LionBridge-Töö Freelanceritele

Kuidas alustada ettevõtlusega? Kuidas saada ettevõtjaks? Kuidas oma tulusid suurendada? Ettevõtlus vs palgatöö jne
cubicus

LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Kas keegi Eestist teab seda firmat?.Ettevõte pakub tööd Internet Assessorina.Siin on veel infot-

https://www.lionbridge.com/lionbridge/en ... essors.htm
cubicus

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Sain just eksami tehtud :D Kas keegi veel tegi siit eksamit ?
karl84
Postitusi: 1
Liitunud: 14 Mär 2010, 18:44

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas karl84 »

cubicus kirjutas:Sain just eksami tehtud :D Kas keegi veel tegi siit eksamit ?
Ma tegin ka eksami,aga ei saanud läbi....ei tea,oma arust vastasin küll kõik õigesti! :)
cubicus

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Ega see eksam jah kerge ei olnud,esimene osa oli ok,aga teine osa oli päris raske.Sain enamuse Fair raitingu (Y)
zepac
Postitusi: 3
Liitunud: 04 Sept 2009, 12:57

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas zepac »

Äkki oleks hea, kui kirjeldaksite lähemalt, millega tegeleda tuleb, kui tihti ja kuidas on tasu:)
icehammer12
Postitusi: 10
Liitunud: 30 Jaan 2010, 22:32

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas icehammer12 »

Ma tahaks ka teada :)
cubicus

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Tegemist on siis sellise tööga kus sa hindad veebilehtesid vastavalt päringule nt query relevantsus landing page-ga.Hindamine toimub 5 hindamise skaalal.Keda huvitab siis selle firma kodulehel on palju infot ja saab ka juurde küsida.Tunnihinne on 9.12 doltsi ja nädalas tuleb kuskil 5-10 tundi töötada.Masu aeg praegu,varem oli 10-20 tundi :)
cubicus

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas cubicus »

See nädal on stabiilselt 2 tundi täis tulnud päevas.Miinimum on täidetud,ehk tuleb järgmine nädal juba 3 tundi päevas.
Kasutaja avatar
Freebooter
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Apr 2010, 18:55

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

Saatsin ka eile avalduse ja CV ära, eks näis mis saab :)

Cubicus, kas sa inglise keele oskuse tõestuseks ka midagi panid sinna? Ja kaua üldse läheb umbes sellega et nad vastaksid?
Pilt
Pilt
cubicus

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Freebooter kirjutas:Saatsin ka eile avalduse ja CV ära, eks näis mis saab :)

Cubicus, kas sa inglise keele oskuse tõestuseks ka midagi panid sinna? Ja kaua üldse läheb umbes sellega et nad vastaksid?

Ma laadisin oma ingliskeelse certifikaadi ja Europassi CV oma kontole üles.Kui sul on midagi ingliskeelset siis sellest piisab.Minul läks nädal kuskil.
Pastelli
Postitusi: 1
Liitunud: 30 Sept 2009, 22:14

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas Pastelli »

Minu avalduse peale vastati viisakalt, et neil sai Eesti testijate limiit hetkel täis ja mu application pandi praegu kalevi alla :)
cubicus

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Pastelli kirjutas:Minu avalduse peale vastati viisakalt, et neil sai Eesti testijate limiit hetkel täis ja mu application pandi praegu kalevi alla :)

Nüüd võib minna kaua aega kuni nad jälle inimesi juurde võtavad.Ma võtsin esimest korda nendega ühendust peaaegu 2 aastat tagasi,siis ei olnud vaja ja nüüd 2 kuu jooksul võtsid jälle mõned inimesed juurde.
Viimati muutis cubicus, 29 Juun 2010, 17:17, muudetud 1 kord kokku.
cubicus

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Kui palju inimesi siit foorumist Lionbridge testijad on?
Viimati muutis cubicus, 30 Juun 2010, 16:48, muudetud 1 kord kokku.
cubicus

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Eelmine kuu oli nii vähe tööd,kas teistel sama lugu siin?
Kasutaja avatar
Freebooter
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Apr 2010, 18:55

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

Suvel saatsin avalduse, nüüd eile võeti minuga ka lõpuks ühendust. :) Tegin pre-test screeneri just ja saatsin ära... eks näis mis edasi saab :D
Pilt
Pilt
cubicus

