Teenuste kombo

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Ka minu jaoks on kvaliteet tugevalt alla käinud, hetkel ei oska kuskile panustada ja isegi kui hakkan siis vahetatakse teenus välja, ehitasin oma panustamist üles soccer-tips vendadele ja demandtipsile ning ka best-asian tundus perspektiivne, aga nüüd on nad kas kadunud või on muu jama :D
rannooo
Postitusi: 5
Liitunud: 08 Okt 2011, 22:29

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas rannooo »

Ka mina pooldaks ühte ja kindlat jalkatipsterit, need betadvisori omad tunduvad ebastabiilsed, seega ka mina oleks nõus nende mitte avaldamisega..
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ok...seega, kuidas edasi võiks minna oleks näiteks kõigil endale gmaili aadressi tegemine ja saadan autoforwardiga? Samamoodi edastan siis info...et mitte rohkem ei ole parem, vaid ikka need kus tip maks päevas. Ja lisaks meil homme viimane päev ja pean tegema ülekande...hetkel meid 7 ja summaks oleks 72..eeldusel,et kõik 7 ka sees..
need betadvisory omad tegelikult võikski jätta siis autoforwardi peale ja samamoodi need footballvalue ja standardpicks...viimased kaks väga kasumlikud...saadavad tipid vähemalt päeva kaks varem...aga jah..ei ole tippe iga päev...muidu läheb siin läbuks küll see asi ja saan nüüd ka sealt betadvisoryst päevas nii 15 emaili, kuna nad saadavad ka tulemused ja läheb juba keeruliseks
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Kõige parem oleks kui saaks uuesti soccertips meestele küüned taha, niimoodi võiks juba raha teenida.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

no täna saab meil kuu aega läbi ja küsis, et kas jätkame. Mõtlesin küsida ka selle allika kohta, kustkohast ta sai need kõik soccertips.org meeste tipid meil siin 2-3 päeva, enne kui need kraanid kinni keerati kuna mingid tolad olid neid kõiki tippe avalikesse foorumitesse ülesse pannud. Ka see rannoo idee tundus hea...kõikide teenuste tipid ja hoog on koguaeg silme ees, endal on google doc ja näed kohe ära, kellel hea hoog kellel mitte. Betadvisory meeste kohta nii palju, et kui vaadata nende statistikat kuude kaupa, siis ebaühtlusest on asi kaugel, kõik nad on korralikult kasumis ja kahjumit teinud maks 1 kuu jooksul 5-6st. Sain ka vastuse miks tipid viimastel päevadel natukene toppama on jäänud. Hetkel peame aga otsustama mis edasi teeme, kas jätkame veel esialgu 1ks kuuks ja vaatame mis me siit välja suudame mõelda ja pigistada viskame püssi nurka.
Markoo
Postitusi: 62
Liitunud: 18 Aug 2011, 15:26

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

Võiks ikka jätkata veel aga praegu on väga raske kasumit teenida... Tahaks kindlasti teada, mis teenusied me nüüd saama hakkame. Kas meie edasimüüja saab seda meile öelda?
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

soccertips4u.ws...tips4wins.com...www.vip-picks.com....soccertipsonline.com...wbtipster....betrede...best-asian...thebestpickz....lisaks on teinud mulle teiselt emaililt autoforwardi neile betadvisory omadele...milosNS...footballvalue...footballelite...standardpicks...ja nagu ma aru saan, siis oleks suurem huvi hoopis soccertips.org meestele ja vaatasin neil history...panevad tõesti hästi ja uurin et mis värk sellega on, et kas tema nagu subscription nagu kaotati ära seal kuna temale müüdud tipid hakkasid levima v milles asi, et vb saaks siis mingi diili, et võtak selle subscriptioni enda nimele v midagi ja saadaks talle ja oleks meil olemas v siis et ta otsiks mingi lahenduse sellele, et äkki ikka oleks võimalik saada uuesti neid
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Kuidas selle tasaarvelduse teemaga on siis?
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

