Kuidas profesionaal oleks mänginud?

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
nurmster
Postitusi: 4
Liitunud: 06 Mär 2007, 04:51

Kuidas profesionaal oleks mänginud?

Lugemata postitus Postitas nurmster »

Eile oli järjekordne masendav päev.Mängisin eile pikalt,alguses kaart ei jooksnud üldse ja olin kõvasti miinustes,siis hiljem võitsin tasapisi tagasi,olin juba ´+ poole peal ,kui tuli taas "hirmus masendav mäng" olen sellest nii masendanunud ,ettaas järjekordselt läksin õnge ,ebaõnn või oma lollus,kogematus.Tahaks teada kuidas teie oleks mänginud,nimelt....... minu taskukaardid olid 77 flop oli 4,4,7 siis mul on täismaja teisi kaarte enam ei mäleta.siis hakkas hirmus raisimine pihta üksteise võidu kolmeksesi kuni kõik panime all-inn ja siis tüübil oligi 4x4 ,ma olin oma võidus nii kindel,arvasin ,et kutil on 3x4 ,kui nii progrisiivselt raisis,mis kolmandal mängijal käes oli ei tea,aga tema raisis ka lõpuni,nii et laual oli üle 300dollari
ootan huviga vastust ,kuidas teie oleks mänginud eespool mainitud mängu :?:
IXI

Re: Kuidas profesionaal oleks mänginud?

Lugemata postitus Postitas IXI »

ma olen kaodanud kaa täpselt sama moodi.. tugeva majaga nelikule.. ega mis seal ikka ma usun, et ma oleks kaa raisind ikka ilmselt. :?
ola

Re: Kuidas profesionaal oleks mänginud?

Lugemata postitus Postitas ola »

Eks ta ole jah nutune niimoodi kotti saada.Ega seal suurt võimalust pole-vaevalt keegi majaga foldib pealegi veel tugeva majaga.tavaliselt saadakse nõrgema majaga pähe,ma oleks arvanud ,et teisel on 4 ja 7 kolmandal võis olla mingi rida vast.Üldjuhul oleks pidanud see ettevaatlikuks tegema ,et 2 tyypi raisisid selliste kaartide juures.Aga adrenaliin lööb pahe ja pimestab siis mõistus kaob . :D
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: Kuidas profesionaal oleks mänginud?

Lugemata postitus Postitas larigpt »

Njaaa..ma oleks ka tõenäoliselt kaotanud selle. Sarnastes situatsioonides olen olnud mõlemal poolel. Ei ole just meeldiv tunne kui KKK AA lüüakse uppi nelikuga aga seda on juhtunud mul. Ja samas olen ka ise saanud kaks korda nelikut kokku aga need oli Deuces nelikud mõlemal korral. Igatahes on nelik väga ebatõenäoline saavutada ning selle kohta võib öelda bad beat või siis lihtsalt ebaõnn.
PiltPilt
Kasutaja avatar
cashflow
Postitusi: 110
Liitunud: 18 Veebr 2007, 03:18

Re: Kuidas profesionaal oleks mänginud?

Lugemata postitus Postitas cashflow »

Just seepärast ongi tähtis parasjagu agresiivsust preflopil, igasugu klibud ei tule ülbama, eriti hull, kui lased neil riverini kaasa tulla ja saavad kuskil tee peal mingi imekäe kokku.
samas ega 77 kah teab, mis unelm pole.
kes muidu esimesena all in läks?
If you have money in the bank, in your wallet, and spare change in a dish some place ...
you are among the top 8% of the world's wealthy.
http://diivr.com
nurmster
Postitusi: 4
Liitunud: 06 Mär 2007, 04:51

Re: Kuidas profesionaal oleks mänginud?

Lugemata postitus Postitas nurmster »

cashflow kirjutas: Just seepärast ongi tähtis parasjagu agresiivsust preflopil, igasugu klibud ei tule ülbama, eriti hull, kui lased neil riverini kaasa tulla ja saavad kuskil tee peal mingi imekäe kokku.
samas ega 77 kah teab, mis unelm pole.
kes muidu esimesena all in läks?


Ei mäleta kes esimesina all-inn läks,hull re-raisimine käis ja see oli paratamtus,kui rahad algasid lõppema,mul oli algusest peale plaanis,lõpus minna all-inni

Edaspidi mängin turniire,ei tule nii palju hävingut :mrgreen: ja stressi
Eile mängisin nordingbetingu 7000dollari turniiri sain 43 koha,mängisin vist mingi 5tundi ja võitsin 17 dollari
Kus on lai valik peenraha(1-10dollari) turniire?
endal kontod unibet,nordicbet,triobet,expekt,partypoker,absalutepoker,betfair,24bet-aktiivselt mängin nordicbetti ja partypokeris-plaanis proovida cdpokrit

Mida tähendavad lühendid mida chatis kasutatakse nh ja ty?
Viimati muutis nurmster, 24 Mär 2007, 14:11, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
tiger
Postitusi: 64
Liitunud: 19 Dets 2006, 13:39

Re: Kuidas profesionaal oleks mänginud?

Lugemata postitus Postitas tiger »

Kõige masendavam on see... kui oled oma võidus kindel... ja võidakski... aga siis viimase kaardiga saab keegi sitapea kas maja või flushi.
Just juhtus nii.

Aga ma õnneks mängin 3 dollariliseid turniire. Nii, et kaotada pole palju.
Kasutaja avatar
tiger
Postitusi: 64
Liitunud: 19 Dets 2006, 13:39

Re: Kuidas profesionaal oleks mänginud?

