Kes tegeleb panustamisega?

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Tänased mängud on Teie ees:

1.Levante - Hercules/(18:00)/Levante võidab koefitsendiga 2.28(+12,8€, -10€)

2.Real Sociedad - Gijon/(18:00)/Gijon ei võida, lay koefitsent 3.5(+10€, -25€)

3.Deportivo - Santander/(18:00)/Deprtivo ei võida, lay koefitsent 2.32(+10€, -13,2€)

4.Osasuna - Ath. Bilbao/(20:00)/Osasuna võidab, koefitsendiga 2.44(+14,4€, -10€)

5.Espanyol - Atl. Madrid/(22:00)/Atl. Madrid võidab koefitsendiga 2.38(+13,8€, -10€)

Pöidlad pihku!

Kristjan
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Mängud mängitud ja siin on tulemused :

1.Levante - Hercules, seis jäi 2:1(+12,8€)

2.Real Sociedad - Gijon, seis jäi 2:1(+10€)

3.Deportivo - Santander, seis jäi 2:0(-13,2€)

4.Osasuna - Ath. Bilbao, seis jäi 1:2(-10€)

5.Espanyol - Atl. Madrid, seis jäi 2:2(-10€)

Lihtne matemaatika : 12,8 +10 -13,2 -10 -10= -10,4
Kuna meil oli eelnevalt teenitud 85,1€ ja tänane päev oli miinuses siis kokku on 85,1-10,4=74,7€

Nagu näha siis see on esimene päev mis jäi natuke miinusesse ja tahaks veel ära mainida, et antud Hispaania "Primera liiga" mängudele oli kokku 11 mängu millest 5 kaotasid, 5 võitsid ja üks on mägimata(Villarreal - Zaragoza).

Kuid hei, me oleme ikkagi tublisti kasumis, mis ongi kogu asja mõte :)

Homseni

Kristjan
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Tere kõigile, tänased mängud on siin :

1.QPR - Derby/(21:45)/ QPR võidab koefitsendiga 1.49(+4.9€, -10€)

2.Villarreal - Zaragoza/(22:00)/ Villarreal võidab koefitsendiga 1.61(+6,1€, -10€)

3.Karlsruher - Augsburg/(21:15)/Karlsruher ei võida, lay koefitsent 4.4(+10€, -34€)

Pöidlad pihku!

Kristjan
Jesus
Postitusi: 2
Liitunud: 15 Sept 2010, 12:16

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Jesus »

Hea näha, et sul hästi läheb Kristjan

Ise panustan peamiselt NBA-d ja MLB-d kuna vaatan ka mänge reaalselt ja teadmised siis üpris head. Kasutan pinnaclet ja mõned kohad veel kus panen...oleneb mis koifid kuskil väljas on...

Jalgpalli ei meeldi eriti ennustada... võibolla ainult siis kui MM käib lol või mõni tähtis finaal, poolfinaal kuskil jne...

Hetkel tegin väikse pausi ja viimane pilet siis Miami Heati peal (ise fänn ka eks siis peab ka nats pappi peale viskama neile LOL) et võidavad NBA tiitli see aasta, playoffid hetkel ja vaatan õhtul/öösel ka nende mänge...

Edu sulle
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Ma tänan sind kiitvate sõnade eest! :)
Jah eks see sport ole maitse asi, ma korvpalliga pole ennast kunagi sidunud, juba väga noorelt hakkasin ma FC Floras mängima ja korvpall jäi kuidagi võõraks. Seda siiani.
Samas ma olen väga rahul, et olen jalgpalli juurde pidama jäänud ja seda asja tundma õppinud. Arvan, et kui keegi tahab edukas olla siis peab mingil alal ekspert olema ja hea "know-how"

Ja tänu veelkord lahkete sõnae eest :)

Soovin sullegi edu!

