Tekst brauser mäng.

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
Citrical
Postitusi: 67
Liitunud: 16 Sept 2008, 14:47

Tekst brauser mäng.

Lugemata postitus Postitas Citrical »

Tuli selline mõte teha oma brauser mäng. Tuleks see umbes selline nagu seda on www.enternum.net ja www.crime.ee . Kas oleks kuskil mingi koht kus saaks skriptidega lähemalt tuttavaks ja õpiks paremini kasutama kõike. Siis tahaks teada kust saaks head tasulist .ee domeeni. ee-ks teeks alles siis kui leht on valmis. Hetkel on mul mingi alg skript olemas mida muudan või vähemalt olen üritanud muuta :D Abi siia paluks. Mängu nimi tuleb arvatavasti tehismaailm
bikeboy

Re: Tekst brauser mäng.

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

.ee domeeni saamine on Sul kõige lihtsam ja viimane asi. Tee alguses mäng valmis. Mõtle kuidas see raha teenima panna + turundusplaan.

Neid businesiasid ja televisoreid ja striitreisse on netis juba vääääga palju ;)
Citrical
Postitusi: 67
Liitunud: 16 Sept 2008, 14:47

Re: Tekst brauser mäng.

Lugemata postitus Postitas Citrical »

Tean üritangi erineda. Seepärast küsin abi paljudelt inimestelt ja lisan lehele nii palju funktsioone et inimestel läheb nädalaid et kõiki proovida. :P .ee saab vist kõige paremini netpoindist? Kas kui tellin selle pri.ee preagu netpointist. Kui kaua see kohale tuleb mul teine päev hetkel juba pole mingit kija tulnud. Kas kui saan selle, siis pean serveriga ka rentima või saan oma arvutil hostida?

EDIT: Tegin tegelikult juba Fortumos teenuse valmis pärast räägin nendega et saada kohene effekt. Kui saadad SMS-i siis tuleb mingi minuti jooksul lehel asi kohale ka. Panen fortumo teenused ülesse, siis panen ehk isegi mõne pisikese adsensei reklaami esilehele ja klikivabrik. Äkki annad mõne idee mida lehele raha teenimis mõttel panna?
hemmm

Re: Tekst brauser mäng.

Lugemata postitus Postitas hemmm »

nõustun bikeboy-ga , sa alustad täiesti valest otsast, mis vahet on kaua .ee tuleb kui sul ilmselgelt pole asja olemas ju. ja kui sa juba nii lihtsast asjast nagu hostingus vajad abi ja ei suuda ise välja mõelda kuida teha tuleb siis kahjuks mul erti usku pole, et suudad midagi natukenegi edukat teha. aga noh ma ei keela proovida. eks isegi olen lootusetuid asju proovinud, mille lootusetust mõistsin alles hiljem. kuid samas ka edukaid asju teinud, mis toovad stabiilselt raha sisse. peabki proovima, kuid sa liigud täiesti valesti minu arust. doomen, fortuma jne. need on lõppviimistluse asjad ju. need viska praegu üldse peast välja. ja kui sa programeerida ei oska siis kuidas suudad pakkuda teistest saitidest rohkem?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tekst brauser mäng.

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ega jah, kui mängu kavatsed tegema hakata, siis peab sul see programmeerimisoskus ikka omajagu hea olema või siis 24/7 mõni osav tegija käe-jalaulatusest võtta. Vigase mängu puhul, kus vigu ära ka ei parandata, oled lõpuks ainuke mängija sina ;)

Ja võimaluste rohkus pole ka alati ilmtingimata hea...
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Citrical
Postitusi: 67
Liitunud: 16 Sept 2008, 14:47

Re: Tekst brauser mäng.

Lugemata postitus Postitas Citrical »

Domeen'i sain täna kätte .pri.ee , Fortumo tegin sellepärast ära et mul oli niisama igav kui ootasin kaks päeva domeeni ja ega ma tegin kasulikku ka näiteks kirjutasin skripti enam vähem valmis. Algne aga asi millele ehitada,
bikeboy

Re: Tekst brauser mäng.

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

No aga anna meile siis juba midagi testida. Äkki saad siit uusi ideid ;)
Citrical
Postitusi: 67
Liitunud: 16 Sept 2008, 14:47

Re: Tekst brauser mäng.

Lugemata postitus Postitas Citrical »

bikeboy kirjutas: No aga anna meile siis juba midagi testida. Äkki saad siit uusi ideid ;)

Õhtul oli upload server suht umbes netpoindis proovin homme mingi ühe ajal päeval.Ehk siis õhtul annan testida
Vasta