Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

SEO, promovõtted, facebook, youtube, monetiseerimine, veebianalüütika, reklaam, kaasturundus, affiliate marketing
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

Kui market samuraid ei raatsi kohe osta, siis võid silmajärgi ka TOP 10t uurida. Pane googlesse "how to analyze competitors SEO" vms ja saad targemaks. On olemas mitmeid tasuta programme, mille abil saad enam-vähem teada kui suure töö ja vaevaga sa esimeseks saad ning raha teenima hakkad.
http://dreamhost.com - Alusta oma esimese blogi/lehega. Kasuta WIN339 kupongi, et saada tasuta domeen ja muid soodustusi.
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas Audio »

mankiboy kirjutas:Kui market samuraid ei raatsi kohe osta, siis võid silmajärgi ka TOP 10t uurida. Pane googlesse "how to analyze competitors SEO" vms ja saad targemaks. On olemas mitmeid tasuta programme, mille abil saad enam-vähem teada kui suure töö ja vaevaga sa esimeseks saad ning raha teenima hakkad.
Õnneks on neil 12 päevane trial.
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Audio kirjutas:
rosco kirjutas:Mis oleks reaalne variant ja ka kiire tulemus,kuuga näiteks,et päevas 1 eur teenida internetis. Lihtsalt selline minimalistlik eesmärk.

1. Mine https://adwords.google.com/o/Targeting/ ... earch.none
2. Sisesta esimene sõna mis pähe tuleb, ma panin "Kinect"
3. Lisa filtrid
Ülemaailmsed otsingus alla 8000 kuus
Konkurents "Madal"
4. Leidsin endale sobivad keywordi "Kinect Workout Games", millel on 3600 otsingut kuus
5. Läksin name.com-ile ja nägin, et .com, .net, .org vaba - HEA
6. Kasutasin market samuraid ja sain teada, et konkurents VÄGA VÄIKE
7. Valid sellel teemal veel endale väiksed keyworde, mis näiteks 500 kuus (Lihtne esimeseks saada tavalisel juhul)
8. Paned peale wordpressi ja hakkad vaikselt artikleid kirjutama
9. Teed backlinke.
10. Lehele adsense ja artiklitesse kinect mänge millel on sinu AMAZONi affiliate link sees.
11. Kui hästi läheb võib mõni isegi Kinecti osta.
12. Aasta pärast müüd flippa.com-is maha, ja liigud suuremate saitide tegemisele üle

Lihtsalt väike idee
Võrdlesin googles:
"make money with clickbank" 1,47 miljonit tulemust
"make money with ebay" 0,626 miljonit
"make money with amazon" 0,573 miljonit
Huvitav kas CBis on siis komisjoni% suurem?

Ja, deem, leidsin enda blogist isegi ühe lõigu
"Kokkuvõte profitwar.com ilmunud artiklist "SimpleCashSystem".
Mine lehele 43things.com ,et saada ideid/inspiratsiooni, mida inimesed tahavad.
Turu uuringut saad teha siit: clickbank.com ;saad ka nende tooteid/teenuseid edasi müüa komisjoni tasu eest.
paydotcom.com on ClickBank'i sarnane leht, mis maksab otse sinu PayPal'i kontole.
Tee kodulehekülg/blog, mille kaudu toodet/teenust müüd. Soovitatakse: blogger.com
Kirjuta müügiartikleid: ConstantContent ,Helium, Ezine Aricles ja
Article Dashboard."
https://paydotcom.com/ - mida selle kohta teate?

tekkis isegi juba üks nišš, mida võiks proovida.
Viimati muutis marten66, 16 Mär 2012, 12:00, muudetud 1 kord kokku.
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
swift
Postitusi: 112
Liitunud: 16 Mär 2008, 11:24

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas swift »

marten66 kirjutas:[

Võrdlesin googles:
"make money with clickbank" 1,47 miljonit tulemust
"make money with ebay" 0,626 miljonit
"make money with amazon" 0,573 miljonit
Huvitav kas CBis on siis komisjoni% suurem?
Jah, Clickbankis on komisjoni % kordades suurem kui ebays ja amazonis (sageli isegi 50% +), sest nad müüvad e-raamatuid ja digitaalseid tooteid, mille omahind on 0.

Samas on Clickbankis refunde väga palju, sest nn "toodete" kvaliteet on küsitav. Seetõttu väldin.
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Milliseid ise kasutad kõige rohkem? Soovitad?
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
swift
Postitusi: 112
Liitunud: 16 Mär 2008, 11:24

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas swift »

marten66 kirjutas:Milliseid ise kasutad kõige rohkem? Soovitad?

Olen kasutanud nii Amazoni ja Clickbanki ja mõlemast ka väljamakseid saanud seega teenida annab mõlemaga. Edaspidi keskendun rohkem Amazonile, sest see sobib lihtsalt minu oskuste ja kogemustega rohkem.

Soovitan Amazonis ja Clickbankis natuke ringi kolada ja uurida, mis tooteid nad müüvad. Siis peaks juba endal hakkama mõte liikuma, mida ja kuidas promoda võiks.
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas marten66 »

eBay?
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Millal viimati proovisid eBay'ga?

