Kes tegeleb panustamisega?

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Tere,

Kõigepealt tahaks alustada sellega, et ma liitusin Teie foorumiga alles eile, seega olen veel uus ja tervitus kõigile :pidu:
Teise asjana tahtsin ma küsida kui paljud Teist tegelevad spordi-ennustamisega? Ma mõtlen, et kes ikka raha ka alla paneb
ja kustkohast võetakse see info, millisele meeskonnale panustada?
Kas tehakse seda lõbu pärast?

Ma küsin seda kõike sellepärast, et mul tekkis üks hea idee, kuidas ma saaksin aidata Teil raha teenida. Kui inimesi ja huvi asja vastu on siis miks mitte, arvan ma. See on ju lõppkokkuvõttes "rahafoorum", kus peakski ju saama uusi ideid ja mõtteid kuidas plekki teha :D

Kristjan
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Siin mõned ikka on, kes aeg-ajalt räägivad oma tegevusest. Aga käi äkki see idee siis ka kohe välja, et ehk tekitab see rohkemat huvi juba :)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Mul on üks tasuline lehekülg millega olen liitunud ja sealt ma saan "Tip"e jalka mängudele, panustamine on lihtne, meeskond A, meeskond B või viik. Kuskil 70-85% panustest läheb täppi, minu mõte oleks need ka teile edastada, kuid seda näiteks läbi sms´i? Kaks kolm meeskonda päevas ühe sms´i eest, kuidas tundub? Ette on näidata ka eelnev ajalugu ja algul võiks olla nn. Free trial, mis minu poolest võiks kasvõi siin samas(rahafoorumis) olla. Keegi ei pea oma raha algul alla panema kui ei taha, saab paberil välja arvutada kui oleks pannud 10 eurot, oleks saanud nii-ja naapalju. Ja kui meeldib siis edaspidi saab neid samu "tip"é sms´iga. Muidugi neid ise endale tellides, kui on raha tellid sms´i kui ei ole, ei telli :)
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Audio »

Mis saidiga tegu on?
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

:) Mulle tundub, et see on natuke ebaaus küsimus ja ma jätaks selle siinkohal avalikustamata, kuid sellegi poolest jagaksin teiega kahte panust..
1. Täna(13.04.11) 21:30 Tottenham vs real Madrid/ Tottenham võidab või jääb viiki, Betfairis saab teha lay panust(s.t. Real Madrid EI võida), võidu puhul saad 10€ kui jääb viiki või Tottenham võidab, kaotuse puhul kaotad 12.5€
2.Schalke - Inter/ Schalke võidab koefitsendiga 2.66 võidu puhul kasum 16€, kaotuse puhul -10€
Pöidlad pihku!

Kristjan
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Mängud mängitud.
1. Tottenham - Real Madrid 0:1 (Bet kaotas, seega -12,5€)
2. Schalke - Inter 2:1 (Bet võitis, seega +16€)

Lihtne matemaatika 16-12,5= 3,5€ puhaskasum.

Ei tundu küll suur summa kuid me ju ei panustanud ka suure summaga seega algus on hea, kas pole?
Homme hommikul uued panused ja arvatavasti homme tuleb kolm mängu kuhu panustada.

Juhin tähelepanu sellele, et kogu selle nn. "free triali" eesmärk on näidata, et see asi töötab ja Teil kõigil on võimalus endale natuke lisaraha teenida.

Hetkel töötan ka ühe projekti kallal mis on mõeldud esialgu eestlastele ja kui koduleht valmis siis jagan seda ka Teiega. Varsti, varsti..

Kristjan
Viimati muutis kristjan, 13 Apr 2011, 23:58, muudetud 1 kord kokku.
tomiandrep
Postitusi: 33
Liitunud: 13 Nov 2010, 11:03

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas tomiandrep »

Mis räägid siin sellest siis? :P Mul tekkis juba huvi lehe vastu :D
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Mul on heameel näha, et vaikselt tekib huvi asja vastu :)
Ning mul oleks ka ettepanek, nimelt kõik kes lisavad mind enda sõbraks saavad selle koduka teistest nädal aega ennem kätte. St et sellel ajal kui ma selle valmis saan siis saadan kohe oma sõbralistile ja küsin ka Teie arvamust. Privileeg missugune :P


Nii tänased panused on..
Tegemist on euroopa liiga mängudega ja endiselt 10€ panustega
1. Sp. Moscow - Porto //Porto võidab koefitsendiga 2.3(puhaskasum 13€, kaotuse puhul -10€)

2. PSV - Benfica // Betfairis Lay panus, et Benfica EI võida(Lay koefitsent hetkel 2.94 seega võidu puhul 10€ ja kaotuse puhul -19.4€)

3. Twente - Villarreal // Twente võidab koefitsendiga 2.28(puhaskasum 12,8€, kaotuse puhul -10€)

4.Braga - D. Kiev // Jääb viiki koefitsendiga 3.45( puhaskasum 24,5€, kaoutse puhul -10€)
Pöidlad pihku!;)

Kristjan
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Nonii, mängud mängitud ja siin on tulemused:

1. Sp. Moscow - Porto, porto võitis seis jäi 2:5 (kasum 13€)

2. PSV - Benfica, seis jäi viiki (2:2) mis tähendab, et Benfica ei võitnud nagu ennustasime (kasum 10€)

3. Twente - Villareal seis jäi 1:3 mis tähendab, et bet kaotas (-10€)

4.Braga - D. Kiev seis jäi 0:0 (kasum 24,5€)

Lihtne matemaatika: 13+10-10+24,5=37,5€
Ning siia liidame ka eilse 3,5€ siis kokku oleme praegu 41€ kasumis ja seda kõigest kahe päevaga ja 10 euro suuruste panustega.

