Teen märksõnade ja SEO uuringut

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
cubicus

Teen märksõnade ja SEO uuringut

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Nagu pealkiri ütleb,teen Keyword ja SEO uuringut lehe omanikele.Sobib nii alustajale kui ka juba olemasoleva lehe omanikule.Ainult inglise keelsele lehele ja kelle kliendid asuvad Eestis väljaspool.Kasutan erinevaid programme uuringu tegemiseks.Teenuse hinnad-

Keyword research-15 Eur eraisikule ja 50 Eur ettevõttele
SEO Report-25 Eur eraisikule ja 35 Eur ettevõttele
Niche research ja Ideas-75 eur(kasutan Uniches Lehte) https://uniches.com/gopro.php
SEO konsultatsioon-küsi järgi (Y)

Need hinnad saavad olema ainult RF inimestele,teistesse foorumitesse tulevad teised ja kõrgemad hinnad :D

Kui on huvi saada PM.
Viimati muutis cubicus, 12 Jaan 2012, 17:28, muudetud 1 kord kokku.
cubicus

Re: Teen märksõnade ja SEO uuringut

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Pakun nüüd ka linkide ehitamise teenust ja all-in-one SEO teenust.Hind oleneb paketist.
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: Teen märksõnade ja SEO uuringut

Lugemata postitus Postitas Audio »

Hinnad väga kirved. Arvan, et tahtjaid oleks, kui hinnad oleks normaalsed, no kuule niche research... 70 EUR....
Tean inimest kes teeb sul terve saidi valmis + 10 unikaalset artiklit 26$ eest. Oleks hinnad reaalsemad kasutaksin isegi arvan.
cubicus

Re: Teen märksõnade ja SEO uuringut

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Audio kirjutas:Hinnad väga kirved. Arvan, et tahtjaid oleks, kui hinnad oleks normaalsed, no kuule niche research... 70 EUR....
Tean inimest kes teeb sul terve saidi valmis + 10 unikaalset artiklit 26$ eest. Oleks hinnad reaalsemad kasutaksin isegi arvan.

Kuule naga vaata ette,sina ei tule mulle midagi ütlema.On selge?.Pealegi odavalt saadud asjad on enamasti sitad asjad.Tean isegi neid odavalt pakkujaid ja olen kasutanud.Rohkem igatahes ei kasuta.Eesti ja eestlased ongi parajad kommunistid et kõik tahavad tasuta saada kõike.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Teen märksõnade ja SEO uuringut

Lugemata postitus Postitas Taavi »

cubicus: õpi tagasisidet vastu võtma. Audio kirjutas, et hinnad on kõrged ja see on tema arvamus. Kui sa tahad sellist kohta, kus keegi arvamust avaldada ei tohi, tee oma foorum vmt ja siis tee sellised reeglid, kus sinu arvamusega keegi vastuollu minna ei tohi.

Ühesõnaga, räägi teemast, mitte ära hakka kohe isiklikult inimesi ründama, kui nad arvamust avaldavad. Vanust peaks nagu piisavalt olema, et vahet teha arvamuse ja sõimu vahel...
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: Teen märksõnade ja SEO uuringut

Lugemata postitus Postitas Audio »

cubicus kirjutas:
Audio kirjutas:Hinnad väga kirved. Arvan, et tahtjaid oleks, kui hinnad oleks normaalsed, no kuule niche research... 70 EUR....
Tean inimest kes teeb sul terve saidi valmis + 10 unikaalset artiklit 26$ eest. Oleks hinnad reaalsemad kasutaksin isegi arvan.

Kuule naga vaata ette,sina ei tule mulle midagi ütlema.On selge?.Pealegi odavalt saadud asjad on enamasti sitad asjad.Tean isegi neid odavalt pakkujaid ja olen kasutanud.Rohkem igatahes ei kasuta.Eesti ja eestlased ongi parajad kommunistid et kõik tahavad tasuta saada kõike.
Neil ühes foorumis reviewe 100+, niiet vaevalt nad sitad. Ja ei pea kohe nagu närvi minema. Ning suhtselt imelik arvamus sul "Odav = Sitt". Aga ma parem siin enam sõna ei võta, sest saan muidu uuesti sõimu kaela...
Viimati muutis Audio, 28 Jaan 2012, 21:25, muudetud 1 kord kokku.
kullaotsija
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Veebr 2011, 19:57

Re: Teen märksõnade ja SEO uuringut

Lugemata postitus Postitas kullaotsija »

ajame kõik selle jama fiiveri "lolli lehma" kaela ja siinne elu vb rahulikult edasi käia :)

niche=nišš=seinalõhe a mis ta täpne tähendus on reklaami asjanduses?
kuna see paistab aina populaarsem olema pruugis siis pean kohe küsima kuna ise suutnud välja mõelda...
mulle tundub et afišš on rohkem selle moodi mida niche pähe on hakatud promoma.
Pilt
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: Teen märksõnade ja SEO uuringut

