VeebiPõhine Mäng

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
Audio

VeebiPõhine Mäng

Lugemata postitus Postitas Audio »

Niisiis ,et ma mõtlesin ,et v6iks panna kokku mingi meeskonna ja hakata tegema veebipõhist m2ngu näitex nagu crime.
Sisu v6iks olla teistsugune ,kui k6ik need teised mängud.
Võiks olla midagi teistsugust.
Et ,siis kes oleks huvitatud.
Kuna ise ma eriti seda progameerimist eriti ei jaga ,siis v6iks olla keegi kes progammeerib.
Kes oleksid ,siis huvitatud.
1.Necro
2.
3.
4.
....
V6ite mulle Pm ka.
juq

Re: VeebiPõhine Mäng

Lugemata postitus Postitas juq »

Mõtlesin, et lisan siia ühe veebipõhise mängu, mida sai kunagi mängitud, et äkki annab inspiratsiooni https://www.businesia.com/
bikeboy

Re: VeebiPõhine Mäng

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

Kas Sa tõesti arvad, et leiad kellegi programmeerija kes sellise asja enda peale võtab - mitte midagi vastu saamata? Ei usu, et keegi teeb Sulle mängu, et äkki kunagi hakkab raha sisse tooma.
Internet on selliste veebipõhiliste mängude skripte täis... pane endal mõni tööle.. hakka koodi uurima. Hakka ise lisasi juurde tegema jne.
isko
Postitusi: 42
Liitunud: 14 Dets 2007, 23:59

Re: VeebiPõhine Mäng

Lugemata postitus Postitas isko »

ta soovis alles hiljuti ju rs'i kasutajat ka juh TASUTA
riaak

Re: VeebiPõhine Mäng

Lugemata postitus Postitas riaak »

isko kirjutas:ta soovis alles hiljuti ju rs'i kasutajat ka juh TASUTA
Tegu ju 13 aastase poisikesega kel pea ideid täis, aga millegi kindla juurde ei suuda jääda.
bikeboy

Re: VeebiPõhine Mäng

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

Väga õige vanus asjadega alustamiseks. Ideed pane loomulikult kirja - kannata ära karm kriitika. Ja see viibki Sind edasi ;)

Rohkem läbimõtlemist ainult.
kippa2

Re: VeebiPõhine Mäng

Lugemata postitus Postitas kippa2 »

olen päris palju mõelnud sellistele mängudeje ja olen isegi paar mängu täiesti valmis mõelnud kuidas asjad võiksid kulgeda, aga kuna ise programeerimisest mitte midagi ei jaga siis ei ole suurt lootust
swift

Re: VeebiPõhine Mäng

Lugemata postitus Postitas swift »

kippa2 kirjutas:olen päris palju mõelnud sellistele mängudeje ja olen isegi paar mängu täiesti valmis mõelnud kuidas asjad võiksid kulgeda, aga kuna ise programeerimisest mitte midagi ei jaga siis ei ole suurt lootust
Miks ei ole lootust?

Variant 1: Õpi programmeerimist. Kogu vajalik info on tänapäeval internetis tasuta saadaval.
Variant 2: Palka programmeerija.

Muidugi tuleb enne tõsiselt kaaluda ja idee mõne hea tuttavaga läbi arutada, kas asjal on üldse mingit potentsiaali.

Võib-olla on hoopis mõtekam raha eest kraavi kaevata?
kippa2

Re: VeebiPõhine Mäng

Lugemata postitus Postitas kippa2 »

normaalsed programeerijad tahavad ka saada kõvasti pappi, nii et tuleb mõelda kas selline investeering tasub ära
muidu see iseõppimine on ka võimalik aha sellega läheks jälle üpris kaua aega, kui aega on siis eks tulebgi natuke õppida selle kohta
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: VeebiPõhine Mäng

Lugemata postitus Postitas Taavi »

kippa2 kirjutas:normaalsed programeerijad tahavad ka saada kõvasti pappi, nii et tuleb mõelda kas selline investeering tasub ära
muidu see iseõppimine on ka võimalik aha sellega läheks jälle üpris kaua aega, kui aega on siis eks tulebgi natuke õppida selle kohta
ja siis on kolmas variant, et võta mõni programmeerija omale kampa ja tehke koos asja...kui on mõni sõber äkki, kes oskab vmt ;)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Vasta