no eelmine kuu läks niimoodi, et jäime ju 5kesi...seega 100 nägu...selle maksid kohe sina, mina ja markoo kui ma ei eksi...siis tuligi kiirelt 1 huviline veel ja oleks pidanud olema 80 per face ja oleks pidanud olema nii 83 nägu ja oli tasaarvelduse jutt sulle, mulle ja markoole.....siis poole kuu pealt kadus üks ära, kes pidi hiljem maksma..aga selleks ajaks oli juba kokku lepitud hind 83 ja tasaarveldus...kaks maksid veel poole kuu pealt 83 ära,kuna nii oli kokku lepitud enne 1 inimese ära kukkumist ja kokku sain siis kontole 466 pmselt, millest 34 kirjutasin korstnasse...kuidas siit see tasaarveldus nüüd teha ple aimugi...maksan teile ise tagasi, kuna enda bläkk...mis teeks siis 2 peale 34 euri...ei ole väga hull tegelikult, oleks teie suhtes aus, minu suhtes nii väga mitte...aga siis ootaksin natukene ka teiepoolset aktiivsust ntks soccerneti foorumist klientide otsimisega, kuna hetkel kõik minu õlul ja lihtsalt ei jõua...ilmselt oleks seal huvilisi küll kui postitada ja natukene selgitada bettimise alateemades...v mismoodi seda lahendada?
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Ei mulle pole vaja midagi kanda, kannan siis lihtsalt vähem?
Markoo
Postitusi: 62
Liitunud: 18 Aug 2011, 15:26

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

kõige ausam oleks muidugi see, et kõik maksaksid samapalju. Oli 5 inimest, siis igaüks peaks 100 maksma. ma ei tea ka kuidas seda olukorda lahendada... mulle pole tagasi midagi vaja kanda. Kuidagi on vaja see maksmise asi rangemaks teha, kindlad kuupäevad paika panna. Peab selle ka enne ära rääkima, et mis siis saab kui keegi alt ära hüppab. Oleme ju kõik ühes pundis ja see pole sugugi aus, et betifoorum kõik kahjud enda peale võtab. Tema ei ole selles ju süüdi kui keegi loobub...
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Mai bäd lugesin kiiresti ja valesti, et laekus rohkem kui plaanitud. Kõik võrdselt on aus jah, aga praegu on seis nende teenustega nagu ta on. meie eesmärk on raha teenida, mitte kaotada aga praeguse seisuga on seda üsna võimau teha, ootaks mingit stabiilsust.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

no ja täna saadeti jälle need lighttips tipid ka lisaks...küsisin kas saame neid nüüd regulaarselt, kuna sellisest asjast ei ole kasu, kui saame need üle nädala..ootan vastust. Aga...minu idee oleks järgmine...esiteks peame otsima kliente ntks soccerneti foorumist...teiseks peame kindlaks tegema mid tahame ja mida mitte, et saaksin enda koormust vähendada ja kolmandaks võiksime siiski teha seda rannoo ideed, et esiteks teha näiteks gmaili aadressid kõik ja saaks teha sellise google doci kuhu panna kõik meie teenused ja nende tulemusi sinna kajastada ja seal saab dokumente jagada teiste emaili aadressidega...et a la teen selle dokumendi ja jagan teiega ja saame kõik seda vaadata ja koos uuendada...kasutasin seda vahepeal ja väga ülevaatlik ja hea on vaadata kellel mismoodi läheb ja kas kasum v kahjum.....hetkel oleksime 7kesi siis ja võiksime kõik natukene teha, et saaksime siit maksimumi võtta arvan...üksi läheb mul jube keeruliseks juba..samamoodi tahaksin tagasisidet nendets teenustest, mida keegi ei kasutakski..nagu ntks need jose vasques? Saadab ikka tõesti palju tippe ja jooksevad mulle otse mailile..päevas kuni 4-5 tippi ja need erinevatel aegadel, mis täendab et käingi vabal ajal ka ringi telefon sees kogaueg ja panen sellega tippe siia...homme peaksin talle ülekande tegema...edastan ka soccertipsi kohta infot, et kas ja kudias oleks veel võimalik ka neid saada
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

mis sellest teenusest sai huntertipssoccer.com/
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

no siin vee jumingi thebestpicks,online bookies,steel tips,need void ju koik ara kustudada
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

see oli scamm ja googeldasin ka selle kohta...midagi head sealt ei tulnud ja neid vanu mina ei saa kustutadagi vist..peab foorumi omanikuga kontakteeruma..üritasin ühte vale nimega pealkirja ära kustutada aga ikka siin ees...kui need ära kustutada oleks siin juba ok?
Markoo
Postitusi: 62
Liitunud: 18 Aug 2011, 15:26

