 päeva vastust ei tulnud. Saatsin siis ka teise kirja ka juba mingi nädal tagasi vist, ikka ei vastata. :?:
Pilt
Froze
Postitusi: 4
Liitunud: 08 Jaan 2008, 16:17

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas Froze »

See vastab jah tõele et alertpayst saab raha hansapanga kontole ka kanda sain just kätte :) Ja raha tuleb kuskil 3-4 tööpäevaga ära ;)
Pilt
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Froze kirjutas: See vastab jah tõele et alertpayst saab raha hansapanga kontole ka kanda sain just kätte :) Ja raha tuleb kuskil 3-4 tööpäevaga ära ;)

Tänud infi eest, Froze!
Sul on siis AP profiili all Hansapanga andmed sisestatud, sest niipalju kui ma aru saan, sinna on võimalik sisestada ainult 1. panga andmed.
Froze
Postitusi: 4
Liitunud: 08 Jaan 2008, 16:17

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas Froze »

Jeh hansa andmed seal. Ise just mõtlesin et peab SEB panka koto tegema aga lugesin raintsi postitust ja mõtlesin et proovin 10 dollariga järgi kas tuleb ära:D
Pilt
raints
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Apr 2008, 07:23

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas raints »

Profiili saab lisada mõlema panga nii SEB-i kui ka Hansapanga andmed. Ise valite kummale saadate. Aga hansapanka jõuab raha mõni päev peale "completed" statust.
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
weltu
Postitusi: 43
Liitunud: 20 Okt 2006, 13:35

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas weltu »

Julgeks väita et väga kiire tegutsemine on Alertpay-s. Nimelt pühapäeva õhtul saatsin SEB pangast sinna poole raha. Summa oli kontol esmaspäeva õhtuks. Lubatakse 3-5 päeva. Kiire värk
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

silverm1988 kirjutas: alertpay ja moneybookers on samal scriptil üleval. moneybookris sain hansasse raha umbes 3 päevaga. ju siis ka alertpay toimib. vahe on ainult kujunduses.

Usun script ei puutu üldse asjasse, Silverm.
Klientide panga ülekannete e. "bank transfer" korralduste täitmise kiirus sõltub ainult nende personali tööst, sest nii AlertPay kui ka teiste samataoliste globaalsetee maksevahendite kõik ülekanded täidetakse manuaalselt ;). Ma pean siin silmas ikka ainult panga ülekandeid. Kontosisesed maksed on neil jah automaatsed (vähemalt AlertPayl, Moneybookersil ja Paypalil).
Intzsz
Postitusi: 9
Liitunud: 26 Juun 2008, 01:46

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas Intzsz »

Intzsz kirjutas: Sai siis läbi SEB saadetud Alertpaysse raha 2septembril.
Raha pole aga siiamaani kohale jõudnud, kas mitte ei pidanud see aeg olema 2-3 tööpäeva?
Summa mis Alertpaysse märkisin oli 425- eeku kandsin isegi natuke suuremasumma, aga raha pole.
Milles võib probleem olla?
Või nad maksavadki kauem?

E:
Tegelt üks minupoolne viga on ka, nimelt neobux ei lase kanda raha teiselt alertpay kontolt vaid ainult sellelt mille sa oled ära mäkrinud ja muuta ma seda ka ei saa sest mul on blockitud konto neobuxsis nn selle teise emailiga.
Seega pidin tegema uue alertpay, aga ees ja perekonna nimi on teistpidi, sest muidu minumeelest registreerida ei saanud 2sama nimelist kontot pole lubatud.
Seeega on eesnime asemel perekonna nimi ja perekonna nime asemel eesnimi.
Kas sellest võib mingi probleem tulla?



Sain oma raha siis lõpuks kätte, saatsin alertpayle screenshote, paras pudrujakapsad :D
Pilt
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Avastasin järgmise olulise muudatuse AlertPay KKK-s

Lisatud - 25 Sep 2008 10:12 AM
Q: Where do I enter in my micro-deposits?

Solution
You need to enter the micro-deposits manually to be able to confirm your bank account. Simply follow these steps:

1. Log into your AlertPay account
2. Click on Profile
3. Under Financial, click on Bank Accounts
4. Click on Deposits Sent
5. Enter in your two micro-deposit amounts and click on Submit

Your bank account is successfully confirmed and you may now perform bank transfers.
NB!! Mikro-deposiidi teel autoriseerimine kehtib ainult Canada ja USA pankade jaoks!!
Please note: Micro-deposits are only sent to US and Canadian bank accounts. If your bank is not located in the US or Canada, you do not need to wait for micro-deposits to be sent as your bank account has already been added to your AlertPay account.

