Tre.Sooviks alustada ettevõtlusega.

Kuidas alustada ettevõtlusega? Kuidas saada ettevõtjaks? Kuidas oma tulusid suurendada? Ettevõtlus vs palgatöö jne
manhattan
Postitusi: 2
Liitunud: 03 Apr 2010, 00:39

Tre.Sooviks alustada ettevõtlusega.

Lugemata postitus Postitas manhattan »

Huvi siis selle kohta ,et kui mul on kohtutäiturile võlgnevusi lig 250 000eek(pealmiselt liiklustrahvid) .Kas siis on mul mõtet teha oma firma?Kas nad hakkavad neid firma rahasid liigutama omale või mitte?Kas laenu saan taotled või mitte?Nimelt plaan teha auto remondi töökoda,aga selleks oleks ka vajalik taotleda laenu .

KUi keegi oskab nõu anda siis andket uld. Kui Keegi pakub oma varjant siis seegi teretulnud

Võib ka pakkuda valmis fimasid.


Tänud .


olen siin alles uus. (Y)
lumiallan
Postitusi: 2
Liitunud: 09 Mär 2010, 21:14

Re: Tre.Sooviks alustada ettevõtlusega.

Lugemata postitus Postitas lumiallan »

ma pakun et laenu saamine langeb kohe välja mul ema raamatupidaja ja ta oskas kohe öelda et see mõte jääb ära! essiteks peab sul olema endal olemas algkapital firma loomiseks 40 000-... nii et pole see midagi nii kerge. Aga muidugi on võimalus et leiad kellegi kes algus finantsi ära maksab!
edu sulle!!
Kasutaja avatar
weltu
Postitusi: 43
Liitunud: 20 Okt 2006, 13:35

Re: Tre.Sooviks alustada ettevõtlusega.

Lugemata postitus Postitas weltu »

Firma raha kohe kindlasti täiturid ei puutu. Ainuke asi on see et pannakse müüki sinu osalus selles firmas. Teiseks laen - enamasti uuele firmale antakse laenu tagatise ja käenduse alusel. Ja sinu käendus kohe kindlasti ei sobi . Nii et minu arvamus on see et lase firma kellegi teise nimele siis saad realiseerida omad plaanid või hangi raha kusagilt mujalt mitte pangast.
manhattan
Postitusi: 2
Liitunud: 03 Apr 2010, 00:39

Re: Tre.Sooviks alustada ettevõtlusega.

Lugemata postitus Postitas manhattan »

Tänud vastajad
Vasta