LinkWheels

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
cubicus

LinkWheels

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Kas keegi on oma blogile või saidile linkwheele ehitanud ja mis tulemused on olnud?.
cubicus

Re: LinkWheels

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Leidsin Fiverrist ühe korraliku linkwheelide tegija ja maksis 15 doltsi.Vaatab kas on ka head tulemused.Siit saab seda ost-

https://fiverr.com/volarex/build-a-linkw ... rch-engine
vapsjee
Postitusi: 88
Liitunud: 18 Mai 2010, 11:13

Re: LinkWheels

Lugemata postitus Postitas vapsjee »

Olen ka tellinud linkwheele ja kasu on alati. Niipea kui kõik need lehed indexivad.
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: LinkWheels

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

anna siis teada kas liikusid ülespoole ka
http://dreamhost.com - Alusta oma esimese blogi/lehega. Kasuta WIN339 kupongi, et saada tasuta domeen ja muid soodustusi.
cubicus

Re: LinkWheels

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Kuidas neid linkwheele täpsemalt ehitatakse?.Kas deep linking või lihtsalt linkide ehitamine homepage-le?.
vapsjee
Postitusi: 88
Liitunud: 18 Mai 2010, 11:13

Re: LinkWheels

Lugemata postitus Postitas vapsjee »

mõlemat pidi sobib, kuid sinu backlinkid peavad olema rattana ümber sinu. 1 link viitab sinu lehele, teine teisele backlinkile.
cubicus

Re: LinkWheels

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Jah siis ma sain õigesti aru.Artikkel peab siis 2 linki sisaldama,üks homepage ja teine mingi kindel subpage.
vapsjee
Postitusi: 88
Liitunud: 18 Mai 2010, 11:13

Re: LinkWheels

Lugemata postitus Postitas vapsjee »

ei...1 link ükskõik millisele sinu lehele, kas siis home page või sub page, ja teine link viitab teisele artiklile. Ja siis seal artiklis samamoodi.
cubicus

Re: LinkWheels

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Ma vist ei väljendanud ennast päris õieti aga nii saan asjast ka mina aru.
cubicus

Re: LinkWheels

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Ok see Fiverry loll lehm ehitas kõik lingid mu homepage peale ja see imeb.Ärge ostke selle pooletoobise käest.Suhtlemine ka sitt ja ei võtnud mind kuulda.Kodulehe erinevatele lehtedele ehitatud lingid on head,neid on nagu vaja.
vapsjee
Postitusi: 88
Liitunud: 18 Mai 2010, 11:13

Re: LinkWheels

Lugemata postitus Postitas vapsjee »

hahaha, ta tegi oma tööd ju. kui sa tahad teistele lehtedele, siis telli teistele lehteedele...
Kasutaja avatar
gngstmt
Postitusi: 53
Liitunud: 11 Juul 2009, 10:42

Re: LinkWheels

Lugemata postitus Postitas gngstmt »

"Fiverry loll lehm" tõmbas suu laialt naerule :D
Eks tema jaoks oli muidugi lihtsam kõik ühele lehele teha, vb ei maininud sinagi talle et ta võiks subpage'dele teha.
Järgmine kord targem :)

"Fiverry loll lehm"- päeva nali siiani :D
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: LinkWheels

Lugemata postitus Postitas Audio »

Ise olen ka asja ära proovinud. Tegin väikse linkwheeli 6se web 2.0 saitidega. Parandas veidi rankingut.
Vasta