Teenuste kombo

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

hind j22b samaks ja best asian j22b alles. Mulle isegi sobib see, ma arvan, muidu refreshi siin arvuti taga hommikust 6htuni, et millal emailid tulevad ja kas ikka j6uab enne m2ngu 2ra panna ja siia kirjutada. Enamus nendest teenustest saadab tipid tykkmaad varem ja see postimine ei ole nagu t2iskohaga t66, on teil ja minul lihtsam arvan:)..ja minu silmis hakka ka see soccertips juba vajuma...betadvisori vennad on kindlasti v2ga head...saab lehel vaadata t2pset statistikat bettide olemuse...liigade ja jne kaupa, mis liigades ja mis liiki bettidega paremini l2heb ja statistika t6estatud mitu kuud. Soccertipsil jh paraku see hinna ja kvaliteedi vahe ei ole p2ris sama mis suvekuudel
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Soccertipsi loobumisest on küll väga kahju, nüüd neid uusi teenuseid nii palju, võtab kõvasti aega, et välja selgitada mida usaldada, mida mitte.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

k6ik nendest ei tule..l2heb liiga paljuks ja endalgi raske j2lgida...k6igil history olemas 6nneks ja eks meil on ka, nagu aru saan, 6igust s6na sekka 6elda, et mida me eelistaks....nii et ootan ka ideid selle suhtes, et kes kus rohkem value n2eb
Raainis
Postitusi: 38
Liitunud: 23 Mär 2011, 12:51

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Mulle isiklikult meeldib ja tundub väga hea best-asian-picks.com ja hetkel olengi ainult neile panustanud, liiga palju tipstereid ei ole väga hea minu arust,tulebki maximaalselt 1-2 välja valida ja nendele ainult keskenduda, minu jaoks hetkel see üks kellega raha teenida olekski see sama best-asian-picks.
jaanisp
Postitusi: 3
Liitunud: 18 Okt 2011, 19:49

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas jaanisp »

betadvisor minuarust väga hea. siiamaani pole väga pettuma pidanud.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

olgu siis öeldud, et hetkel meid siin 12 inimest koos minuga ja oleks vaja vaikselt hakata mõtlema, et kas oleks asjast huvitatud järgmiseks kuuks ja kes mitte...betadvisoryst peaksid esialgsed olema nathan collins ja peter fields, kindlasti tuleb lisa
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

12 on juba päris suur hulk peaks hinna odavaks lööma küll.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

iseasi paljud huvitatud on asjast....aga poole odavamaks võiks hinna lüüa küll idee poolest:))
3ndaks novembriks oleks kena öelda, et palju meid koos on ja kellega siit edasi läheme, muidu jääme lootusetult hilja peale
nagu eelmine kuu
Markoo
Postitusi: 62
Liitunud: 18 Aug 2011, 15:26

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

olen jätkuvalt huvitatud, minuga võib arvestada. Kuidas oktoobri rahaasjadega lood on?
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

oktoobriga on niimoodi, et olen saanud ühe ülekande ja ühte ootan ja ühega kindel, et ei tulegi...seega tuleb korstnasse kirjutada nagu Kreekale antud abilaen. Selle kuu kohta nii palju, et ühe ülekandegi olen juba saanud uuelt huviliselt..ise olen kindel ja Marko ka nagu näha...seega hetkel siis 3 kindlat.
Markoo
Postitusi: 62
Liitunud: 18 Aug 2011, 15:26

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

jama siis...nagu varem juba lubasin, siis olen nõus rohkem maksma oktoobri eest kui rahadega halvasti peaks minema.
Raainis
Postitusi: 38
Liitunud: 23 Mär 2011, 12:51

