Teenuste kombo

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

no kui keegi ei kysi siis raske r22kida ja aidata..ise olen ka niimoodi s2ttinud, et vaadanud neil palju j2riest maks m66da panevad...siiamaani ei ole neil kellelgi historys seeriat kus 4 j2riest m66da pannud v...seega kui juba kaks j2riest maas olen 3ndale suurema summa s2ttinud, et eelmisi kaotusi tasa teha...vaadake online-bookiese historyt...wbtipsteri historyt...roberto historyt...kui k6iki tipstereid peale thebestpickzi arvestada( ja meie uue tipsteri viimane fail) siis 4 kaotust j2riest on olnud vist kamba peale 1 korral..seega j2tame siis thebestpickzi v2lja nagu aru saan...ja ega natuke nikerdamist ja m6tlemist paha ei tee nagu n2ha:))
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

nii...häid uudiseid mitmeid! Esiteks on uusi huvilisi meie ettevõtmisega liituma, mis tähendab väiksemat summat per face igaühele, kuna ka meie teenuse tasu tõuseb mingi aeg...kui tipsterid on ennast tõestama asunud. Teine hea uudis on email, mille täna sain, nimelt juba homsest on meie kombos uued teenused...thebestpickz jääb sahtlipõhja tolmu koguma ja ilmselt teda ka keegi taga ei igatse....mis juurde tulevad on lootustandvad minu arvates....nimelt juba homsest tulevad meile tipid sellistelt teenustelt nagu:
soccer-tips.org/records.php?tipster=5 (tõestaud sait Roberto näol ja vaadates historyt on ta saidil teine mees peale selle kes meil juba on))
ja
uc-betting.com (saame hakata tennist jälgima ja õppima, kuna tipster teeb tippe ainult tennisele, mis ei meeldi, on see, et tihtipeale mitu tippi päevas)

lisaks nendele kindlatele testib kuu lõpuni teenuseid nagu:

huntertipssoccer.com/
betroom.info/
tips4wins.com/index.php

mis kõik tunduvad head, eriti huntertipssoccer, kes panustavad correct score tippe paremini kui mõni mees lihtsaid võite kaotusi! PS: vaadake ka teenuste hindasid:)))
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

ai jah ,siit vist tuleb küll midagi head :D
karupoeg40
Postitusi: 60
Liitunud: 13 Mai 2011, 15:17

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas karupoeg40 »

Tundub jah,et norm ...palju siis mehi koos on,et seda 400 tellida :) Tere ka kuidugi veel sellel lehel :)
Markoo

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

Tere karupoeg. Praegu siin kinnisel lehel meid vist 7 (või 8?). Loe selle teema varasemaid postitusi, siis saad aru kuidas asi käib ja kust me neid tippe saame.
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

point tegelikult selles...et ma saan need tipid emailile inimeselt...kes ise elukutseline ja elatubki sellest...saadab mulle need tipid p2eva jooksul edasi ja mina kannan talle iga kuu raha...kokku maksab ta ise nende eest umbes 4000 euri kuus kindlalt, kui vaadata kasv6i 3-4 teenuse hindasid siis...hetkel meid siin koos minuga 9, nendest uued huvilised 3 ja yks on nii6elda vanadest 6elnud, et teeb pausi ilmselt nagu aru sain...seega kui oleks uued huvilised ka sees j22ksime esialgu 8kesi...hind j22b veel samaks, kuna eelmine kuu ei ostunud selliseks rollercoasteriks nagu ta ootas, hind on 500 euri kuus hetkel veel, mis v2ga suure t6en2osusega t6useb mingi hetk, kuna uued teenused paketis on kallimad ja ytles kohe alguses, et see on tutvumishind. Samas kahtlen, et seda v2ga palju t6stab, aga eks paistab, fakt on see, et hetkel tuleb see info k6ik meile koju k2tte 500 euri eest kuus ka j2rgneval kuul...8kesi j22ks hind pmselt 65 euri kuus, pannes juurde paypali 2 euri mis maha v6etakse iga saatmise pealt ja mida mina muidu maksma pean iga kuu k6igi eest:P...yhes6naga, kui huvi on, v6imalikult kiirelt teada anda, saab tasumised ja summad ja tingimused kiirelt kokku leppida:)
karupoeg40
Postitusi: 60
Liitunud: 13 Mai 2011, 15:17

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas karupoeg40 »

Minuga võid arvestada,aga las ma see kuu jälgin seda veel ikka ja järgmisest kuust löön kaasa...
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

uued t2na ikka ei tule veel, aga 6ige pea
devean

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Mis sellest jutust sai et my1x2.info endale võtab, vaatan, et nende kuu teine pool on päris võimas olnud.
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

polegi uurinud..aga nende kohta ei ole öelnud jh midagi enam, ju nad siis ei ole nii veenvad olnud, suht ebastabiilsed ja andes mitu tippi päevas võivad päris suure löögi anda, kui failivad ntks 2-3 päeval järiest.....sain ka uue info...homsest peaksime hakkama saama tips4wins.com/index.php tippe ja teised uued tulevad järgmisel nädalal..kaasa arvatud Roberto konkurent Pedro Dias:)))
karupoeg40
Postitusi: 60
Liitunud: 13 Mai 2011, 15:17

