Mõned ideed/lehed jms.

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
Mowgli
Postitusi: 3
Liitunud: 25 Apr 2010, 18:48

Mõned ideed/lehed jms.

Lugemata postitus Postitas Mowgli »

Kuna ise pole ühegi asjaga üksinda hakkama saanud ... Niisiis otsin inimest kellega koos midagi lõplikult ära tehtud saaks. Võin mingisuguse töö eest ka maksta või siis lõppkokkuvõtteks saab asi kahepeale tehtud ...
Seletan kõik võimalikult lihtsalt lahti.

Memuaar.ee
Lehe põhimõte olekski tavakodanike artiklite jms. lugemine/hindamine/kommenteerimine jne.
Illustreeriv pilt:
Pilt
PiltPilt


SMSDate.com/eu

A'la riikidevaheline smstutvus, ei pea tegema kasutajat selleks et sisse loggida. Kiire-lihtne. Asi toimiks läbi Fortumo äkki?
Illustreeriv algne pilt:
Pilt

Rahvajutt.ee
Konkreetset kontendit pole ... Midagi äkki lööb silme ette ?
Pilt

Baar24.ee/www.baar.ee
Cherry.ee ning teiste koopiad ainult et põhirõhk olekski siis "Baarikrediidil". Ei oleks mingisuguseid spa pakettide pakkumisi jne.
PiltPilt

www.meme.ee/www.meme.eu/www.meme.com
Kuna tänapäeval on suur nõudlus tööportaalide jms osas ning inimesed saadavad iga päev Cv'sid siis mõtlesin et äkki oleks selline leht kasulik? Paljudel on CV .doc failina arvutis aga igal pool sa seda avada ei saa ... Asi käiksi läbi https://www.meme.ee. Saadad tööandjale lihtsalt https://www.meme.ee/sinunimi : )
PiltHetkel oman ise veel sellist lehte nagu https://www.smskuulutus.ee . Selle projektiga on läinud kuskil ~1 aasta. Põhiliselt ongi kõik veel disaini ning koodimise peal kinni.

Päikest!

kodulehetegemine
Postitusi: 2
Liitunud: 26 Juun 2011, 20:07

Re: Mõned ideed/lehed jms.

Lugemata postitus Postitas kodulehetegemine »

vaata äkki leiad siit mõne kujunduse, mis Sulle meeldib ( 45 valmiskujundust, mida kõiki on võimalik oma soovide järgi seadistada ja muuta ), Kui leiad siis anna teada.

Kodulehe kavandid

Vasta