Kristjan
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Sinu neid panusi vaadates tekkis korraks mõte, et prooviks ka kaasa mingite panustega, aga ei saa enam moneybookersit kasutada...mingi muu vahendi kaudu ka seal ülekandeid teha annab?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

deathace kirjutas:Sinu neid panusi vaadates tekkis korraks mõte, et prooviks ka kaasa mingite panustega, aga ei saa enam moneybookersit kasutada...mingi muu vahendi kaudu ka seal ülekandeid teha annab?
Moneybookers on kõige maksevahend kui tegemist on kasiinode või bookmakeritega. Kuid ennustusi saab ju mujal ka teha, näiteks Triobetis. Seal on selline variant nagu "Double Change" siis ei pea betfairis lay panust tegema. Tegelikult on need üks ja sama asi, lihtsalt ma olen päris palju proovinud erinevaid arvutusi ja bookamkeril läheb see koefitsent nii väikseks kui tahad seda teha. Aga jah saab ka ilma Betfair´ita.
[offtopic]Kui tohib küsida miks Moneybookersit enam kasutada ei saa? :)[/offtopic]

Kristjan
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

[offtopic]Kui vaid isegi teaks seda...
Ilmselt teen mingi hetk selle "seikluse" kohta väikese blogipostituse ka, kui lõputööga asjad lõpule saavad ja rohkem aega tekib jälle.[/offtopic]
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Selge pilt :D
Raainis
Postitusi: 38
Liitunud: 23 Mär 2011, 12:51

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Tegin ka 2 panust ja need just Villareali peale ja siis X2 augusburgi peale,jätsin selle kolmanda vihje välja ja näed sa,see oleks mööda läinud:D Igatahes sain mina oma võidud hetkel siit kätte ja olen rahul!:)
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Raainis kirjutas:Tegin ka 2 panust ja need just Villareali peale ja siis X2 augusburgi peale,jätsin selle kolmanda vihje välja ja näed sa,see oleks mööda läinud:D Igatahes sain mina oma võidud hetkel siit kätte ja olen rahul!:)
Super! :pidu:
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Mängud mängitud :

1.QPR - Derby seis käi 0:0 (-10€)

2.Villarreal - Zaragoza seis jäi 1:0(+6,1€)

3.Karlsruher - Augsburg seis jäi 0:1(+10€)

Lihtne matemaatika : 10 -10 +6,1= 6,1€
Eelnevalt oli teenitud 74,7€ + 6,1€=80,8€

Homme uued ennustused :)

Kristjan
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Tänased mängud :

1.Dundee Utd - Rangers/(21:45)/Dundee Utd ei võida, lay koefitsent 5(+10€, -40€)

2.Burnley - Middlesbrough/(21:45)/Middlesbrough võidab koefitsendiga 4.1(+31€, -10€)

3.Newcastle - Manchester Utd/(21:45)/Newcastle ei võida, lay koefitsent 6.4(+10€, -54€)

Pöidlad pihku!

Kristjan
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Mängud mängitud ja siin on tulemused :

1.Dundee Utd - Rangers, seis jäi 0:4(+10€)

2.Burnley - Middlesbrough, seis jäi 3:1(-10€)

3.Newcastle - Manchester Utd seis jäi 0:0(+10)

Lihtne matemaatika : 10 -10 +10=10€

Eelnevalt oli meil teenitud 80,8€ ja siia liidame 10€ kokku 90,8€

Nädala ajaga 90€urot kasumit!!! (Y)


.
Raainis
Postitusi: 38
Liitunud: 23 Mär 2011, 12:51

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Njaa,nädal muidugi ei pruugi veel tõestada midagi,aga samas oleks suuremate panustega mänginud,oleks kasum ikka ka palju suurem, nt 50-100 euri panustega :D
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Raainis kirjutas:Njaa,nädal muidugi ei pruugi veel tõestada midagi,aga samas oleks suuremate panustega mänginud,oleks kasum ikka ka palju suurem, nt 50-100 euri panustega :D
Hei,