See õpetus Amazoni kasutamise kohta on päris hea: viewtopic.php?f=7&t=4100
Kõlbab vast isegi Clickbank puhul.
Viimati muutis marten66, 17 Mär 2012, 19:01, muudetud 2 korda kokku.
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
gosurf
Postitusi: 2
Liitunud: 23 Mär 2012, 12:40

Clickbank makse tõestus 2012

Lugemata postitus Postitas gosurf »

Laadisin oma kodukale , vaata siit !

Ma ei tea kus pangas odavam on tsekki vahetada ja kaua läheb kätte saamisega...hetkel tegin ära taotluse 500 dollari peale...
Ex paistab kas saan kätte ja kaua aega võttab.

Kas kellegil on erilisi nõuandeid clickbank kohta?

Mina postitasin youtube videosid ,lisasin affiliate koodi shorturl-na
Reklaamin youtube videosid aga 2 kodulehega.

Nr 1 koduleht ( prantsuse)

Nr 2 koduleht ( Autopilot programm )
Citrical
Postitusi: 67
Liitunud: 16 Sept 2008, 14:47

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas Citrical »

Suuremal määral on võimalik Sul tähelepanu saada siiski videodele like'ide ja commentide saamise/ostsmisega. Pelgalt view'idega view'e genereerida on üsna mõttetu ja ajaliselt kulukas. Tasuks vaadata mingi väike arv like'e, mida nädala peale ära annab jaotada.
gosurf
Postitusi: 2
Liitunud: 23 Mär 2012, 12:40

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas gosurf »

Proovin sinu versiooni . Tegelenud olen 2h nädalas sellega, sest käin tööl ...Kui tegeleksin 8h päevas , saaksin kindlasti parema tulemuse:)
Kasutaja avatar
gngstmt
Postitusi: 53
Liitunud: 11 Juul 2009, 10:42

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas gngstmt »

Tubli töö, kui teed seda põhitöö kõrvalt. Vähehaaval saad hakata siis netis tegelema rohkem ja rohkem, kuni lõpuks avastad, et stabiilne sissetulek on nii suur, et võid 8h päevatöö h*****a visata. :) Respect!

Pankades tšeki vahetamise suhtes... SEB on suurematest odavaim minu mälu järgi, vähemkasutatavatest oli mingi Sampo või midagi sihukest (kuskil oli kunagi Eesti pankade nimekiri, millede hinnakirjad piinliku täpsusega läbi otsisin), kus oli veel mõned kopikad odavam. Aga vanas rahas oli üldiselt mingi 100eek+teatud juhtudel väike protsent summast lisaks. Vb on nüüd muutunud, tasub pankade hinnakirju uurida :)
Viimati muutis gngstmt, 01 Apr 2012, 10:02, muudetud 1 kord kokku.
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas aixi »

Palju umbes keskmiselt üks banneriklik maksab vist mingi kümmnendik senti. Ma mõtlen et kui panen mõne affilicate banneri oma kodukale ja kui keegi selle kaudu saidile läheb palju mina siis saan. On kuskil mingit top listi või payrate listi reviewd selle kohta.
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas Audio »

Mul siis hetkel nii, et kunagi tegin Triondi mingeid artikleid Clickbanki toodete kohta ja nüüd juba stabiilselt suht kuus mingi $150 dollarit clickbanki kontole tulemas. Seda teemat lugedes tuli mõte uuesti tegutsema hakata ja vaadata mis juhtuma hakkab. Hetkel siis plaanin umbes 100 videot youtube uploadid ja neid like ja commentiga rankida. 2 nädala pärast jagan tulemusi.
steweastoc
Postitusi: 56
Liitunud: 11 Apr 2009, 15:09

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas steweastoc »

Sooviks ka Affiliate-ga tegelema hakata. Olen juba natuke siit foorumist ka asja kohta uurinud. Ega siin pole mõnda kasutajat, kes viitsiks minusugusel algajale õpetussõnu jagada? Varasemalt pakkus "vabsjee" lahkelt abi, aga ta pole enam pikka aega foorumit külastanud :(
Pilt
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas Audio »

Ütleks niimoodi, et internet infot pungil täis. Mina alustasin info otsimisega, aasta umbes lugesin. Siis otsustasin härjal sarvist haarata ja nüüd teenin juba päris hästi.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Audio kirjutas:Ütleks niimoodi, et internet infot pungil täis.
See see probleem ongi, et nii palju leebelt öeldes prügi võib leida, et õiget infot keeruline kogu selle saasta seast kätte saada. Eriti veel kui internetis esimesi samme hakkad tegema.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas Audio »

deathace kirjutas:
Audio kirjutas:Ütleks niimoodi, et internet infot pungil täis.
See see probleem ongi, et nii palju leebelt öeldes prügi võib leida, et õiget infot keeruline kogu selle saasta seast kätte saada. Eriti veel kui internetis esimesi samme hakkad tegema.
Minu arvamus selle kohta on nii, et kes otsib see leiab. Leia üks suur internet marketingi foorum ja vaata "making money" alafoorumit. Seal tavaliselt postitavad nn asjatundjad, kes kohati teenivad ka $10000 päevas, oma meetodeid millega nad alustasid jne.
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

Ma olen tegelenud affiliate ja niche lehtede tegemisega peaaegu aasta. Nüüdseks on kõik enamvähem selge ja olen kindel et sellega on võimalik teenida ka korraliku kuupalka. Minu hetke suund on niche lehed ja affiliate sales, kuid affiliate müüke saab teha ka sotsiaalemeedias kui ka PPC'na.