Homme juba uued panused, või siis pigem juba täna :D

Kristjan
bhoyy
Postitusi: 24
Liitunud: 19 Okt 2008, 15:37

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas bhoyy »

Algus on lootustandev :)
tomiandrep
Postitusi: 33
Liitunud: 13 Nov 2010, 11:03

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas tomiandrep »

Kus muidu panustad? Triobet'is? :)
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

bhoyy kirjutas:Algus on lootustandev :)
Ojaa, tegemist on siiski väga kvaliteetsete vihjetega ja nagu ennustustelt näha ka on siis koefitsendid on ikka üle kahe, mis tähendab seda, et halvimal juhul kui lähevad ainult pooled täppi siis oled ikka kasumis ;)
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

tomiandrep kirjutas:Kus muidu panustad? Triobet'is? :)
Ei, ma ei panusta Triobetis. Enamus panused teen ma ikkagi Betfairis kuid see vahel oleneb ka sellest kes kõige suuremat koefitsenti pakub :)
cubicus

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Kas siin on tegemist Arbitrage Betting variandiga?.
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

cubicus kirjutas:Kas siin on tegemist Arbitrage Betting variandiga?.
Arbitrage betting on üldse eraldi teema, seal on siiski vaja leida erinevad bookmakerid ning nende koefitsentide erinevusest saad sa taskusse panna garanteeritud kasumi, protsendid on a´la 0.1 - 15ńi. Need vihjed mis siin on, on puhtalt ennustamine ja seda väga väärt infoallikast. Kogu selle asja mõte ongi Teile näidata, et vihjed või tpid (kuidas kellegile meeldib neid kutsuda) on õiged ja need lähevad täppi ning seda absoluutselt iga nädal. Tänan küsimast sellegi poolest (Y)
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Ja siin on tänased panused :

1.Huelva - Barcelona B//Huelva ei võida, betfairis lay koefitsent 2.56(võidu puhul kasum 10€, kaotuse puhul -15.6€)

2.Mainz - Mgladbach// Mgladbach võidab koefitsendiga 3.9(võidu puhul kasum 29€, kaotuse puhul -10€)

3.Norwich - Nottingham// Nottingham ei võida, betfairis lay koefitsent 4.4(võidu puhul 10€, kaotuse puhul -34€)

Tasub veel mainimist, et reedene päev ei ole väga suur jalgpalli mängimise päev seega täna üle kolme mängu kuhu panustada ei tule, kuid selle eest homme ja ülehomme on palju mänge mis selle kõik kompenseerivad!
Pöidlad pihku :)

Kristjan
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Järjekordselt mängud mängitud ja siin on tulemused :

1. Huelva - Barcelona B// Seis jäi 1:1, bet võitis(kasum 10€)

2. Mainz - Mgladbach// Seis jäi 1:0, bet kaotas(-10€)

3. Norwich - Nottingham// Seis jäi 2:1, bet võitis(kasum 10€)

Lihtne matemaatika: 10-10+10=10€

Ja kui liidame siia juurde meie siiamaani juba võidetud 41€ siis kokku on 51€

Neli päeva on veel jäänud...:)

Kristjan
tomiandrep
Postitusi: 33
Liitunud: 13 Nov 2010, 11:03

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas tomiandrep »

Aga palju sa esialgselt igalepoole investeerid?
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Ütleme nii, et kõige lihtsam on nii kui leiad endale 100€ millest kahju pole e. see oleks see raha millega saaksid alustada. Vähemalt mina tegin nii. Ja siis hakkad vaikselt seda kasvatama. Ja see ei ole arbitrage betting kus sul iga bookmakeri juures peab juba raha olemas olema. Piisab sellest kui sul on raha moneybookersi kontol ja vaatad kes kõige kõrgemat koefitsenti pakub ning teed panuse sinna. Kuigi viimasel ajal ma olen loobunud ka sellest, st, et ma enam ei hooli milline bookmaker kõige kõrgemat koefitsenti pakub. Sest osad bookmakerid on maakeeli üteldes ikka lambad ja siis oota oma raha kolm, neli päeva. Betfairis on asi väga lihtne see-eest, täna kannad välja ja homme on raha olemas ning mul on ManeyBookersi MasterCard ka mis tähendab, et nii kui raha tuleb Moneybookersisse saan ma selle kohe välja võtta või maksma hakata :)

Kristjan
bhoyy
Postitusi: 24
Liitunud: 19 Okt 2008, 15:37

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas bhoyy »