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

Jose vasquesi pole minu arust mõtet siia panna, tennises on mängud nii erinevatel aegadel, et lihtsalt ei jõua panustada, hoki ja korvpall on ikka enamasti õhtupoole aga neidki mina ei kasuta. Ega neid teenuseid ei tahagi, mis annavad üle kahe tipi päevas. Kõige paremad on muidugi 1 tipiga teenused. Oktoobris tundus olukord vahepeal väga lootustandev. Meil olid Roberto, Pedro, best-asian, tips4u, tips4wins ja wbtipster aga ikka läks kuidagi käest ära...
Nende uuemate kohta ei oskagi väga midagi öelda veel. Liiga vähe tippe saanud neilt. Ajalugu on jällegi kõikidel korralik. Minule oleks täiesti piisav kui me saaks jälle paar soccertips venda ja siis midagi veel. Hakkan gmaili tegema...
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Ka mina olin ehitanud oma strateegia soccer-tipsi peale ja demandtipsi peale, sest nede vastu oli usaldus olin neid kaua jälginud ning üsna kindel, et mingit jama ei ole. Et midagi teenida, tuleb panustada üsna märkimisväärsete summadega, ning lambist ma seda tuulde ei taha visata praegu on segadust ning erinevaid teenuseid mustmiljon, ainukesena on enam vähem sümpaatne asia- picks kuid ka seda tuleb veel jälgida. Tähtsaim, et siin raha teenida on stabiilsus, kuid see hetkel puudub.
Markoo
Postitusi: 62
Liitunud: 18 Aug 2011, 15:26

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

Tegin omale just soccerneti kasutaja ja panin ka ühe kuulutuse üles
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

super..tänan abi eest..lisasin ka kaks uut kasutajat kes siin foorumis huvi üles näitasid...minu meelest peaks gmailis olemas olema ka selline tabelii tegemise võimalus... et a la paned 1sse tabelisse tipi koefi ja teise sellise tavalise panuse ja arvutab ise 3ndasse tulpa kasumi...et idee oleks siis teha tabel teenuste ja tippidega ja panna iga kord koef juurde ja näitab ise ära mis teenus kui palju kasumit teeks, palju kaotusi võite järiest...näeks ära sellised mustrid...et kas teenus paneb paremini over/under tippe või siis võit/viike tippe jne.
Fakt on veel see, et eile sai meil kuu aega läbi ja täna homme hiljemalt ootab minult ülekannet juba...
Ja palun öelda oma sõna seekord kindlalt...kuna mul õppelaenu raha käes veel..võin oodata tõesti mõne päeva ja esialgu ise tasuda, aga need kes poole kuu pealt ütlevad, et siiski ei.....olen sunnitud siit välja viskama lõplikult:)
Markoo
Postitusi: 62
Liitunud: 18 Aug 2011, 15:26

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

hmm...soccernetist on mu kuulutus kadunud. Vahepeal jõudsin jälgida, et keegi vastas mu postitusele "Möhh" ja siis keegi viskas lingi, kus seletati kes on tipster. Kuulutuse panin teemasse "kihlveokontor" ja ma ei tea kas selline kuulutus siis on sealses foorumis keelatud või tuleb mingi muu teema alla panna. Teemasid on seal jube palju muidugi...
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

kas seal tavaliikmena uut teemat saab ise teha? Kui jah võiks seda proovida ja kui ikka ära kustutatakse siis võibolla adminiga ühendust võtta..mida ma võin juba ise teha, et asja selgitada....
ja jätkuvalt oleks vaja teada, et kui palju meil jätkajaid on?..ise olen jätkuvalt sees...nagu aru sain tahaks ka rannoo kindlalt sees olla
nipitiri99
Postitusi: 23
Liitunud: 17 Nov 2009, 23:45

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas nipitiri99 »

Kahjuks jätan selle kuu vahele, järgmisest kuust olen võibolla jälle käsi eks aeg näitab mis saab. Äkki on selleks ajaks ka mingi stabiilsus tekkinud.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

minu silmis on puudu pigem organiseerituses ja omavahelises kommunikeerumises näiteks...viimasel nädalal nii kiire olnud, et ei olegi enam kõikidele panustanud, kindlasti nendele tippidele mis kattuvad ja pigem suuremate summadega nendele, mis kindlamad tunduvad ja teinud ntks 2 teenuse tippidest kombod aga võtnud tipil niiöelda astme madalamaks...et kui handi -1panen öihtsalt võit ja kombosse teise teenuse tipiga samamoodi...kasvasin jõudsalt aga ei hakanud neid siin üles panema...vb sellepärast oleks ka gmaili doc hea idee...saame sinna oma pileteid ka üles panna jne..aga enne neid samme peaks paika saama jah, et kes jätkavad
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Taavi »

lihtsalt väikseks ettepanekuks, et vb peaksid selle otsustamise tegema juba ca nädal-kaks enne uut makset ja siis nädal enne raha koguma hakkama...muidu tekivadki sul pidevalt need jamad, et keegi on tasuta pool kuud ja hüppab alt jne...
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Vasta