Teenuste kombo

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
nipitiri99

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas nipitiri99 »

krediitkaardiga
nipitiri99

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas nipitiri99 »

Aga kuidas sealt raha kätte saab? vaatasin et seal tahavad VISA saada mul on mastercard või saab panga kontole ka?
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

mina olen VISAga lasknud jh..aga seal peaks olemas olema ka panga kontole..

Aga...sain ka kaks ylekannet t2na ja tellisin 2ra! Sain ka selle Dagostino tipi..teisi serviceid vaatasin, ei olegi t2na tippi yleval...aga kuna mulle meeldib kui asjad ylevaatlikud, siis oleks ehk m6ttekam mitte neid siia loopida vaid teha iga tipsteri jaoks eraldi teema? Saame kenasti ise ka historyt teha ja vastavalt siis roheliseks v punaseks v2rvida...kohe selge pilt silme ees kellel parem hoog kellel mitte?
Markoo

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

Oleks jah parem kui iga tipsteri jaoks on eraldi teema
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

selge..teen eraldi alateemad..ja lisaks sain kasutaja defqoni1 yhedust..oleks ka sees, seega hind 85 euri siis per face, et kes veel kandnud ei ole...teeme 85 ja teistele pean kuidagi tagastama v siis v6tame j2rgmise kuu maksest maha, kokku leppida...6kesi peaksime siin juba kenasti hakkama saama arvan:)
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

ma arvan ka :D
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

yks asi veel...neid tulemusi v6ite vabalt ise ka uuendada...mul l2heb silme eest kirjuks muidu juba..refreshin siin oma emaili 2 tundi t66 juures...lihtne replay email yldseisuga oelks vist juba ok..suurtes t2htedes ja Boldiga..ple vaja vist v2ga kirjuks ajada...tgelt kui aus olla siis ise pean niikuinii tabelit..e.t see onmgi pigem nagu teie jaoks:)
Markoo

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

Ma ise tegin ka endale eraldi tabeli.
Aga mis saab maksmisest? Paypali saan kasutada alates 15. septembrist. Saatsin sulle eile kirja ka.
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

vastasin kirjale...selge...et ma siis ei hakka neid uuendama siin..kas v6it v kaotus..l2heks niikuinii liiga laialivalguvaks 2ra..ehk t6esti soovitaks k6igil ise oma tabel koostada...tipster...tip...v6it v kaotus:)
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ja nimelt oli eile ka kogu free triali kõige halvem päev:D
Raainis

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Eile oli väga kena päev, 5st 4 võitsid.
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ja ainus kes kaotas, oli enne seda võitnud 5 tippi järiest ja seegi kaotus oli half lose...-1.25..tõestii hea päev, sain täna tipid hilinemisega...panen juba üles
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ja eile vastuseks v2ga v2ga halb p2ev! Uskumatu...vaatasin seda PSG liveis..v6tab ikka aega, et oma uus tiim k2ima saada, enamus s66dud jooksid tyhja...igatahes, selliste p2evade jaoks peabki olema staking plan ja money management. Ise pean tabelit nende tipsterite kohta ja arvutan iga kord iga tipsteri tipi jaoks protsendi uuesti v2lja..oletame, et sul on 100 euri kontol, hea ymmargune summa..ja kasutame 5 tipsterit...siis jagadki 20 euri igale tipsterile ja arvutad ntks 5 prossa igale tipile iga kord uuesti yle...v6ites kasvatad oma panust..kaotades v2hendad ja kaitsed nii oma betting banki...soccertips.org kasutan ise 10 prossa, kuna tal history ikka v2ga kindel:) aga mingi seline plaan peab olema, v teha lihtsalt tuimalt, et igale tipile 1-2 prossa, oleneb kui suur betting bank on...igale tipile 2 prossa...4-5 tippi ja ongi tgelikult 10 prossa korraga m2ngus bettign bankist.
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

eile oli jah halb päev aga mis seal ikka ,siukseid peävi tulebki ette ja peab valmis olema.vast on paremaid päevi ikka rohkem :D
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

kaks mitte just v2ga head p2eva sattusid siin vahele...loodan, et ennast nendega tyhjaks ei bettinud..kasutage kindlasti ainult teatud protsenti kas siis oma betting bankist v6i ntks igale tipsterile eraldi arvutatud...muidu kaotate oma v6idud 2 halva p2evaga....kui ettepanekuid kysimusi...kysige...ma siin iga p2ev abiks
Markoo

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

Kuidas täna Baseli peale panustate? Kas võtta -0,75 või -1...
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ma l2hen -0.75 oma tavalise panusega ja -1 v6tan natukene v2iksema summaga....money back..kui 1ga v6idavad..aga siin on loodan suurem vahe 6hus
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Gesendet: 22:55 Montag, 19.September 2011
Betreff: Re: tips