Igatahes kui keegi tahab midagi spetsifiliist teada saada, siis võin abi pakkuda :) Kui aga küsimused on stiilis "Mis on SEO??", siis ma ütlen ausalt et ei viitsi edasi jaurata :_
http://dreamhost.com - Alusta oma esimese blogi/lehega. Kasuta WIN339 kupongi, et saada tasuta domeen ja muid soodustusi.
steweastoc
Postitusi: 56
Liitunud: 11 Apr 2009, 15:09

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas steweastoc »

Milliseid tasuta artikli kirjutamise programme te soovitate? Ja kas keegi raatsiks mulle näidata mõne oma artikli näidist? Ja kolmandaks, kas te kasutate pigem blogisid, free web hostingut või on teil lausa oma domeen ostetud?
Pilt
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

steweastoc kirjutas:Milliseid tasuta artikli kirjutamise programme te soovitate? Ja kas keegi raatsiks mulle näidata mõne oma artikli näidist? Ja kolmandaks, kas te kasutate pigem blogisid, free web hostingut või on teil lausa oma domeen ostetud?
Artikli kirjutamis programme? EI tea täpselt millest räägid? Võibolla mõtled "The Best Article Spinnerit", kuid hetkel tuleks nendest küll eemale hoida. Ikkagi ise pead kirjutama, või siis mine iwriter kui tahad väga odavalt saada (loe: väga sitas inglise keeles). $10+ eest saad juba normaalse 500 sõnalise artikli, mille sobib ka kodulehele panna. Blogisi ja free webhostinguid pole mõtet väga kasutada, sest need on väga piiratud. Oma domeen ja host on ikka way to go.. Pole väga kallis ka.. domeen on ~10$/aasta ja host $10/kuu.
http://dreamhost.com - Alusta oma esimese blogi/lehega. Kasuta WIN339 kupongi, et saada tasuta domeen ja muid soodustusi.
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas Audio »

steweastoc kirjutas:Milliseid tasuta artikli kirjutamise programme te soovitate? Ja kas keegi raatsiks mulle näidata mõne oma artikli näidist? Ja kolmandaks, kas te kasutate pigem blogisid, free web hostingut või on teil lausa oma domeen ostetud?
Artikli näite kohta ütleks nii, et mine googlesse ja googelda mõni niche või micro niche. Ja vaatagi mis esimeste seas. Artikkel võiks olla 500+ sõna, märksõna võiks olla kasutatud umbes 2% kogu sõnade arvust ja ikka jutt mida külastajad jääksid lugema, mitte mingit pläma. Mida kauem nad lehel on seda suurem võimalus, et märkavad mingit huvitavat reklaami kuhu klikivad jne.
steweastoc
Postitusi: 56
Liitunud: 11 Apr 2009, 15:09

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas steweastoc »

Selle artikli progre all mõtlesin ma midagi muud. Kui ma nüüd õigesti mäletan, siis leidsin kunagi aastaid tagasi mingi progre, mis automaatselt valmisartikleid teatud lehtedel postitas. Kas keegi teab veel mõnda sellist?
Seda domeeni ja hostingu värki ma eriti ei jaga. Kas siis kui ostad ainult domeeni ja hostingut mitte, siis peab arbuti 24/7 sees olema (nagu server), et teised lehte külastada saaksid?
Pilt
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: Affiliate kui päris töö ja elatusallikas

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

steweastoc kirjutas:Selle artikli progre all mõtlesin ma midagi muud. Kui ma nüüd õigesti mäletan, siis leidsin kunagi aastaid tagasi mingi progre, mis automaatselt valmisartikleid teatud lehtedel postitas. Kas keegi teab veel mõnda sellist?
Seda domeeni ja hostingu värki ma eriti ei jaga. Kas siis kui ostad ainult domeeni ja hostingut mitte, siis peab arbuti 24/7 sees olema (nagu server), et teised lehte külastada saaksid?
No see progre pole vast päris õige lahendus.. Ikkagi unikaalseid artikleid pead ise(kellegil teisel) laskma teha..

Hosting ja domeen käib koos, ühele hostingule saad hiljem mitu domeeni lisada aga kuumakse jääb samaks. Enda arvutist on suht mõtetu server teha. Eks see teostatav ole, aga iseasi kui otstarbekas see on.
http://dreamhost.com - Alusta oma esimese blogi/lehega. Kasuta WIN339 kupongi, et saada tasuta domeen ja muid soodustusi.
Vasta