automaatpesula ehitamine

Kuidas alustada ettevõtlusega? Kuidas saada ettevõtjaks? Kuidas oma tulusid suurendada? Ettevõtlus vs palgatöö jne
org22
Postitusi: 4
Liitunud: 28 Juul 2011, 14:24

automaatpesula ehitamine

Lugemata postitus Postitas org22 »

Tere.
Sooviksin siis infot targemate käest kes võivad teada palju umbkaudu maksab automaatpesula ehitamine.
Kõik kellel aimu pesulate koha pealt andke aga soovitusi mis ja kuidas kõike teha.
Ühesõnaga kõik info tere tulnud võib ka anda aadreseid kus leiab infot antud teema koha pealt.
Ja võib-olla keegi oskab öelda kas rahaliselt tasub üldse selline asi ära ?
Tekkis nagu plaan ehitada ja nüüd tahaks siis võimaliku palju asjaliku infot pesulate kohta.
Ja ei plaani pesulat ehitama hakkata homme praegu on alles see mul idee.
Kasutaja avatar
ulvar
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2008, 22:09

Re: automaatpesula ehitamine

Lugemata postitus Postitas ulvar »

Usun, et alla 30k€ kohe kindlasti uut automaatpesulat ei saa. Muidugi on erinevaid.
org22
Postitusi: 4
Liitunud: 28 Juul 2011, 14:24

Re: automaatpesula ehitamine

Lugemata postitus Postitas org22 »

No ise olen arvestanud 100k eur
projket krunt selline teema ka kõik juurde siis ehk peaks saama 100k hakkama
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: automaatpesula ehitamine

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Tasuvus sõltub tõenäoliselt suuresti asukohast...
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
org22
Postitusi: 4
Liitunud: 28 Juul 2011, 14:24

Re: automaatpesula ehitamine

Lugemata postitus Postitas org22 »

No praeguse asukoha järgi peaks nagu koht olema idealne
paide ja türi vahele kuna türil ei ole ühtegi automaatpesulat ja paide ja türi vahet voorib suht hulga autosi ka
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: automaatpesula ehitamine

Lugemata postitus Postitas pippen »

org22 kirjutas:No ise olen arvestanud 100k eur
projket krunt selline teema ka kõik juurde siis ehk peaks saama 100k hakkama
Kui asukoht on linnast väljas, siis võid kasutada PRIA maapiirkonna majandustegevuse toetust, 100k euri max summa ja 50% omafinantseering. Toetatakse hoonete ehitamist/rekkimiseks ja seadmete soetamist. Saaksid algkulutused vähemalt poole väiksemaks. Lisainfo siit: PRIA Meede 3.1

Selle aasta vooru sa enam ei jõua, aga tulevikus arvesta kindlasti ka toetusvõimalustega. See on tasuta raha, mida ei pea tagasi maksma (Y)
Kasutaja avatar
ulvar
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2008, 22:09

Re: automaatpesula ehitamine

Lugemata postitus Postitas ulvar »

kui suur % sellest 50% võib laen olla?
org22
Postitusi: 4
Liitunud: 28 Juul 2011, 14:24

Re: automaatpesula ehitamine

Lugemata postitus Postitas org22 »

pippen kirjutas:
org22 kirjutas:No ise olen arvestanud 100k eur
projket krunt selline teema ka kõik juurde siis ehk peaks saama 100k hakkama
Kui asukoht on linnast väljas, siis võid kasutada PRIA maapiirkonna majandustegevuse toetust, 100k euri max summa ja 50% omafinantseering. Toetatakse hoonete ehitamist/rekkimiseks ja seadmete soetamist. Saaksid algkulutused vähemalt poole väiksemaks. Lisainfo siit: PRIA Meede 3.1

Selle aasta vooru sa enam ei jõua, aga tulevikus arvesta kindlasti ka toetusvõimalustega. See on tasuta raha, mida ei pea tagasi maksma (Y)

Kuule suured tänud sulle selle lehe eest ise poleks selle peale tulnud et keegi võiks mu tegevust toetada et veelkord suur aitäh sellest oli mulle palju kasu
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: automaatpesula ehitamine

Lugemata postitus Postitas pippen »

ulvar kirjutas:kui suur % sellest 50% võib laen olla?
Kogu omafinantseering võib olla laen. See tähendab, et pool projektist teed toetusrahaga ja teise poole laenurahaga.
tomiandrep
Postitusi: 33
Liitunud: 13 Nov 2010, 11:03

Re: automaatpesula ehitamine

Lugemata postitus Postitas tomiandrep »

No mina jälle näiteks ei ehitaks seda pesulat kuskile maantee äärde, sest tavaliselt kes seal sõidavad on hästi kiire! No vb Türi ja Paide inimesed isegi käiksid. Aga mina nt kui on kõht tühi siis ei tee peatust ennem kui kohal tavaliselt, sest alati on kuhugi kiire. Tavaliselt inimene ei sõida väga Eestis niisama(Puhka?), vaid ikka kiirustab kuskile üritusele, võistlusele, või tööülesanded? Aga see on vaid minu arvamus asukohast. Aga Edu sulle selle projekti kallal!
Üks küsimus oleks veel. Miks just sinu pesula? :P
bikeboy
Postitusi: 221
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: automaatpesula ehitamine

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

Googelda korra. Kui ma ei eksi siis aasta kaks tagasi kuskil raamatupidajate foorumis arutati ühe pesula äriplaani üle ja seal olid isegi finantsanalüüsid jne valmis tehtud.
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: automaatpesula ehitamine

Lugemata postitus Postitas Audio »

tomiandrep kirjutas:No mina jälle näiteks ei ehitaks seda pesulat kuskile maantee äärde, sest tavaliselt kes seal sõidavad on hästi kiire! No vb Türi ja Paide inimesed isegi käiksid. Aga mina nt kui on kõht tühi siis ei tee peatust ennem kui kohal tavaliselt, sest alati on kuhugi kiire. Tavaliselt inimene ei sõida väga Eestis niisama(Puhka?), vaid ikka kiirustab kuskile üritusele, võistlusele, või tööülesanded? Aga see on vaid minu arvamus asukohast. Aga Edu sulle selle projekti kallal!
Üks küsimus oleks veel. Miks just sinu pesula? :P
Väga tihti tagasiteel on mul kõht tühi ja võtan midagi bensukatest/pesulatest.
Vasta