Hi guys, sorry for the last days, tips were not good, still profit this month, but not that much I expected.
Also some tips were sent late, and there is a reason for.
Some sites, Wbtipster, and also today online bookies are fighting against resellers.
Online bookies apologized about today. And from tomorrow on we get the picks as usual.
Also I am searching for some new trustable good tipster.
I have some in my mind, and will show you the next days...
so lets hope for some winning tips the next days...
regards


sain siis sellise emaili eile...t2heldan siit kahte head asja, esiteks ei ole tal ilsmelt plaanis oma pakkumist niipea tagasi v6tta ja 2ra kaduda...ja teiseks otsib uusi serviceid..soovitasin ka ise sealt bettingadvisory lehelt...kus 99 eest kuus saab korralikke tipstereid....looking forward
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

väike kokkuvõte siis....free triali nädal oli väga hea...see mis siin vahepeal toimus oli suht katastroof...õnneks ise väga selle thebestpickzi fänn ei ole ja nagu aru saanud ei bettinud ka te ise sellele siin hoolsalt, mis oli hea idee, kuigi neil tänane võitis...see Roberto on klass omaette, pole kahtlustki, kui juba viike siin välja tipib ja toidab...soccertips4u oli super hoos kuni meie liitumiseni:D...ise arvan, et siit oleks parim edasi liikuda suuremate panustega roberto tippidele...üldse välja jätta thebestpickz ja ülejäänutega hioda madalamaid panuseid....ja oodata huviga mis teenuseid ta juurde võtab v siis asendab midagi, saatsin talle ka ise mõned soovitused teenuste koha pealt:)
devean

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Ise olen siiamaani bettinud kõigi soovituste peale, ja seis on enam vähem 0 is.
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

no meil on seda oma 2 n2dalat veel alles enne j2rgmist tasumise aega...loodan et kvaliteet paraneb triali perioodi tasemele ja yle selle..thebestpickze saadab ta ikka veel...aga ma ei hakka neid ilmselt siis yles panema ja panen ainult neid teenuseid, mis pakuvad 1 tipi p2evas? Kuna ise ma nende peale ei panusta mitte mingil juhul, peaks raha peale vihane olema, see on juba gamblimine, mitte investeerimine....
Yks asi veel..see hind meil siin oli loomulikult tutvumishind alles...kuna see kuu ei ole just k6ige paremini l2inud j22b veel hind samaks, selles oleme juba kokku leppinud, kyll aga v6ib see t6usta siis ylej2rgmisel korral, et peakssin juba kindluse m6ttes uurima, et kas k6ik kavatsevad j2tkata ja kas ehk peaks uurima juurde ka uusi huvilis 2-3 tykki? Kuna idee poolest oleks meil ette n2idata juba p2ris palju ja v6iks ju lasta ka korraks sisse kiigata kui kellelgi huvi peaks olema,et mis meil siin toimub...olgem ausad..infot jookseb siit l2bi meil kuus nii 4000-5000 euro v22rtuses:)))
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

point ongi ju tglt selles et ei ole mõtet igapäev kõigi tipsterite peale panustada.see lihtsalt ei ole võimalik et kõik võidavad sama palju.nt 5 tipsterit, 3 võidavad 2 kaotaavd ,järgmine päev 2 võidavad ja 3 kaotavad ,ehk siis ikkagist tuleb mängida seda ühte kindlat mis teeb hästi ,see lihtsalt minu arvamus .kuna mängisin ka kõiki ja oli suht 0 seis koguaeg .siis aga hakaksin rohkem vaatama agostini paele ja panustama.ja minu arust ka online -bookie paneb väga hästi ,kui sa panustad täpselt samad unitid summad nagu nemad ,siis peaksid ikkagi päris plussis olema.ja neil üks asi veel nimelt .vahest ma lihtsalt ootan kuni neil 2 kaotust järjest tulevad ja siis panustan 3 nda tipi peale ikka korralikult ,kuna neil 4 ja 3 kaotust järjest oli viimati mai kuus.mai tea mul igatahes see siiamaani töötand :D
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

ja mis puutub siis uude kuusse siis jah ,akki võtad paar huvilist juurde,kuna ma vist jälle väljamaale ja siis hetkel mul seal pole neti yhendust jne .mai tea kas ma olen siis sees .igatahes yritan koik teha et ikkagi olla .ja noh eks annan teada.igaks juhuks ju võid otsida veel kedagi
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

edaspidi ma soovitan ikkagi oma strateegiatest rääkida kui sa teed häesti,ma olen kenasti plussis ,aga nt devean ju panustas koguaeg samu tippe ja 0 seis.ehk siis me koik tahame ju siin raha teha ja oleme samas pundis sees,kui kellegil midagi head sis alati voiks rääkida :D
nipitiri99

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas nipitiri99 »

Ma panen ka suht kõikile ja olen ka enamvähem nullis. Nukker seis ütleks nii kokku võtvalt. Aga loodan et hakkab kasumisse minema see üritus ja tahaks ikka jätkata.
Vasta