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

miks ettevõtte ja eraisikul nii suured hinnavahed?
http://dreamhost.com - Alusta oma esimese blogi/lehega. Kasuta WIN339 kupongi, et saada tasuta domeen ja muid soodustusi.
Kasutaja avatar
ulvar
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2008, 22:09

Re: Teen märksõnade ja SEO uuringut

Lugemata postitus Postitas ulvar »

Hinnad on tõesti kirved...googeldasin ja tõesti leiab parema hinnaga tegijaid ja kelle on varasemad suured kogemused ja palju koostööpartnereid...Kuna sul puuduvad igasugused kogemused ja sul pole näidata ühtegi tehtud projekti siis me ei saa hinnata, et sinu tehtud on kohe hea või on pask. Sinu loogiga, et kui sul on kallis siis on hea aga ei pruugi.
Kasutaja avatar
gngstmt
Postitusi: 53
Liitunud: 11 Juul 2009, 10:42

Re: Teen märksõnade ja SEO uuringut

Lugemata postitus Postitas gngstmt »

To:Kullaotsija- Niche market oleks hea väljend, mida kasutada. Kahjuks on seda raske lahti seletada, minu jaoks igatahes. Saan sellest isegi aru rohkem.. tunde ja piltliku mõtlemise kaudu. Aga wiki artikkel selle kohta https://en.wikipedia.org/wiki/Niche_market
Üritasin siia lahti hakata seletama, tagajärjeks oli viis täiesti mõttelagedat lauset, eks loe parem ise, saad tõenäoliselt rohkem aru :D

Edit: wiki.answers.com- Niche:
A small group, or something that appeals to a small percentage of the whole population.
Viimati muutis gngstmt, 29 Jaan 2012, 12:59, muudetud 2 korda kokku.
cubicus

Re: Teen märksõnade ja SEO uuringut

Lugemata postitus Postitas cubicus »

ulvar kirjutas:Hinnad on tõesti kirved...googeldasin ja tõesti leiab parema hinnaga tegijaid ja kelle on varasemad suured kogemused ja palju koostööpartnereid...Kuna sul puuduvad igasugused kogemused ja sul pole näidata ühtegi tehtud projekti siis me ei saa hinnata, et sinu tehtud on kohe hea või on pask. Sinu loogiga, et kui sul on kallis siis on hea aga ei pruugi.
Kuule Ulvar,su lolli möla ma ei hakka kommenteerima.Ma ütlesin sulle,et sa ei kommenteeriks minu postitusi.
cubicus

Re: Teen märksõnade ja SEO uuringut

Lugemata postitus Postitas cubicus »

kullaotsija kirjutas:ajame kõik selle jama fiiveri "lolli lehma" kaela ja siinne elu vb rahulikult edasi käia :)

niche=nišš=seinalõhe a mis ta täpne tähendus on reklaami asjanduses?
kuna see paistab aina populaarsem olema pruugis siis pean kohe küsima kuna ise suutnud välja mõelda...
mulle tundub et afišš on rohkem selle moodi mida niche pähe on hakatud promoma.
Niche või niche market on spetsiifiline turu segment arusaadavamalt öeldes.
Kasutaja avatar
ulvar
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2008, 22:09

Re: Teen märksõnade ja SEO uuringut

Lugemata postitus Postitas ulvar »

cubicus kirjutas:
ulvar kirjutas:Hinnad on tõesti kirved...googeldasin ja tõesti leiab parema hinnaga tegijaid ja kelle on varasemad suured kogemused ja palju koostööpartnereid...Kuna sul puuduvad igasugused kogemused ja sul pole näidata ühtegi tehtud projekti siis me ei saa hinnata, et sinu tehtud on kohe hea või on pask. Sinu loogiga, et kui sul on kallis siis on hea aga ei pruugi.
Kuule Ulvar,su lolli möla ma ei hakka kommenteerima.Ma ütlesin sulle,et sa ei kommenteeriks minu postitusi.
Sina oled küll kõige mõtetud inimene kes midagi ütleb mida võib ja mida ei.
Kui sa nii "tegija" oled siis millised on sinu suuremad projektid ja millised on olnud tulemused...
Selliseid isehakkanud SEO proffe olema ka varem näindu! :D :D
Kasutaja avatar
gngstmt
Postitusi: 53
Liitunud: 11 Juul 2009, 10:42

Re: Teen märksõnade ja SEO uuringut

Lugemata postitus Postitas gngstmt »