Mingismõttes on sul õigus ka, nädal tõesti ei ole see ajaühik millest tehakse järeldusi, rääkimata ühest päevast. Tavaliselt on see ikkagi üks kuu millest räägitakse. Kuid nagu sellest postitusest näha on siis ainult üks päev oli see mis tegi kasumile natuke kahju. Seitsmest päevast üks.
Seda enam kui ma julgen Teie ette tulla suvalisel ajahetkel ning näidata, et sellega jääb kasumisse ja seda iga nädal siis selles peab ju midagi erilist olema? ;)

Kristjan
Raainis
Postitusi: 38
Liitunud: 23 Mär 2011, 12:51

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Ma tõesti loodan,et on ja oleks tore kui see töötabki:) Kas täna jätkad?
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Tere kõigile!!

Teeme siis nädala kokkuvõtte

Mängitud mänge kokku: 30
Pihta läks neist : 19
Mööda : 11

10€ suuruste panustega saime nädalaga teenitud 90€ kasumit, millest ainult üks päev oli negatiivne. :) Kui oleks teinud 20€ panustega, oleks kasum olnud 180€, 50€ panustega 450€ jne. Nädalas.. :D

Niisiis, ma mõtlesin pikalt selle peale kuidas edasi hakkame tegema ja leidsin, et kõige objektiivsem oleks teha nädalase intervalliga. Või kes tahab raha kokku hoida, siis pakun ka kuu intervalli. Kuid samas pakun ka sms´i vahendusel, see on siis mõeldud kõigele neile algul kõhklevad kas ikka tasub paati hüpata :)

Seega KÕIGILE, kes soovivad endale natuke lisaraha teenida on nüüd uksed avatud..

Nädal aega, vähemalt 40 vihjet, parimad liigad:
UK Premier League
English League Championship
Scotland Premier League
Spain Liga Primera

Kõigest 19,99€ eest!!!

Ja kuna ma olen selles teenuses nii kindel, et kui sa kasumisse ei jää nädalaga siis pakun kõigile RAHA TAGASI* garantiid!


See teeb kõigest 0,5€ üks mäng (H)

Aksepteerin ainult Moneybookersi ülekandeid.
Kui makse on sooritatud saadan meili peale terve nädala vihjed ära.

Hetkel töötan ma ühe videokursuse kallal, et õpetada Teile kuidas saaksite veel rohkem raha teenida. Ma annan selle videokursuse täiesti TASUTA ära! Lihtsalt see võtab mult kõik aja ära sellepärast vabandan, et see vihje-teenus ei näe kõige originaalsem välja. Kuid siiski luban, et täidan kõiki enda lubadusi! ;)



Kui soovid vihjeid saada sms´iga siis saada sõnum märksõnaga TELLI VIHJE numbrile 13015 ja saad vastu kaks mängu kuhu panustada. Ainult üks sms päevas. Sms´i hind 2,49€ (Ühe mängu hind 1,24€)
P.s. Sms´i puhul ei kehti raha tagasi garantii!

*Raha tagasi garantiid saan ma pakkuda ainult juhul kui sa teed panuse kõikidele, minu poolt saadetud mängudele ning pärast seda oled ikka miinuses.

Kristjan
Raainis
Postitusi: 38
Liitunud: 23 Mär 2011, 12:51

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Saatsin täna sõnumi(sõnumi hind ikka päris krõbe) sain vihjed chelsea võidu ja tottenhami-arsenali viigi peale:D no chelseat usaldasin täielikult,aga viik tundus siuke imelik,sest ega tavaliselt ei panusta ka viike,aga siiski võtsin riski ja panin ka viigi peale,mudugi mitte nii palju raha kui chelseale,aga kasum tuli suurem,sest 3-3 viik jäigi! :D
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Tere, mul on heameel, et kasutasid mu sms teenust. Eks see sms´i hind on jah natuke krõbe kuid ma pean ka omadega kuidagi nulli saama, sellepärast soovitangi kõigile võtta kohe nädala vihjed. Esiteks on odavam, saab rohkem vihjed, et teenida rohkem raha ja lõppkokkuvõttes tuleb üks vihje kolm korda odavam kui läbi smsi.
Siiski, kui oleksid panustanud mõlemale mängule 10€ siis oleks praegu nende kahe mänguga +27€ kasumis. Kui nii võtta siis ei ole ju väga krõbe? :)