Juhul, kui kellegil on mõni Põhja-Ameerika või USA pangakonto, tuleb pangaandmete lisamisel läbi teha lisa-autoriseerimine sarnaselt Moneybookersile ja AlertPayle, kus saadetakse lisatud panga kontole mikromakse ja selle makse abil siis see ka autoriseeritakse (MB-l ja PP-l saadetakse koos mikromaksega autoriseerimiskood).

Kunagi ammu kasutas AlertPay sarnast autoriseerimisti ka e-kulla kontode lisamsel.
jaarik98
Postitusi: 3
Liitunud: 24 Sept 2008, 20:52

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas jaarik98 »

tere, tegin alertpay-sse konto ja proovisin sinna bank transferiga raha ülekanda, aga sain peale seda oma e-mailile sellise kirja:
You have successfully created a deposit transaction.

You still have 1 more step remaining!

Simply initiate a transfer from your SEB XXXX08 bank account to AlertPay's bank account. You may do this using your banks online Internet banking facilities, by a telephone banking service or in person at the branch. It is important to include the reference number shown to ensure your payment is applied correctly. Once this is complete, the amount of 1500.00 EEK will be available in your AlertPay account within 3-5 business days.

Kas keegi oskab öelda kuidas see ülekande algatamine SEB kaudu käib?
Ja selline kysimus ka, et kui selle käivituse ära teen aga alles siis kui sellest see aeg mõõdas mis see ülekande alertpay pealehel on, kas siis tuleb raha ikka üle kui see ülekanne nüüd ainult historys aga ikka pending??
Viimati muutis jaarik98, 08 Okt 2008, 19:10, muudetud 1 kord kokku.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

@ Jaarik

Esiteks, kui sa seda veel teinud ei ole, pead sisestama oma Alertpay kontole oma SEB konto andmed. SWIFT ja IBAN koodide sisestamisel leiad abi siit: https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?p=8833&#p8833
Teiseks, kui sul on oma panga andmed sisestatud ja see on AlertPay poolt autoriseeritud (Confirmed), saad teha ülekande oma SEB kontolt. Ma ei ole kindel, kuidas selle uue AlertPay kujundusega (scriptiga) lood on aga kui sa loed minu eelviimast postitust siin, siis arvatavasti tuleb nüüd oma pank ka autoriseerida mikromakse abil. Endal sai see tehtud veel vana scriptiga ja siis ei olnud eraldi autoriseerimist vaja.

Kui su pank on lisatud ja autoriseeritud, siis lähed » Home » Deposit Funds ja klikid Bank Transfer. Peaksid nägema vormi, kus on näha sinu poolt lisatud panga konto andmed. Täidad vormi sisestades soovitud ülekande summa (Details võib jääda tühjaks), siis 'klõpsad Confirm', kontrollid üle ja lõpuks 'Complete'. Summa tuleb sisestada kindlasti kroonides!!
NB! Alla 800.00 EEK saatmisel pead maksma AlertPayle teenustasu 47 EEK. Saates üle 800 EEK teenustasusid ei ole.

Kui see on tehtud, peaksid nägema oma AlertPay ajaloos ('History') Bank Transfer pending. See on see sama, mida sa just lõid.
Edasi liigud » My Profile » Bank Accounts » Deposit Instructions (viimane link asub sinu panga andmete kastikeses), kus on välja toodud need andmed, mida pead oma SEB kontolt ülekannet sooritades sisestama.
Deposit Instructions

Instructions for depositing funds in Estonia with your SEB Eesti Uhispank XXXX04 bank account

Step 1: Make arrangements to transfer funds from your personal bank account to the account shown below. You may do this using your banks online Internet banking facilities, by a telephone banking service or in person at the branch.

Step 2: Enter your bank deposit code as part of the transaction to ensure your payment is applied correctly. When entering your bank deposit code, please ensure that you only enter numbers; any additional text will cause delays in your deposit. If you are unable to enter the full bank deposit code, remove the first 2 numbers and enter the remaining digits.

Step 3: Transfer funds to:

AlertPay Bank Details

Bank: SEB Eesti Uhispank
Account Name: Earthport Plc
IBAN: EE781010220047613013
SWIFT BIC: EEUHEE2X
Account Number: 10220047613013
Bank Deposit Code: 343439XXXXXXX

Ülekande sooritad oma SEB pangas (U-netis) siseriikliku maksekorraldusega, kuna tegemist on AlertPay'd teenindava Earthport Plc SEB'i siseriikliku kontoga, see tähendab seda, et tegelikult sul ei ole vaja enam mingeid IBAN ega SWIFT koode sinna lisada.