Lugemata postitus Postitas tiger »

Krt... see oli vedamine praegu. Panin kogemata all-in. Tahtsin tegelikult aga checkida... Kaardid olid endal aga 2 ja 3 :D
Ja võitsin kolme paariga alguses kohe 1500 :D
Kasutaja avatar
cashflow
Postitusi: 110
Liitunud: 18 Veebr 2007, 03:18

Re: Kuidas profesionaal oleks mänginud?

Lugemata postitus Postitas cashflow »

nurmster kirjutas: Edaspidi mängin turniire,ei tule nii palju hävingut :mrgreen: ja stressi
Kus on lai valik peenraha(1-10dollari) turniire?
Mida tähendavad lühendid mida chatis kasutatakse nh ja ty?

jusht, kasvõi sitngo'sid, kaotad ainult sissemaksu halvemal juhul
nu turniiridekunn netis on kahtlemata pokerstars
nice hand & thank you
Kasutaja avatar
tiger
Postitusi: 64
Liitunud: 19 Dets 2006, 13:39

Re: Kuidas profesionaal oleks mänginud?

Lugemata postitus Postitas tiger »

cashflow kirjutas:
nurmster kirjutas: Edaspidi mängin turniire,ei tule nii palju hävingut :mrgreen: ja stressi
Kus on lai valik peenraha(1-10dollari) turniire?
Mida tähendavad lühendid mida chatis kasutatakse nh ja ty?

jusht, kasvõi sitngo'sid, kaotad ainult sissemaksu halvemal juhul
nu turniiridekunn netis on kahtlemata pokerstars
nice hand & thank you


Mida tähendab "kunn"? Seda et kõik seal mängivad ja seega head mängijad?
negreanu
Postitusi: 11
Liitunud: 08 Jaan 2008, 01:08

Re: Kuidas profesionaal oleks mänginud?

Lugemata postitus Postitas negreanu »

REAALSED ahvid....

mingid algajad aina mängivad ja kaotavad 500dol pottides ma vaatan maja vs nelik kus laual 447,

kõik siin kaotavad nii.. päris lahe.

olen mänginud umbes 1000x rohkem käsi kui teie kõik kokku ja endal on juhtunud niimoodi heal juhul 2 korda.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Kuidas profesionaal oleks mänginud?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

negreanu kirjutas: olen mänginud umbes 1000x rohkem käsi kui teie kõik kokku


Ilmselt sa siis oma elu jooksul muud ei olegi teinud, kui 24/7 pokkerit laksinud jah? :D

Veidi suurusehullustus sul vist ma arvan.

PS: Ürita vähemalt mingitki elementaarset viisakust säilitada. Iga postitus ei pea olema stiilis "mina ruulin, ülejäänud on idioodid" ;)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
qWalker
Postitusi: 21
Liitunud: 27 Jaan 2008, 15:40

Re: Kuidas profesionaal oleks mänginud?

Lugemata postitus Postitas qWalker »

4444 vs 44777 :| ebaõnn lihtsalt. sellepärast küll ei tasu pead norgu lasta, kuna päris hea käsi oli sul. vastase 4x4 on tegelikult mingi väga/väga väike võimalus, aga võimalik. soovitan sellest lihtsalt teha ebameeldiv kogemus ja mitte hakkat foldima kõvemaid maju selle ebaõnne tõttu. teinekord ja suht tihedamini naerad nende 0$ peale pärast sama kätt :mrgreen: .

negreanu kirjutas: mingid algajad aina mängivad ja kaotavad 500dol pottides ma vaatan maja vs nelik kus laual 447,

kõik siin kaotavad nii.. päris lahe.

olen mänginud umbes 1000x rohkem käsi kui teie kõik kokku ja endal on juhtunud niimoodi heal juhul 2 korda.


LOL. Tule taevas APPI!!!! kus küll sellised targad tulevad (pakun, et seina põrkest või katseklaasist - minu arvamus, mis ei pruugi õige olla), et teise ebaõnne peale kohe määravad diagnoosi - algajad - ja sellest veel vähe, et ikka KÕIK ON KOHE ALGAJAD. vott see on alles tase. TY.
ja 1000x käsi kui kõigil kokku. TASE. järelikult mängid ikkagi liiga vähe või lihtsalt foldid koguaeg (äkki ainult AA, KK), et sellist olukorda ei tekkigi?????
one2three

Re: Kuidas profesionaal oleks mänginud?

Lugemata postitus Postitas one2three »

See käsi oli täielik cooler ning sellise käe tõenäosus on tõesti väga väike.
hemmm

Re: Kuidas profesionaal oleks mänginud?

Lugemata postitus Postitas hemmm »

mismõttes kuidas proffesionaal oleks mänginud???? igaüks oleks all in antud olukorras olnud, siin polnd variantigi, ainult amatöör oleks sellest võibolla välja suutnud tulla ja kaotuse miinimumi minna oma lolli amatööri mänguga. Kui sellise flopi juures jääda põdema, et äkki vastasel on täielik nuts, siis on küll mängus mingi viga. Täiesti kindel reraise kuni all-ini välja. vahet pole kas 1 või 2 kaasa tulleb. mingid rea ja flush drawid ei mängi ju, need drawivad ennast outi. lihtsalt ebaõnn, et 44 oli vastas. Kui sa mängid rahatoas kus potid aegajalt 300 doltsini lähvad siis peaksid ka ise aru saama, et amatöör või proffesionaal , siin vahet pole kuidas keegi mängib, kui võimalik vastasega all in minna peab nööbid sisse viskama ju. olen ise palju väiksemate asjaga 300 doltsiseid potte maha võtnud.
Vasta