Kristjan
Kasutaja avatar
iNeedMoney
Postitusi: 81
Liitunud: 22 Dets 2007, 00:08

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

Kas oleks ka võimalik nö lähemalt asjast rääkida, et kus, mida jne, kuna pole ise varem spordiennustustega tegelenud ja nähes kuidas sa teenisid, mõtlesin kah sisse hüppata.
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Tere "Ineedmoney", tegelikult on põhimõtteliselt kõik siin teemas juba lahti arutatud kuid sellegipoolest ei võta mul tükki küljest sulle uuesti seletada.
Liitusin ühe tasulise teenusega juba kuskil neli kuud tagasi, siimaani pole isegi ühtegi nädalat olnud mis oleks miinusesse jäänud. Seega, tahan neid vihjed ka Teile pakkuda. Tegin siinsamas foorumis nö. testi ja tulemused olid enam kui positiivsed.
Panustada võid ükskõik kuskohas tahad, soovitatavalt "Bookmakeri" juures kes pakub kõige kõrgemaid koefitsente. Ma veel pole ühtegi nii head kohta kui Betfair näinud kus oleks kõrgemad koefitsendid. Vähe sellest, et Betfairis on kõrged koefitsendid, panustavad inimesed seal üksteise vastu, mis on nüüd kardinaalselt erinev tavalisest panustamisest. Lühidalt Betfair´ile meeldib kui sina võidad sest nende kasum tuleb 5% sinu võidust. Betfairis on roosad kastid "lay" panus mis tegelikult tähendab tavalise bookmakeri juures "Double Change" ja ka seal on koefitsendid kõrgemad.

Muideks kui tahad teada kuidas "Betfair" töötab siis praegu on parim aeg seda teha. Kui kannad 25€ peale ja peaks juhtuma bet kaotab siis saad 25€ kohe tagasi. Seda ainult juhul kui sisestad registreerimisvormi koodi : H3KXQTANR Kui seda ei sisesta siis ei saa. (see pakkumine kehtib otseloomulikult kõigile) ;)
Betfair registreerimine.png
Tegemist on minu "refer and earn" koodiga, see ei lähe sulle absoluutselt mitte midagi maksma küll aga saan mina selle eest komisjonitasu. Infoks veel niipalju, et juhul kui esimene bet peaks kaotama siis enne boonuse saamist peab Betfair´ile esitama id-kaardi või juhiloa koopia. Ning ka pildi mingist paberist kus on ära märgitud sinu aadress. (pildid võib teha kasvõi mobiiltelefoniga)

Kui on veel küsimusi siis küsi julgelt ;)

Kristjan
Viimati muutis kristjan, 27 Apr 2011, 16:20, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
iNeedMoney
Postitusi: 81
Liitunud: 22 Dets 2007, 00:08

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

betfair.com Eesti Bosside poolt keelatud, et äkki oskad mõnda proxyt soovitada või kuidas ise teed?
Ja seal ka AlertPay'ga saab maksta?
Viimati muutis iNeedMoney, 21 Apr 2011, 20:16, muudetud 2 korda kokku.
tomiandrep
Postitusi: 33
Liitunud: 13 Nov 2010, 11:03

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas tomiandrep »

iNeedMoney kirjutas:Ja seal ka AlertPay'ga saab maksta?
Kahjuks toetab minu teada vaid MB'd :(
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Ja MoneyBookers on parim! ;)
Vasta