Eurorahade taotlemine väikeettevõttele?

Kuidas alustada ettevõtlusega? Kuidas saada ettevõtjaks? Kuidas oma tulusid suurendada? Ettevõtlus vs palgatöö jne
Kasutaja avatar
Toomas
Postitusi: 18
Liitunud: 18 Sept 2007, 13:13

Eurorahade taotlemine väikeettevõttele?

Lugemata postitus Postitas Toomas »

Oskab keegi lähemalt rääkida kuidas käib üldse eurorahade taotlemine ja kui raske see tegelikult on. Ideepoolest oleks loogiline, et hetkel toetaks Euroopa liit alustavaid ettevõtteid seoses majanduslangusega päris usinalt. Aga julgelt palun, kellel on kogemust? :roll:
Toomas Reinumägi
Skype: toomas.reinumagi
tel: 53485476
toomas.reinumagi@gmail.com
http://www.gmsprelaunch.com
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Eurorahade taotlemine väikeettevõttele?

Lugemata postitus Postitas pippen »

Toomas kirjutas:Oskab keegi lähemalt rääkida kuidas käib üldse eurorahade taotlemine ja kui raske see tegelikult on. Ideepoolest oleks loogiline, et hetkel toetaks Euroopa liit alustavaid ettevõtteid seoses majanduslangusega päris usinalt. Aga julgelt palun, kellel on kogemust? :roll:
Mul vist natuke on kogemust
Vaata, vb leiad sellest vanast teemast midagi kasulikku - viewtopic.php?f=82&t=997

ja kui kõike ei leia, saada pm.
Kasutaja avatar
Toomas
Postitusi: 18
Liitunud: 18 Sept 2007, 13:13

Re: Eurorahade taotlemine väikeettevõttele?

Lugemata postitus Postitas Toomas »

pippen kirjutas:
Toomas kirjutas:Oskab keegi lähemalt rääkida kuidas käib üldse eurorahade taotlemine ja kui raske see tegelikult on. Ideepoolest oleks loogiline, et hetkel toetaks Euroopa liit alustavaid ettevõtteid seoses majanduslangusega päris usinalt. Aga julgelt palun, kellel on kogemust? :roll:
Mul vist natuke on kogemust
Vaata, vb leiad sellest vanast teemast midagi kasulikku - viewtopic.php?f=82&t=997

ja kui kõike ei leia, saada pm.
See teema on mul läbi võetud, ei saanud just kõik neid vastuseid mida otsisin.
Aga ma see nädal inkubaatorisse ja küsin sealt täpsemalt kuidas miks ja kuhu ning kas üldse :) Üks hea tuttav rääkis muidu, et kõige kergemini taotletav ettevõtluse stardiraha saab EAS-ist. Uurin ka seda varjanti. Aga eurorahad huvitavad mind kuna olen selle taotlemisest ning nende rahade saamisest palju kuulnud kuid jälle mitte midagi konkreetset :)
Toomas Reinumägi
Skype: toomas.reinumagi
tel: 53485476
toomas.reinumagi@gmail.com
http://www.gmsprelaunch.com
ppaan
Postitusi: 10
Liitunud: 13 Jaan 2009, 17:46

Re: Eurorahade taotlemine väikeettevõttele?

Lugemata postitus Postitas ppaan »

Endal kahjuks ei õnnestunud inkubaatoris käia, aga räägi Toomas kas said ka targemaks selles vallas ? Nimelt huvitab ka mind just kelle poole pöörduda ja mida täpsemalt sest majaduslanguse tõttu pidi raha taotlemine eduka projekti korral päris tõhus olema.

Oleks väga tänulik kui keegi oskaks head nõu anda.
Kasutaja avatar
Toomas
Postitusi: 18
Liitunud: 18 Sept 2007, 13:13

Re: Eurorahade taotlemine väikeettevõttele?

Lugemata postitus Postitas Toomas »

Noh, seoses selle konkreetse projekti äralangemise pärast (koosseis lihtsalt lagunes ära) keskendusime teisele projektile ja sellele ei saa euro toetust taodelda (st, taodelda saab aga saada sealt midagi on väga väga keeruline). Käisime ettevõtlusinkubaatoris. Sealt saadeti meid ettevõtlusametisse (see asub vabaduse väljaku juures praktiliselt vene teatri kõrval) ja sealt meid juhendati päris asjalikult juba edasi.. Soovitan ühesõnaga soojalt iga ideega mis on Sinu arust väärt teostamist minna sinna. Väga abivalmid inimesed ja oskavad just Sinu idee juures paremini suunata, et kust saab mis toetusi paremini taotleda (Y)

Edu rahateenimisel!!
Toomas Reinumägi
Skype: toomas.reinumagi
tel: 53485476
toomas.reinumagi@gmail.com
http://www.gmsprelaunch.com
ppaan
Postitusi: 10
Liitunud: 13 Jaan 2009, 17:46

Re: Eurorahade taotlemine väikeettevõttele?

Lugemata postitus Postitas ppaan »

Äitäh nõu eest.. Kas peab olema ka mingi projekti alge olema näpus või on nad siis abivalmid edasi nõustama?
Vasta