Teenuste kombo

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
devean

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

100 jääb siis?
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

hetkel tundub küll nii..audio ja san88 ei ole siiamaani midagi öelnud..eks lükkan nad siit välja ja vaatame isekeskis mis edasi saab ja kuidas kustkohast inimesi juurde saada
Markoo

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

Raainis ja Nipitiri oleksid ju tegelikult väga huvitatud jätkamisest? Ka sel kuul, selline mulje on jäänud. Hetkel on teil raske seda summat tasuda. Aga kui te ikkagi sel kuul tippe saaksite, kas siis saate lubada, et maksate nende eest hiljem? Hiljemalt kuu viimasel nädalal näiteks...
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

me oleme veel 1 makse kaugusel, et saada siis tänased tipid juba...
devean

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Nüüd peaks olemas olema siis?
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

teen ülekande
Raainis

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Mina isklikult arvan ja usun,et kuu lõpu poole oleksin võimeline juba tasuma( on raha oodata ühest kohast) ,aga kahjuks tänasel hetkel on raske. Kui teile sobiks nii,et maksaksin tagant järgi,siis oleksin sees.
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

sobib
Raainis

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Ma tänan : )
nipitiri99

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas nipitiri99 »

ma vaatan äkki saan juba nädala pärast tasuda. aga rahvast oleks ikka juurde vaja.
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

aga te võite ise ka üritada...ntks äkki keegi soccerneti foorumis aktiivne ja seega usaldusväärne seal? Seal peaks ikka olema ehk huvitatuid. Kui aus olla, siis mul selle vennagagi siin tegemist...refreshin siin pool päeva oma mailboxi ja nüüd tleb välja, et ta vahetab välja soccertips4u.ws ja lisab best-asian-tips.blogspot.com/ ilmselt...tänane tip Cyprus - Denmark Pick: 2 Handicap: -1....kuigi kui aus olla...siis history jällegi kadestamisväärne ja wbtipsterit ta ei ole siiamaani saanud:)
devean

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Kõikidel tipsteritel on normaalne ajalugu aga katsu sa nad reaalselt raha teenima panna :D
Markoo

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

Palju meid siia suletud osasse nüüd siis järgi jäi?
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

läheb natukene keeruliseks jälle...aga tundub,et algul kui olime 4kesi pluss mina maksin ka niiöelda viienda eest ette....siis nüüd on meid 6 jälle ja tuleb teha ümberarvutused ja leppima kokku,et kes siis kellele kui palju maksab, et võrdseks asi jääks....3 kasutajat viskasin täna välja jälle....audio,san88 ja muhesell, kuna mingit tagasisidet ei tulnud ja kõik nad olid käinud eile/täna siin foorumis...
nipitiri99

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas nipitiri99 »

Markoo kirjutas:Tee ikka kusagile konto, kus pakutakse asianit :) Ma ka varem asianit ennustamises ei kasutanud, augusti lõpus tegin omale pinnacle´isse konto ja olen väga rahul. See ei ole EMTA poolt blokitud ka. Kasutan aktiivselt ka bet365-te aga pinnacle pakub tavaliselt paremat koefi.
Kuidas ma oma konto seal pinnacles kinnitama pean?
Markoo

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

Kahjuks ma ei mäleta kuidas seal asi käis... vahepeal igasuguseid kontosid omale teinud.
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

sama siin...tegin juba mingi 4 aastat tagasi ehk...aga seal ei tohiks probleeme küll tulla...ei ole blokitud ega midagi
nipitiri99

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas nipitiri99 »

Aga mis moodi ma oma dokumendi näidise pean saatma
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

skänneriga arvutisse...hea kvaliteediga ja mõlemalt poolt ntks ID kaart peaks sobima...ise jaman siiamaani moneybookersiga...saatsid jälle kirja mulle, et oma aadressi kinnitada:S
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

lisatud kaks uut huvilist siia
Markoo

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

ma tegin täiesti tavalise digikaga oma juhiloast ja aadressist pildid ning moneybookersile sobisid need.
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ma kasutasin telefoni oma ja ei sobinud....vb oleneb sellest ka, kes sul seal teiselpool nii6elda kontaktisik on ja hindab kas sobib v mitte...seega ootan oma kirja confirmation koodiga:))
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ma ootan moneybookersilt juba pea aasta aega põhjendust, miks nad mul konto kinni panid. Head ootamist :D
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

kasutaja raulves...mis arvad asjast? Üks uus liituja on meil juures ja seega on meid nüüd idee poolest 7...mis tähendaks et osadele tuleks kanda raha tagasi ja teistelt ootan väiksemat summat, kui see alguses oli...
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

kokku teeb 7kesi pmselt 72 euri per face....seega teksin ehk ettepaneku, et uus mees siin foorumis teeb ylekanded neile, kes mulle rohkem maksid kohe alguses, v6i teeb nii, et kannab mulle ja mina kannan tagasi neile, kes alguses 100 maksid? Vist isegi lihtsam kui mina teeksin ylekanded 28 euri neile ja teistelt ootan siis veel 72 euri kandmist?...teine variant ilmselt sobivam..j22vad need risti r2sti kandmised 2ra.....
Vasta