Siin on nüüd olnud palju probleeme Rahafoorumi liikmetel seoses selle 'Reference Number' (e. viitenumber) sisestamisega maksekorraldusse. Kui see 'Reference Number' kajastub sinu pendingus, siis võid üritada seda sinna sisestada, kuid paljudel kasutajatel selle viitenumbri sisestamisel polnud võimalik makset sooritada, sest programm annab veateate, et tegemist ei ole standartse viitenumbriga. Kui selle viitenumbriga ei õnnestu ülekannet sooritada, siis ülekande sooritamisel tuleb kindlasti lisada 'Selgitus' lahtrisse 'Bank Deposit Code', mis on seal samas My Profile » Bank Accounts » Deposit Instructions lehel.

Ja selle ülekande vormi täitmine näeks välja umbes järgmiselt:

Pilt


Kui arvad, et oled vale pendingu teinud, siis saad seda oma ajaloost lihtsalt tühistada. Vt siia: https://rahafoorum.ee/foorum/viewtop ... 709#p12709

Lisaks loe ka:
https://rahafoorum.ee/foorum/viewtop ... 182#p12182
jaarik98
Postitusi: 3
Liitunud: 24 Sept 2008, 20:52

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas jaarik98 »

suured tänud surf !
ma tegin nüüd selle ülekande seb kaudu ka ära ja lisasin selle deposit code aga mul selle ülekande tegemisest alertpay kaudu (bank transfer) juba päris palju aega möödas ja see kiri kus see ülekanne kirjas oli (pending staatuses) pealehelt juba kadunud, nüüd on see ainult historis pendingu staatuses kirjas, pealehel nyyd selline kiri selle asemel No available transactions for this period. täpsemalt on ülekande tegemisest alertpay accounti kaudu möödas 9 päeva. ja alles nüüd täna tegin selle ülekande U-neti kaudu, kas see ka midagi loeb et nii kaua aega möödas?

ja vaatasin ka seda cancel-i asja aga kui ülekanne on bank transferi-ga siis on statuse all ainult pending kirjas aga cancel-it polnud.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Jaarik

See on poogen, et seda pendingut seal pealehel ei ole. Pealehel on 'Recent Activity', mis ongi arvatavasti mõeldud näitamiseks viimast 7. tehingut või jooksva nädala tehinguid. 'All Activity' all e. 'History' on see ikka ju olemas. Ma arvan, et kui sa seda korraldust (pendingut) ei tühistanud, siis ei tohiks ka sellega probleeme olla. See minu arvamus.

Aga tühistada peaks saama seda korraldust sellegi poolest. Tekitasin ka ise kunagi ammu proovi mõttes ühe korralduse, kuid raha sinna ei saatnud. Hiljem lihtsalt tühistasin selle. Ja kui ma ei eksi, siis vajutasin 'Status' all olevale 'Cancel' või 'Pending' lingile ja tühistasin selle. Seal 'Status' all on link!. Vt alumist pilti! See on pilt minu juba tühistatud korraldusest. 'Statuse' all näitab 'Canselled'

Pilt

Kui mina sinna 'Cancelled' lingile vajutan, siis minul avaneb uus leht, kus on järgmised andmed:

Pilt

Arvatavasti kui sa oleks vajutanud seal 'Status' all olevale lingile, siis oleksid saanud ka seda deposiidi korraldust tühistada.
jaarik98
Postitusi: 3
Liitunud: 24 Sept 2008, 20:52

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas jaarik98 »

ok... tänud Surf.
käisin täna alertpay-s jälle vaatamas ja raha oli yle tulnud, suured tänud abi eest !!!
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Kuna USD kurss on hetkel väga soodne konverteerimiseks EEK-idesse, küsisin just järgmise w/d ($150) oma SEB kontole
You have requested a withdrawal from your AlertPay account. Your transaction details are listed below.

-----------------------------------
Transaction Details
-----------------------------------

* Date: October, 10 2008 6:20:57 AM
* Reference Number: F882A-FA000-XXXXX
* Withdrawal Method: By Bank Transfer
* Balance Name: Estonia Kroon
* Amount Requested: 1671.65 EEK
* Fees: 47.00 EEK
* Amount Sent: 1624.65 EEK
* Transaction Details: -------

Your transaction is currently in a pending state. Your transaction will take 2-5 business days to process. After it is processed, your funds will be sent to you via the withdrawal method you chose.

View the details of this transaction online by logging into your AlertPay account at: https://www.alertpay.com

Thank you for using AlertPay!
The AlertPay Team

Pilt
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Minu teine w/d korraldus sooritatud jälle kiiresti, 7h jooksul. ;)
Pangaülekanne oli küsitud nende aja järgi 10.10 2008 hommikul kell 06:20 ja lõuna ajal kell 13:15 oli siis see AlertPay poolt juba sooritatud.
Kuna tegemist puhkepäevadega, siis arvan, et hilisemalt esmaspäevaks on raha juba minu SEB kontol.

