Auto Approve .EDU list ja mõned HIGH PR profiilid

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Auto Approve .EDU list ja mõned HIGH PR profiilid

Lugemata postitus Postitas Audio »

cubicus

Re: Auto Approve .EDU list ja mõned HIGH PR profiilid

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Hea list aga kas tegemist on no follow või do follow lehtedega?.Loeb ka mis PR on igal veebilehel.Ise kasutan Market Samuraid link opportunities leidmiseks.Tavaliselt leiab väga vähe võimalusi kuna paljud lehed on no follow atribuudiga sh Squidoo,Hubpages ja Yahoo answers.Samuti vähendab niru või puuduv PR neid võimalusi.Edu ja gov lingid on väärt 1 link=100 tavalist linki.Kui neid võimalusi oleks ainult rohkem.
Viimati muutis cubicus, 14 Dets 2011, 21:07, muudetud 2 korda kokku.
cubicus

Re: Auto Approve .EDU list ja mõned HIGH PR profiilid

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Mul on endal üks hea do follow list.Kui keegi siit tahab seda listi siis ma ootan väikest vastuteenet.Soovin et sa neil lehtedel mulle linke natuke ehitaks :).Kuidas siis jääb?.
Viimati muutis cubicus, 14 Dets 2011, 22:23, muudetud 1 kord kokku.
vapsjee
Postitusi: 88
Liitunud: 18 Mai 2010, 11:13

Re: Auto Approve .EDU list ja mõned HIGH PR profiilid

Lugemata postitus Postitas vapsjee »

suht mõttetu list... täis spämmtud, kasutud. ja edu link = 100 tavalist backlinki? issand jumal, õpi ja loe backlinkimise kohta ....
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Auto Approve .EDU list ja mõned HIGH PR profiilid

Lugemata postitus Postitas Taavi »

@vapsjee: saab ka inimlikumalt ja viisakamalt ennast väljendada. See, et sinu jaoks mingi asi kerge või arusaadav tundub vmt, ei tähenda, et see annaks õiguse üleolevaks suhtumiseks.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
vapsjee
Postitusi: 88
Liitunud: 18 Mai 2010, 11:13

Re: Auto Approve .EDU list ja mõned HIGH PR profiilid

Lugemata postitus Postitas vapsjee »

Ega ma ei suhtugi üleolevalt siin, lihtsalt muud moodi ei anna selle cuubikiga enam rääkida ju...
cubicus

Re: Auto Approve .EDU list ja mõned HIGH PR profiilid

Lugemata postitus Postitas cubicus »

vapsjee kirjutas:Ega ma ei suhtugi üleolevalt siin, lihtsalt muud moodi ei anna selle cuubikiga enam rääkida ju...
Kuule tatikas pea suu või ma otsin su üles litakoer-on arusaadav?.Kes sa tatt oled selline?.Hoia sitapea minu teemadest ja postitustest eemale.
vapsjee
Postitusi: 88
Liitunud: 18 Mai 2010, 11:13

Re: Auto Approve .EDU list ja mõned HIGH PR profiilid

Lugemata postitus Postitas vapsjee »

Otsi lolli, kes ei kardaks kolli....hahahahaha
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: Auto Approve .EDU list ja mõned HIGH PR profiilid

Lugemata postitus Postitas Audio »

cubicus kirjutas:Mul on endal üks hea do follow list.Kui keegi siit tahab seda listi siis ma ootan väikest vastuteenet.Soovin et sa neil lehtedel mulle linke natuke ehitaks :).Kuidas siis jääb?.
Unista ! Liste saab igaltpoolt sebida. Olen ka ühes välismaa foorumis liiged kus kõik on väga sõbralikud ja teevad nn foorumile tagasiandmise, kus annavad igasuguseid liste ja programme. Eestlasi vähe siin foorumis ja võiks nagu üksteist aidata. Mitte, et iga asja eest mingi tasu, listi pastemine siia ei võta sul üle 1 minuti ja see ei spämmitaks täis ka, kuna kes tegelevad siin foorumis sellega kõigest paar tükki. Lihtsalt minu arvamus. Like or hate!

E: Ei taha mingit konflikti tekitada siia, deathace võid kustutada kui vajalikuks pead.
Viimati muutis Audio, 15 Dets 2011, 21:54, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Auto Approve .EDU list ja mõned HIGH PR profiilid

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ei näe selles postituses midagi kustutamist vajavat. Samas teiste kasutajate postid läksid küll ja kuna hoiatus ei töötanud, siis paariks päevaks ka bännitud.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: Auto Approve .EDU list ja mõned HIGH PR profiilid

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

Tänud nende PR5 ja PR6 blogide eest, ehk leiab ka aega sinna mingi blogcomment teha. Aga ma arvan, et kunagi võis EDUlt tulnud backlink päris mahlakas olla, aga nüüdseks see vaevalt enam nii on.
http://dreamhost.com - Alusta oma esimese blogi/lehega. Kasuta WIN339 kupongi, et saada tasuta domeen ja muid soodustusi.
Vasta