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Freebooter kirjutas:Suvel saatsin avalduse, nüüd eile võeti minuga ka lõpuks ühendust. :) Tegin pre-test screeneri just ja saatsin ära... eks näis mis edasi saab :D
Kas tegid testi ära?.Sel kuul on päris palju tööd olnud.Iga päev on tulnud mul peaaegu poolteist tundi :)
Viimati muutis cubicus, 14 Dets 2010, 16:08, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Freebooter
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Apr 2010, 18:55

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

Testi tegin ära, praegu ootan juba kuuendat päeva eksamit/eksamimaterjale ;) Aga meilis öeldi ka et nad saadavad need asjad enne 19. detsembrit, nii et aega on veel natuke ... ehk läheb eksam ka hästi :D
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Freebooter
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Apr 2010, 18:55

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

Eile sain eksamimaterjalid kätte ka, tuleb tõdeda et ega see ilmselt lihtne ei ole :D Ise tahaks tänase, äärmisel juhul homse päeva jooksul teoreetilise osa valmis saada, kuna järgmise nädala teisipäev-kolmapäev pole mul eriti aega sellega tegeleda (kolmapäevaks tuleb valmis saada). Eks ma annan teada, kuidas läks ;)
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Freebooter
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Apr 2010, 18:55

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

Teooriast sain läbi :D Nüüd siis praktilise osa kallale ...:P
Pilt
Pilt
cubicus

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Freebooter kirjutas:Teooriast sain läbi :D Nüüd siis praktilise osa kallale ...:P

Jõudu tegemisel siis (Y) Eksam ei ole jah lihtne,parajalt pusimist on sellega :)
Viimati muutis cubicus, 18 Dets 2010, 20:04, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Freebooter
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Apr 2010, 18:55

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

Sain praktilisest osast ka läbi :lol: Lähipäevadel peaks mingi selgitav meil tulema veel ja siis peaks saama tööle asuda (H)
Pilt
Pilt
cubicus

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Freebooter kirjutas:Sain praktilisest osast ka läbi :lol: Lähipäevadel peaks mingi selgitav meil tulema veel ja siis peaks saama tööle asuda (H)

Tubli siis (Y) Kahjuks selle tööga miljonäriks ei saa aga lisaraha teenib ikka.Parem ikka kui PTC lehtedega jännata :P
Kasutaja avatar
Freebooter
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Apr 2010, 18:55

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

Kui tööga alustasin (26. detsembril), siis oli tööd nii palju et võisin päevas 2 tundi või rohkemgi ära teha ja otsa ei saanud... 5 päevaga sai üle 6h kokku. Aga nüüd jaanuaris on olnud niivõrd vähe tööd et ei ole siiani 2h ka kokku ära tulnud :S Kui vahepeal ongi midagi teha, siis on ka reeglina vaid kuni 10 ülesannet mis vähem kui 15 mindiga tehtud saab ja vsjoo... Ei jõua ju 24/7 ka arvuti taga passida et ehk nüüd tuleb midagi et saaks 2 minti juurde jälle :rull: Kas teistel on samamoodi?
Pilt
Pilt
cubicus

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Freebooter kirjutas:Kui tööga alustasin (26. detsembril), siis oli tööd nii palju et võisin päevas 2 tundi või rohkemgi ära teha ja otsa ei saanud... 5 päevaga sai üle 6h kokku. Aga nüüd jaanuaris on olnud niivõrd vähe tööd et ei ole siiani 2h ka kokku ära tulnud :S Kui vahepeal ongi midagi teha, siis on ka reeglina vaid kuni 10 ülesannet mis vähem kui 15 mindiga tehtud saab ja vsjoo... Ei jõua ju 24/7 ka arvuti taga passida et ehk nüüd tuleb midagi et saaks 2 minti juurde jälle :rull: Kas teistel on samamoodi?
Kuud on jah erinevad.Vahest on rohkem tööd vahest vähem.Ega sa ei pea kogu aeg arvuti taga passima.Töötad siis kui tööd on ja kui aeg sulle sobib.
Kasutaja avatar
Freebooter
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Apr 2010, 18:55

Re: LionBridge-Töö Freelanceritele

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

Aga cubicus, kas sellest mingit jama ei tule kui ma näiteks mingi mitu nädalat järjest ei saa seda 10h/nädalas piiri täis?
Viimati muutis Freebooter, 19 Jaan 2011, 15:52, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
Pilt
Vasta