Niche lehe valmistamine

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Niche lehe valmistamine

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

Tervist,

Plaan teha veebileht kaalukaotamisest. Plaan seda pidevalt uuendada, lisada artikleid jms. Hiljem kui olen suutnud lehte veidike googles tõsta on plaan ka monetiseerida. Sellega seoses paar küsimust

1) Millist hosti soovitate? (hea oleks kui oleks odav, kuid kvaliteente)
2) Kuna ise kodulehte teha ei oska, siis mõtlesin wordpressi peale, kuid äkki oskate soovitada mingit muud?

Kõik soovitused on teretulnud.
http://dreamhost.com - Alusta oma esimese blogi/lehega. Kasuta WIN339 kupongi, et saada tasuta domeen ja muid soodustusi.
vapsjee
Postitusi: 88
Liitunud: 18 Mai 2010, 11:13

Re: Niche lehe valmistamine

Lugemata postitus Postitas vapsjee »

hostgator on parim minu arvates.
ja wordpress ka...
ning sa võid kohe algul monetiseerida
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: Niche lehe valmistamine

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

Tänud,

Küsiks kohe juurde ka et milline on hea märksõna? Kasutan ise Google AdWordsi ja tahaksin teada, mida peaksin märksõna valikul silmas pidama?

Ette tänades.
http://dreamhost.com - Alusta oma esimese blogi/lehega. Kasuta WIN339 kupongi, et saada tasuta domeen ja muid soodustusi.
vapsjee
Postitusi: 88
Liitunud: 18 Mai 2010, 11:13

Re: Niche lehe valmistamine

Lugemata postitus Postitas vapsjee »

kui on sinu esimene leht, ei tasu minna evergreeni nichede'sse. konkurents liiga suur.
Kasutaja avatar
gngstmt
Postitusi: 53
Liitunud: 11 Juul 2009, 10:42

Re: Niche lehe valmistamine

Lugemata postitus Postitas gngstmt »

Märksõnu võiks/peaks mitu olema... Nende kohta võikski rääkima jääda, aga esialgu võiksid otsida midagi, millel oleks mõistlik otsingute arv kuus (võiks olla vähemalt 1300+) ja mitte üleliia kõrge konkurents. Üks turundusguru on öelnud, et parem on olla otsingutulemuste tipuotsas vähempopulaarse sõnaga kui olla ülipopulaarse keywordiga mattunud kusagile sajandale leheküljele.
Näiteks igale artiklile võiksid valida eri keywordi, kui sul on näiteks 30 artiklit saidil, siis googli otsingute tippu sa jõuad tõenäoliselt vb 4-6ga neist. See on üpris hea tulemus.
Üks artikkel lehele.
Mark Lingi AffiloBlueprint'i õppematerjalides on näitena kasutatud ta enda valmistatud lehte www.WOWBlackbook.com. Selle lehe ülesehitus on väga hea näiteks affiliate productide promomiseks. Lihtne ja suhteliselt primitiivne, aga talle toob sisse 500 dollarit nädalas...
Proovi erinevaid lähenemisi ja arenda neid, mis parimaid tulemusi toob, eriti keywordide osas. Nn. Split-testing.
Muidu jõudu ja pealehakkamist, ära anna alla, kui kohe tulemusi ei näe :)
Kasutaja avatar
gngstmt
Postitusi: 53
Liitunud: 11 Juul 2009, 10:42

Re: Niche lehe valmistamine

Lugemata postitus Postitas gngstmt »

Märksõnade kohta veel, ma mõtlesin, et peaks ikka ütlema: (kasutan inglisekeelseid väljendeid, on mugavam)
keyword phrase- kasuta vähemalt kolmest sõnast koosnevat väljendit.
Valides mõtle, mida inimene tahab, kui ta selle väljendi otsimootorisse sisse laseb ja selle peale, mida sina talle pakud. Kas need kaks asja on samad?
Kui sa tahaksid affiliate productidega monetiseerida, siis tasub teha mõni product review. Võtmesõnaks võid kasutada siis näiteks "/product name/ review", see converdib päris hästi.
Ok, ma pean naisele veini lahti tegema, hiljem võin veel rääkida, kui küsimusi on :)
Jätkuvalt jõudu :)
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: Niche lehe valmistamine

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

gngstmt kirjutas:Märksõnade kohta veel, ma mõtlesin, et peaks ikka ütlema: (kasutan inglisekeelseid väljendeid, on mugavam)
keyword phrase- kasuta vähemalt kolmest sõnast koosnevat väljendit.
Valides mõtle, mida inimene tahab, kui ta selle väljendi otsimootorisse sisse laseb ja selle peale, mida sina talle pakud. Kas need kaks asja on samad?
Kui sa tahaksid affiliate productidega monetiseerida, siis tasub teha mõni product review. Võtmesõnaks võid kasutada siis näiteks "/product name/ review", see converdib päris hästi.
Ok, ma pean naisele veini lahti tegema, hiljem võin veel rääkida, kui küsimusi on :)
Jätkuvalt jõudu :)
Tänud info eest. Praeguseks ca. kuu möödas oma lehe tegemisest. Vahepeal suutsin main keywordiga rankida esimesele lehele 5dale kohale. Päevas tuli ca 100 unique visitori ja sai ka 2 müüki tehtud, kuid nüüd on minu niche leht mattunud google avarustesse, see tähendab et lehed on indexitud kuid kusagil 70dal google leheküljel alles. Niipalju kui ma uurinud olen, siis peaks see uute lehtede kohta tavaline olema ja seda nimetatakse "google dance"ks, kuid pole 100% kindel. Võimalik, et ka mingi penalty, või mu anchor text on liialt ühesugune olnud. Igatahes, eks näis mis elu toob, hetkel on 70dal lkl olnud 5 päeva. Backlinkse olen teinud stabiilselt 20-25tk päevas.
http://dreamhost.com - Alusta oma esimese blogi/lehega. Kasuta WIN339 kupongi, et saada tasuta domeen ja muid soodustusi.
vapsjee
Postitusi: 88
Liitunud: 18 Mai 2010, 11:13

Re: Niche lehe valmistamine

Lugemata postitus Postitas vapsjee »

võib olla küll google dance jah, kuid see ei ole kindlasti penalty...ja see ei loe kui oled ainult ühte anchor texti kasutanud.
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: Niche lehe valmistamine

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

Mulle kipub tunduma nagu penalti, sest juba üle 2 nädala on leht täiesti kadunud SERPSist. Olen lisanud uusi postitusi, teinud backlinkse, aga isu hakkab nagu vaikselt kaduma, kui midagi ei muutu. Vähemalt PR updatega sain nullist endale lampi PR4 :D Nüüd müün fiverris blogroll linke ja selle abil toob leht raha sisse :)
http://dreamhost.com - Alusta oma esimese blogi/lehega. Kasuta WIN339 kupongi, et saada tasuta domeen ja muid soodustusi.
vapsjee
Postitusi: 88
Liitunud: 18 Mai 2010, 11:13

Re: Niche lehe valmistamine

Lugemata postitus Postitas vapsjee »

Ma sain selle PR uuendusega ka paar PR 5, ja palju palju madalamaid ka.
Vasta