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas karupoeg40 »

Ma vaatan,et seal tuleb ka kaotusi ja kuidas te mehed raha mängule panete,et jääks veidigi kasumi?. Ma saan aru,et panen ühele mängule 10euri ja kui panustan 5mänu ja sellest kolm võidab 2kaotab siis on vist veidi miinus,teab keegi kuidas oleks tark panustada,tänud ette kui keegi teab..
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

no kõige õigem oleks tegelikult panustada a la 3-5 protsenti kogu oma betting bankist..endal jookseb tabel iga teenuse kohta, et summad eraldi hoida...Roberto ja WBtipsteri tippidele panustasn korraga 10 prossa nendele määratud betting bankist, igale tipile arvutan uuesti protsendi välja...põhjus ka lihtne, nende history on teistega võrreldes `kenam`...sportytrader.co.uk/staking-plan.htm...natuke infi 3 põhilisest
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

nende soccertips.org tippidega on mingi kala...eile olid vastupidi ja parem oodata, üritan juba 4 tundi aru saada mis toimub..kena vaba nvs aga hoian teid kursis asjadega!
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Nii, leidsin ka sellise asja staking planide kohta nagu thestakingmachine.com/dalembert.php
ise olen hakanud j2lle D'alemberti kasutama nende tippidele siin, kasumlikum kui lihtsalt protsent v6tta iga kord.
Lisaks tuleb nyyd kysida, et kes sees ja kes v2ljas...ka uutel on olnud aega natukene tutvuda juba. Soccertips.org poisid on ikka v2ga 2ra kukkunud, samas neil siiamaani iga kuu kasum olnud ja loodan, et v6tavad ennast ikka kokku.Demandtipsi t6mbasime ka vist meie alla, kuna enne meid olid tulemused ikka v2ga korralikud. Soccertips4u ws on ennast j2lle t6estama hakanud ja tips4wins vist s6nu ei vaja...6 v6itu...1 half win ja 1 kaotus ning 1 viik(money back)...kuna siin olnud natukene hilinemisi ja apsakaid ja ka tulemused ei ole need, mida oodati...j22b meile hind samaks. 6ndal peaksin maksma, et andke teada, palju meid siia alles j22nud on...mida rohkem seda odavam...ise olen veel kindlalt k2si...juba see tips4wins on asja v22rt!
Markoo

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

Mina jätkan ka kindlasti.
karupoeg40
Postitusi: 60
Liitunud: 13 Mai 2011, 15:17

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas karupoeg40 »

Mehed see süsteem ei toimi,et loobun..
devean

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Jätkan ka.
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

no eks peale eilset on lihtsam ka:D otsisin ka ise nende soccertips.org meestega yhendust ja uurisin, et miks nii j2rsk 2ra kukkumine. Vastuseks sain, et asi hooaegade alguses ja ettearvamatuid asju tuleb sagedamini ette, et siis peaksid asjad ainult paremaks minema veel...uued m2ngijad ja treenerid etc...kaotasime siin ju PSGga k6vasti...pmselt t2iesti uus tiim...nvsel tegi sut veenva m2nguga Lyonil endal selja prygiseks...asjad peaksid minema veel paremaks
san88

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas san88 »

Palju siis jätkajaid on ning mis see nö. "per face" hind siis oktoobris kujuneks?
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

no hetkel on v2he veel vastuseid...mina, Devean ja Marko kindlad...ootaks ka teistelt vastused 2ra, et saaks summa kokku lyya..ka neilt,kes ei ole sees...kasv6i siis PM saata:)
nipitiri99

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas nipitiri99 »

jätkan
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

seega mina, Devean, Marko ja Nipitiri kindlad hetkel..kaks veel t2hendaks juba odavamat hinda kui eelmine kuu, kui ma ei eksi...3-4 veel oleks muidugi parem:)
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

kasutajad Audio, defqon1, MuheSell, Raainis ja san88 andke siis teada mis asjast arvate kas siin v personal message...ilmselt tuleb ka soccerneti foorumisse yleskutse panna, et hind madalamaks saada:)
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

mina, Devean, Marko, Nipitiri ja Defqon1 sees...andke palun teada kes veel sees...homme on viimane päev ja ülehomme siis ilmselt tippe ei saa enam...ka need kes kaasa ei tee andke teada kiirelt, muidu lööme lukku ja vaatab mis edasi saab..tuleb ikka ilmselt juurde otsida, et hinda paremaks saada
devean

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Palju inimesi esimese kuu eest maksis?
Vasta