Pilt
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Siin ta on ;) :

Pilt

Kui nüüd SEB sõnumit uskuda, siis jõudis see lõplikult kohale täna kella 14:00 ajal

Minu esimese pangaülekande kättesaamiseks (augustis) kulus ainult 33 tundi, kuid teise ülekande puhul tulid puhkepäevad vahele ja vaatamata sellele tuli ka see ülikiirelt, täpselt 3. kalendripäeva jooksul.
kullu23
Postitusi: 2
Liitunud: 28 Okt 2008, 23:15

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas kullu23 »

Tervist, mul sjuke jama et unustasin transactin PIN-i ära ja küsimuste vastuseid ak ei mäleta mis teha ?? mingit väljapääsu pole vist !! kudas kasutajat kustutada saab keegi teab ?? ma arvan et peab kasutaja ära kustutama ja siis uee tegema muide ma olen 15 ega ma maksete puhul oma accounte ei fertifainim ehk ennast tuvastama ??
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

kullu23 kirjutas: Tervist, mul sjuke jama et unustasin transactin PIN-i ära ja küsimuste vastuseid ak ei mäleta mis teha ?? mingit väljapääsu pole vist !! kudas kasutajat kustutada saab keegi teab ?? ma arvan et peab kasutaja ära kustutama ja siis uee tegema muide ma olen 15 ega ma maksete puhul oma accounte ei fertifainim ehk ennast tuvastama ??

Lugege vahest ka AlertPay KKK.
Kui PIN on ununenud, siis ei pea oma konto kindlasti veel sellepärast kustutama hakkama:
Q: I forgot my transaction PIN, what do I do?
Solution To reset your transaction PIN, please follow these steps:

1. Log into AlertPay
2. Select the Profile tab
3. Select Transaction PIN
4. Click on Forgot your transaction PIN
5. Answer the security questions
6. Enter your new Transaction PIN and you’re done!


Kui aga ka vastused salaküsimustele ei tea, siis on küll jama.. Ma pole ise AlertPay's kontot kunagi kustutanud, nii et pole kindel kas ta lasebki ilma salaküsimusteta seda üldse kustutada.
Mina soovitaks saata supportile emaili.
Q: I can’t answer my security questions, what do I do?
Solution
If you have forgotten the answers to your security questions, please call or email Customer Support.


Ja mis puutub verifikatsiooni, siis sa ei pea oma kontot kindlasti verifitseeerima. See on soovituslik. Kuid samas ei tohi unustada, et verifitseerimata kontole on seatud limiidid.
AlertPat Personal Starter Account
Benefits:

No cost to send or receive payments*
Accept numerous payments options.
Access to AlertPay Business Tools
Free for shoppers
Shop online without exposing your financial details.
Military grade security.

* All fees will be waived for Personal Starter Account holders during their initial period. Trial period consists of $400 per month or $2000 life time. Personal Starters Accounts cannot receive credit card payments and do not have access to Business Tools.
kullu23
Postitusi: 2
Liitunud: 28 Okt 2008, 23:15

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas kullu23 »

ok saatsin kirja juu näeb kaua vastusega läheb kirjutasi net ei mäleta IPN ja küsimuste vastuseid ja ütlesin et saadask mulle mailile IPN koodi või vastused küsimustele !!
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ilmselt nad sellises olukorras võivad mingit dokumendi koopiat vmt nõuda küll.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
tikut6mme
Postitusi: 1
Liitunud: 13 Jaan 2008, 22:13

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas tikut6mme »

$400 per month or $2000 life time
See tähendab seda et tavalise memberina on lubatud kuus maksimaalselt 400$ arvele kanda? Ja 2000$ üldse kokku? :O
muhno
Postitusi: 74
Liitunud: 24 Veebr 2007, 00:40

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas muhno »

tikut6mme kirjutas: $400 per month or $2000 life time
See tähendab seda et tavalise memberina on lubatud kuus maksimaalselt 400$ arvele kanda? Ja 2000$ üldse kokku? :O


täpselt nii
Pilt
erik171
Postitusi: 2
Liitunud: 06 Aug 2008, 18:28

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas erik171 »

olen saand edukalt alertpays 420 kr sampo panka kanda. alertpays kanti üle umbes 24 h möödudes aga sampos kajastus see veel 36 h ootamise järel.
owndyaa
Postitusi: 5
Liitunud: 29 Juul 2008, 00:14

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas owndyaa »

Küsimus

Bank Information:
Bank Name:
Bank Phone Number:
Bank Contact Name:


MIs ma peaks panema nendele?
Pank : Ühispank / SEB

Kas deposit bank transfer wire või transfer
Vasta