+1, õiget juttu räägid. Betfairis toimub raha liikumine kiirelt :D , soovitan!
Mis täna siis el clasico st arvad?
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

bhoyy kirjutas:+1, õiget juttu räägid. Betfairis toimub raha liikumine kiirelt :D , soovitan!
Mis täna siis el clasico st arvad?
Tere,
esiteks raha liikumine toimub väga kiirelt ja teiseks seal on ikkagi koefitsendid ka suuremad kui enamus bookmakeritel.
Betfair on võitnud minu südame :D
Ja El Clasicost ma ei oska midagi arvata :D Küll aga teeme täna ajalugu ja ma annan kuskil tunni aja jooksul 9-11 mängu kuhu panustada :w00t:

Kristjan
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

siin on tänased mängud ja neid on palju :)

1.Crystal Palace - Scunthorpe/(17:00)/C Palace võidab koefitsendiga 1.75(+7,5€, -10€)

2.Reading - Leicester/(17:00)/Reading võidab koefitsendiga 2.06(+10,6€, -10€)

3.Hull - Doncaster/(17:00)/Doncaster ei võida lay koefitsent 5.3(+10€, -43€)

4.Burnley - Swansea/(17:00)/Burbley ei võida lay koefitsent 3.25(+10€, -22,5€)

5.Preston - Sheffield Utd/(17:00)/Preston võidab koefitsendiga 2.0(+10€, -10€)

6.Coventry - Millwall/(17:00)/Coverty võidab koefitsendiga 2.66(+16,6€, -10€)

7.Cardiff - Portsmouth/(17:00)/Portsmouth ei võida lay koefitsent 5.7(+10€, -47€)

8.Leeds - Watford/(17:00)/Watford ei võida lay koefitsendiga 4.5(+10€, -35€)

9.Middlesbrough - Barnsley/(17:00)/Middlesbrough võidab koefitsendiga 2.08(+10,8€, -10€)

10.Bristol City - Ipswich/(17:00)/Bristol City ei võida lay koefitsent 2.52(+10€, -15,2€)

Pöidlad pihku!

P.s. Kuna täna on palju mänge on mul veel vihjeid, kes soovib saadku kiri mulle ja lepime midagi kokku :) Väga palju aega ka ei ole, mängud algavad varsti..

Kristjan
tomiandrep
Postitusi: 33
Liitunud: 13 Nov 2010, 11:03

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas tomiandrep »

Tegin endale ka sinna aga ei oska panustada :D Ehk õpetad nati? :P
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

tomiandrep kirjutas:Tegin endale ka sinna aga ei oska panustada :D Ehk õpetad nati? :P
Hea töö, et sinna konto tegid..Ja ega seal midagi väga rasket ei ole, sinine on "back" e. nii nagu tavaliselt on bookmakeri juures, koefitsent on 2.5 ja paned 100€ saad tagasi 250€ e. kasum on 150€. Kuid nüüd pane tähele, roosa on LAY mis tähendab, et kui sa panustad 100€ , et meeskond "A" ei võida siis tähendab seda, et kui võidab meeskond B või jääb viiki siis on 100€ sinu(oletame et koefitsent on sama 2.5). Nagu sa näed siis sa tegelikut katad ära kaks varianti viigi ja meeskonna "B" siis, et sellist betti teha peab sul olema konto peal vähemalt 150€, sest see on summa mis sa pead ära andma sel juhul kui meeskond "A" võidab.Pead ka jälgima koefitsendi all olevat summat. Oletame et lay koefitsendi all on summa kokku 85€ siis peab arvestama sellega, et saad panna ainult 85€ vahele et meeskond "A" ei võida. Betfair on betting exchanges (bettide vahetus eesti keeles :D) kus inimesed panustavad üksteise vastu st. et seal ei ole mingit bookamkerit kuid ka betfair tahab kuidagi kasumit teenida, seega võtab ta 5% kõikidelt võitudelt. Mida rohkem mängid ja panustad seda väiksemaks see protsent läheb. Vaata kindlalt seda videot ka corporate.betfair.com/media/video-gallery.aspx

Loodan, et läks pilt selgemaks;)

Kristjan
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Ja tulemused on siin :

1.Crystal Palace - Scunthorpe seis jäi 1:2(-10€)

2.Reading - Leicester seis jäi 3:1(+10,6€)

3.Hull - Doncaster seis jäi 3:1(+10€)

4.Burnley - Swansea seis jäi 2:1(-22,5€)

5.Preston - Sheffield Utd seis jäi 3:1(+10€)

6.Coventry - Millwall seis jäi 2:1(+16,6€)

7.Cardiff - Portsmouth seis jäi 3:0(+10€)

8.Leeds - Watford seis jäi 2:2(+10€)

9.Middlesbrough - Barnsley seis jäi 1:1 (-10€)

10.Bristol City - Ipswich seis jäi 0:1(+10€)

Lihtne matemaatika : -10+10,6+10-22,5+10+16+10+10-10+10=34,1€

Siia liiame meie juba teenitud 51€ siis kokku on 85,1€

Kristjan
Vasta