Tax ID/VAT number

Kuidas alustada ettevõtlusega? Kuidas saada ettevõtjaks? Kuidas oma tulusid suurendada? Ettevõtlus vs palgatöö jne
cubicus

Tax ID/VAT number

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Kas eraisik saab Tax ID/VAT numbrit taodelda või ainult reg. ettevõtted saavad?.
Kasutaja avatar
ulvar
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2008, 22:09

Re: Tax ID/VAT number

Lugemata postitus Postitas ulvar »

cubicus kirjutas:Kas eraisik saab Tax ID/VAT numbrit taodelda või ainult reg. ettevõtted saavad?.

Firma saab...ja seda kah alles siis kui käive 16k€ muidugi on võimalus ka varem ..aga seda pead uurima emta-st

Kuidas sa kujutaks ette eraisikul käibemaksu arvutamist? :D
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tax ID/VAT number

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Eraisik peab eelarvet ja ilusti saab :)
Aga siis peaks palgale ka lisaks käibemaksu juurde maksma...
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
cubicus

Re: Tax ID/VAT number

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Siis see variant ei sobi mulle.Ei kavatse riigile ühtegi senti kinkida.
Kasutaja avatar
ulvar
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2008, 22:09

Re: Tax ID/VAT number

Lugemata postitus Postitas ulvar »

Kui sa soovid käibemaksuga tegeleda siis ikka lõpuks hakkad riigile raha maksma? Kus on nagu loogika?
cubicus

Re: Tax ID/VAT number

Lugemata postitus Postitas cubicus »

ulvar kirjutas:Kui sa soovid käibemaksuga tegeleda siis ikka lõpuks hakkad riigile raha maksma? Kus on nagu loogika?
Kuule nagamann ma ütlesin,et ära solgi mu teemasid.
Kasutaja avatar
ulvar
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2008, 22:09

Re: Tax ID/VAT number

Lugemata postitus Postitas ulvar »

cubicus kirjutas:
ulvar kirjutas:Kui sa soovid käibemaksuga tegeleda siis ikka lõpuks hakkad riigile raha maksma? Kus on nagu loogika?
Kuule nagamann ma ütlesin,et ära solgi mu teemasid.
Sul on vist mingi puue või pole sa väga stabiilne inimene. Keegi ei käse sul teha teemasi kui sa ei soovi vastuseid.
Kergem oleks külastada emta.ee kodulehte ja seal kõik vastused olemas.

Kas sa nagu viisakamalt ei oska suhelda või vihkad kõiki kes on sinust edukamad ja targemad?
cubicus

Re: Tax ID/VAT number

Lugemata postitus Postitas cubicus »

ulvar kirjutas:
cubicus kirjutas:
ulvar kirjutas:Kui sa soovid käibemaksuga tegeleda siis ikka lõpuks hakkad riigile raha maksma? Kus on nagu loogika?
Kuule nagamann ma ütlesin,et ära solgi mu teemasid.
Sul on vist mingi puue või pole sa väga stabiilne inimene. Keegi ei käse sul teha teemasi kui sa ei soovi vastuseid.
Kergem oleks külastada emta.ee kodulehte ja seal kõik vastused olemas.

Kas sa nagu viisakamalt ei oska suhelda või vihkad kõiki kes on sinust edukamad ja targemad?

Sul väike pede kruvid ikka logisevad.Kui ma sulle sitapea olen öelnud,et sa ei postitaks minu teemades siis millest sa aru ei saa?:
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: Tax ID/VAT number

Lugemata postitus Postitas Audio »

Bannige keegi see keskeakriisi põdev inimene siit ära. Pole esimene teema kus teisi solvama hakanud. Võiks juba piisavalt mõistust peas olla, et viisakalt käituda. Tundub, et tegu on mingi peast väärastanud inimesega. Kui ei soovi teiste arvamusi kuulda ära kurat postita.
Viimati muutis Audio, 23 Juul 2012, 17:15, muudetud 1 kord kokku.
cubicus

Re: Tax ID/VAT number

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Audio kirjutas:Bannige keegi see keskeakriisi põdev inimene siit ära. Pole esimene teema kus teisi solvama hakanud. Võiks juba piisavalt mõistust peas olla, et viisakalt käituda. Tundub, et tegu on mingi peast väärastanud inimesega. Kui ei soovi teiste arvamusi kuulda ära kurat postita.

Kes siin keda solvab?.Te tattninad ei saa aru millestki.See teema on lukus.
Kasutaja avatar
ulvar
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2008, 22:09

Re: Tax ID/VAT number

Lugemata postitus Postitas ulvar »

Kui keegi peale sinu midagi ei tea/oska siis miks sa küsid? Arvad, et sina tead kõike kuidas on õige midagi teha? Tundub, et on pettunud enda edus ja proovib ka teiste elu maha tampida...huvi pärast sooviks teada millist tööd sa irl teed? Vaevalt see SEO sulle söögi laual toob...nagunii töötab kuskil autoremonditöökojas kus on õlinäpp

Tühikargaja...sellised ei saavutagi edu...
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: Tax ID/VAT number

Lugemata postitus Postitas Audio »

Cubicus, mis see loeb kas oled tattnina või keskealine või mis tahes vanuses. Ega see vanus raha tegemist mõjuta.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tax ID/VAT number

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ei viitsi tõesti enam neid postitusi siin kustutada. Korduvalt olen teda juba korrale kutsunud ja hoiatanud. Ühe korra sai isegi väikse bänni natukeseks. Seekord siis 6 kuuks. Äkki aeg muudab inimest või õpetab suhtlemisoskusi vmt...
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
smartsubscriber
Postitusi: 23
Liitunud: 17 Juul 2011, 19:12

Re: Tax ID/VAT number

Lugemata postitus Postitas smartsubscriber »

Vasta