Ma ei hakka parem kellelegi ütlema, mida teha või mitte praegu... Kaaskodanik Volvoklubi foorumist mainis tabavalt "Ära ütle mulle, mida ma pean tegema ja ma ei ütle sulle, kuhu sa pead minema".
Siiski, tuleb mainida, et Cubicus- Sa teed endale täpselt sellist reklaami siin praegu, kuidas Sa inimestesse suhtud. Ma ei tahaks ette kujutadagi mis juhtub, kui mõnel Sinu kliendil (oletame et neid on) tekib küsimus või pretensioon mis Sinu maailmapilti ei mahu. Senise suhtlusmaneeri järgi siin teemas ja üle foorumi tegelikult- mina Su teenusega ei riskiks. Miks? Üleüldiselt Sinu suhtumise tõttu ja konkreetsel juhul seepärast, et Sul pole oma teenuse toimimisse piisavalt tugevat usku. Millest ma seda järeldan? Audio küsimusele, miks hinnad nii kõrged järgnes lihtlabane sõim. Oleksid sa tähele pannud lause lõppu, kus ta ütles et sobivamate hindade korral ta isegi kasutaks. Sa kaotasid potentsiaalse kliendi, kuna ei osanud välja tuua oma toote/teenuse plusskülgi ja põhjuseid, miks teenus sellise hinnaga on.
Pealegi tunnen end ka isiklikult solvatuna, Sinu otsekohese väljenduse pärast "Eesti ja eestlased ongi parajad kommunistid et kõik tahavad tasuta saada kõike"
Inimesele, kes arvab et teenus on kallis, tuleks selgitada mida head ta selle juurdemakstud hinna eest rohkem saab kui mujal. Kommunistiks sõimamine ei aita küll kuidagi.
Kuna tekst läks juba pikemaks, kui tahtsin, siis ka Ulvari kaitseks astun julgelt välja- kogu austuse juures- Sa ei ole foorumi mode ega admin et võiks keelata kellelgi midagi kommenteerimast. Mida ta valesti ütles? Kust otsast ilmneb "Loll möla" nagu sa lahkelt teda klassifitseerisid? Pigem oleks põhjust tänada pööramast tähelepanu tehtud tööde näidiste puudumisele. Siiamaani pole keegi veel öelnud, et sina pakud halba toodet, pigem soovitakse lisainfot, mille peale sina saadad kõiki mööda pimedaid paiku rändama. Kas ma eksin?
Teine kaotatud potentsiaalne klient. Mina olen kolmas muideks. Ja ma arvan, et siin foorumis on neid veel.
Viimati muutis gngstmt, 03 Veebr 2012, 19:20, muudetud 3 korda kokku.
cash4me
Postitusi: 11
Liitunud: 15 Jaan 2012, 22:50

Re: Teen märksõnade ja SEO uuringut

Lugemata postitus Postitas cash4me »

See nn. SEO spets on ka teistes fooromites sama "kvaliteetset" teenust pakkunud:

https://foorum.ettevotja.ee/viewtopic.php?f=47&t=1346
Ah vahet pole.
Kasutaja avatar
gngstmt
Postitusi: 53
Liitunud: 11 Juul 2009, 10:42

Re: Teen märksõnade ja SEO uuringut

Lugemata postitus Postitas gngstmt »

Sealtsamast foorumist - "Samuraid kasutavad algajad.." (by Matrixx) :D
Okei... Üle interneti on levinud suurepärane vastukaja MSamurai kohta. Igavesti kasulik tööriist, just algajatele võib ta olla pisut kättesaamatu oma hinna tõttu ning ka paljkude erinevate funktsioonide tõttu, mida algajatel tihti vajagi ei lähe- veelgi enam- nad vb ei oskagi nendega midagi pihta hakata.
Algajad.. heh. Jah, cubicus- kasutajanimi on küll teine, võid vaielda, kuid kõnemaneer on äravahetamiseni sarnane.
Over and Out.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Teen märksõnade ja SEO uuringut

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Sama inimene tundub jah. Idee muidugi uhke, aga teostus sobiks ehk kuskile õpikusse, et kuidas oma potentsiaalsete klientidega mitte suhelda.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
otukas
Postitusi: 9
Liitunud: 03 Jaan 2008, 17:43

Re: Teen märksõnade ja SEO uuringut

Lugemata postitus Postitas otukas »

Need hinnad on ikka väga kirved, eriti arvestades, et tulemust nad tõenäoliselt ei anna.

Antud juhul oleks paras hind ehk 50-75 dollarit kõigi kolme teenuse eest kokku ja seda juhul, kui kliendil oleks selge, mida ta saab. Keyword ja niche esmane research ei võta nii palju aega, et selle eest mingit väga kirvest raha küsida. Ka esmane lehe analüüs on tehtav ca. poole tunniga. Lisaks ma kahtlen, et sa oled reaalselt võimeline tõsiseltvõetavat ja tehnilist analüüsi koostama. Võin kihla vedada, et kui sulle ette sööta mõni detailsemate optimeerimisvigadega leht, siis sa ei oska neid vigu välja tuua. Muide, kui sa nii kõva vend oled, siis ütle, milline väga suur optimeerimisalane viga on rahafoorum.ee lehel? Antud vea tuvastamine võtab profil aega ca. 1 minuti. Seega vasta ja siis võime edasi rääkida, sest nimelt tegelen ise antud alaga ja teinekord oleks tarvis ehk keegi tüütumaid töid tegema panna.:)
Vasta