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Jätkan minagi : )
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Jätkan ka
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

seega hetkel 5 jah sõna..mina, Raainis, devean, Markoo ja rannooo...kui kellelgi täpsustavaid küsimusi, küsige...otsust oleks vaja 2-3 päeva pärast kindlalt:)
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Aga et tuleb siis mingi tasaarveldus?
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

hetkel 6 jah sõna..ka defqon1 on jälle sees..ja tasaarvelduse koha pealt nii palju, et kui ma nyyd veel yhelt kasutajalt raha k2tte saan, siis maksin ma 40 rohkem kui teie ja edasise j2tkamise nimel oleksin sellega n6us..ilmselt saame ka see kuu rohkem inimesi ja tuleb v2hem raha v2lja k2ia
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

hetkel meid siis 7..mina, nipitiri99, Raainis, devean, Markoo, defqon1 ja rannooo
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Viimane üleskutse...on veel huvitatuid? Hetkel me 7kesi...kes huvi homseks ei avalda võtan siit suletud foorumi osast välja homme õhtuks! Andke teada.
Raainis
Postitusi: 38
Liitunud: 23 Mär 2011, 12:51

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Ja kas kindlaid käsi rohkem siis ei tulnudki? Huvilisi oli ju palju,aga kahjuks vist keegi tõsiselt siiski ei ühinenud jah?
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

no tundub küll nii, kuigi ma veel välja ei ole visanud kedagi, saadan veel personal messageid ka
Markoo
Postitusi: 62
Liitunud: 18 Aug 2011, 15:26

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

Praegune seis on ikka väga jama. Tipstereid on liiga palju, kunagi ei saa kindel olla kas täna saab mingi konkreetse tipi või ei saa. Peale Roberto ja Pedro kadumist ei olegi enam kindlat tipsterit, kelle peale panustada (vahepeal tundus, et see võiks olla best-asian). Wb-tipster on korralik, kuid tippe annab jällegi harvem. Betadvisory tüübid annavad palju tippe korraga ja ma ei tea mis staking plani nendega kasutada... Nad võivad kõik näiteks 4mängu järjest võita ja samahästi 4 järjest ka puusse panna. Siis on veel terve hulk teisi tipstereid ja ei saagi aru keda veel testitakse ja keda mitte. Nende asemel võiks olla paar head tipsterit kes annavad ühe vihje päevas (tean, et neid ei ole lihtne leida).
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

no ma ei ole nendest betadvisory omadest peale Nitu ise ühelegi teisele bettinud...ei jõua tõesti..nad annavad muidu ise tipiga protsendi ka kaasa, võin need ka juurde panna kui on abiks...aga kõikidele nendele ei jõua meist keegi ilmselt oma betting bankiga bettida..kui nendele huvi ei ole siis ma hea meelega ei panekski neid siia..kuna selle vasqueziga ntks jube töö...et ideed teretulnud..kui kõigil gmaili aadressid olemas ja selline asi on võimalik mul teha, et tulevad tipid automaatselt teile edasi, siis see oleks vist hea idee?
Raainis
Postitusi: 38
Liitunud: 23 Mär 2011, 12:51

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Olen nõus, minu jaoks on ka siin hetkel pudru ja kapsad koos ja no ei ole võimalik,et igale tipile panustad. Tipsterid mis annavad 3-4 vihjet korraga on halb. Kõige õigem oleks jah paar kindlat tipsterit ja üks vihje päevas,ainult nii saab asi stabiilselt ja mõistlikult liikuda. Mina olen praegu ainult best-asiani panustanud,aga noh seda ei saa ka veel nimetada heaks ja kindla peale teenuseks nagu ka eilne jama näitas,aga noh mina veel testin ja loodan küll sellele.
Markoo
Postitusi: 62
Liitunud: 18 Aug 2011, 15:26

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

See gmaili idee oleks hea küll. Sul tuli tegelikult nende betadvisory tüüpidega "tööd" ju juurde. Mina pole veel kellelegi neist panustanud ja eelistaks kõikide nende asemel ühte jalkatipsterit, kes annab 1 tipi päevas. Aga sellise hinna eest vist nii head teenust leida ei ole lihtne. Kasvõi loobuks veel selle nimel veel millestki. Kunagi oli siin juttu, et meie edasimüüja maksab tippide eest kuus 4000-5000 dollarit. Tegelikult see nii ju ei ole...? Otsib samamoodi edasimüüjaid, kelle käest osta. Tahaks lihtsalt kindlust, teada täpselt, et mis teenused meil on.
Markoo
Postitusi: 62
Liitunud: 18 Aug 2011, 15:26

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

ise loodan samuti, Best-asianiga saab kõik korda ja rohkem jamasid ei tule. Ehk saab tips4u ka oma probleemidest üle.
Vasta